Банківська вікова політика або зі скількох років можна оформити кредит?

Банківська вікова політика або зі скількох років можна оформити кредит?

Більш рання емансипація молоді в Україні, прагнення їх до самостійності, у тому числі фінансової, значно омолодило позики. За останні 10 років відповідь на запитання «зі скількох років можна оформити кредит» мінявся неодноразово убік зменшення. Зараз вже нормою вважається надання позичок починаючи з 18-літнього віку й до глибокої старості.

Цьому є багато інших причин, у тому числі розширення асортиментів. Сьогодні позичальникам доступна безліч різних програм, у тому числі позичка пенсіонерам або студентам і навіть кредит без відсотків з високим відсотком схвалення. Отже, яке значення має вік для майбутнього кредитора? 

Молодий ще не значить неплатоспроможний 

Основна причина обмеження по роках для молодих людей – відсутність у них устояної кар'єри. Коли основним джерелом споживчих позик були банки, гроші могли одержати тільки не молодше 23-24 років з постійною роботою.

Тепер навіть в 18 у юнака або дівчини може бути депозит, своя справа або перспективна робота за умови подальшої освіти. Тому критерій, що визначає в скільки років можна взяти кредит у банку, починає поступово іти на другий план, хоча однаково поки має значення.

Зараз при винесенні рішення набагато більше значення має репутація платника, історія угод, зареєстрована в БКІ і т.д. Також вагомим аргументом може служити власність у вигляді автомобіля або депозит у цій же установі.

Але залишається відкритим питання про рівень дисципліни й життєвому досвіді таких клієнтів. Найчастіше банки воліють перестрахуватися й зажадати обов'язкове поручництво або надання застави. А якщо ні, то відсоткова ставка може бути трохи завищеної або сума нижче очікуваної. 

А що говорять про верхню границю? 

Не менш актуальна й інша сторона теми - до скількох років можна брати кредит. Нерідко в ситуації гострої необхідності в грошах виявляються й пенсіонери. Вони також можуть стикнутися з деякими труднощами при спробі одержати позичку. Отут у кредитора інша площина ризиків.

Люди похилого віку мають більше проблем зі здоров'ям, вони легко можуть опинитися просто нездатними повернути позику. Також високий ризик і передчасної смерті клієнта. Тому позикодавці також, як і з молодими, намагаються підстрахувати себе заставою або поручителями. Для тих, хто не вписується у віковий коридор більшості банків без додаткових гарантій, є альтернатива у вигляді мікрокредитних компаній. 

Зі скількох років дають гроші в кредит у МФО? 

Особливості роботи таких організацій дозволяють бути набагато більш лояльними до потенційних позичальників. Крім м'яких основних умов вони пропонують і інші зручності:

  • Цілодобове оформлення;
  • Можливість одержати гроші протягом 10-15 хвилин;
  • Високий відсоток схвалення;
  • Простий механізм співробітництва.

Завдяки більш м'яким параметрам підбора клієнтів їх вікові границі розширено до діапазону 18-75 років. В окремих мікрофінансових організаціях він може коливатися, але незначно.

Але не варто надмірно зваблюватися доступністю таких послуг. У ряді компаній вони можуть обходитися недешево, але є й доступні пропозиції й навіть акційні, безкоштовні позички для нових клієнтів. 

Чи можуть відмовити тільки через вік? 

Це можливо лише в тих випадках, коли нижня границя чітко визначена правилами організації-позикодавця й зафіксована в їхній документації. Якщо ж вам не дали грошей у компанії, що кредитує вашу категорію, можливо, причина криється в іншому. Наприклад, у вас вже є «плями» на репутації позичальника або ваш рівень доходу викликає сумніву, а інших гарантій ви надати не можете.

Якщо ж кошти потрібні просто дуже терміново й інших варіантів ні, варто пошукати фірми, які видають гроші під більш високий відсоток, але майже всім. Альтернатива – приватна позика або ломбард, але це не самі популярні методи на сьогодні.

Експерти рекомендують перед тим, як подавати заявку, уважно вивчити умови, на яких кредитор готовий співробітничати:

  • зі скількох видають кредит, або до якого віку, залежно від вашої ситуації;
  • Які документи потрібно надати для оформлення;
  • Чи вимагаються поручителі або застава;
  • Які строки й відсоткова ставка по позиці і т.д.

Проаналізувавши всі умови, ви зможете зробити висновок про доцільність співробітництво конкретне із цією організацією.

Електронний сервіс KLT CREDIT – це можливість вирішити свої фінансові проблеми, незважаючи на молодий або навпаки, похилий вік. Послугами компанії вже скористалися тисячі громадян, багато звернулися за позикою повторно. Ця фірма поєднує в собі комфортні умови позички й відмінний рівень обслуговування клієнтів.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
29.09.2016
Розрахувати кредит. Що потрібно знати про комісії?
26.01.2017
Терміново потрібні гроші! Куди краще звернутися для оформлення кредиту?
18.01.2017
Приватні позики без застави. Ризики безпечних позик, короткий термін або тривалий період?
Всі права захищені © 2015-2019 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X