Банківська вікова політика або зі скількох років можна оформити кредит?

Банківська вікова політика або зі скількох років можна оформити кредит?

Більш рання емансипація молоді в Україні, прагнення їх до самостійності, у тому числі фінансової, значно омолодило позики. За останні 10 років відповідь на запитання «зі скількох років можна оформити кредит» мінявся неодноразово убік зменшення. Зараз вже нормою вважається надання позичок починаючи з 18-літнього віку й до глибокої старості.

Цьому є багато інших причин, у тому числі розширення асортиментів. Сьогодні позичальникам доступна безліч різних програм, у тому числі позичка пенсіонерам або студентам і навіть кредит без відсотків з високим відсотком схвалення. Отже, яке значення має вік для майбутнього кредитора? 

Молодий ще не значить неплатоспроможний 

Основна причина обмеження по роках для молодих людей – відсутність у них устояної кар'єри. Коли основним джерелом споживчих позик були банки, гроші могли одержати тільки не молодше 23-24 років з постійною роботою.

Тепер навіть в 18 у юнака або дівчини може бути депозит, своя справа або перспективна робота за умови подальшої освіти. Тому критерій, що визначає в скільки років можна взяти кредит у банку, починає поступово іти на другий план, хоча однаково поки має значення.

Зараз при винесенні рішення набагато більше значення має репутація платника, історія угод, зареєстрована в БКІ і т.д. Також вагомим аргументом може служити власність у вигляді автомобіля або депозит у цій же установі.

Але залишається відкритим питання про рівень дисципліни й життєвому досвіді таких клієнтів. Найчастіше банки воліють перестрахуватися й зажадати обов'язкове поручництво або надання застави. А якщо ні, то відсоткова ставка може бути трохи завищеної або сума нижче очікуваної. 

А що говорять про верхню границю? 

Не менш актуальна й інша сторона теми - до скількох років можна брати кредит. Нерідко в ситуації гострої необхідності в грошах виявляються й пенсіонери. Вони також можуть стикнутися з деякими труднощами при спробі одержати позичку. Отут у кредитора інша площина ризиків.

Люди похилого віку мають більше проблем зі здоров'ям, вони легко можуть опинитися просто нездатними повернути позику. Також високий ризик і передчасної смерті клієнта. Тому позикодавці також, як і з молодими, намагаються підстрахувати себе заставою або поручителями. Для тих, хто не вписується у віковий коридор більшості банків без додаткових гарантій, є альтернатива у вигляді мікрокредитних компаній. 

Зі скількох років дають гроші в кредит у МФО? 

Особливості роботи таких організацій дозволяють бути набагато більш лояльними до потенційних позичальників. Крім м'яких основних умов вони пропонують і інші зручності:

  • Цілодобове оформлення;
  • Можливість одержати гроші протягом 10-15 хвилин;
  • Високий відсоток схвалення;
  • Простий механізм співробітництва.

Завдяки більш м'яким параметрам підбора клієнтів їх вікові границі розширено до діапазону 18-75 років. В окремих мікрофінансових організаціях він може коливатися, але незначно.

Але не варто надмірно зваблюватися доступністю таких послуг. У ряді компаній вони можуть обходитися недешево, але є й доступні пропозиції й навіть акційні, безкоштовні позички для нових клієнтів. 

Чи можуть відмовити тільки через вік? 

Це можливо лише в тих випадках, коли нижня границя чітко визначена правилами організації-позикодавця й зафіксована в їхній документації. Якщо ж вам не дали грошей у компанії, що кредитує вашу категорію, можливо, причина криється в іншому. Наприклад, у вас вже є «плями» на репутації позичальника або ваш рівень доходу викликає сумніву, а інших гарантій ви надати не можете.

Якщо ж кошти потрібні просто дуже терміново й інших варіантів ні, варто пошукати фірми, які видають гроші під більш високий відсоток, але майже всім. Альтернатива – приватна позика або ломбард, але це не самі популярні методи на сьогодні.

Експерти рекомендують перед тим, як подавати заявку, уважно вивчити умови, на яких кредитор готовий співробітничати:

  • зі скількох видають кредит, або до якого віку, залежно від вашої ситуації;
  • Які документи потрібно надати для оформлення;
  • Чи вимагаються поручителі або застава;
  • Які строки й відсоткова ставка по позиці і т.д.

Проаналізувавши всі умови, ви зможете зробити висновок про доцільність співробітництво конкретне із цією організацією.

Електронний сервіс KLT CREDIT – це можливість вирішити свої фінансові проблеми, незважаючи на молодий або навпаки, похилий вік. Послугами компанії вже скористалися тисячі громадян, багато звернулися за позикою повторно. Ця фірма поєднує в собі комфортні умови позички й відмінний рівень обслуговування клієнтів.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
19.01.2017
Онлайн позика на карту терміново цілодобово - Унікальне кредитна пропозиція
26.11.2019
Економимо на побутовій хімії правильно
21.03.2018
Кредит в 10000 грн: швидкі гроші на карту
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X