Зі скількох років можна оформити кредит в Україні

Зі скількох років можна оформити кредит в Україні

Коли терміново потрібні гроші або товар багато звертаються в банк за кредитом. Позика допомагає вирішити поточні фінансові питання або терміново придбати техніку. Але в кожного, хто досягає повноліття, виникає питання про те, зі скількох років можна брати споживчий кредит? Вік позичальника – це важливий параметр, який ураховує кредитор при видачі фінансової допомоги. І найчастіше перевагу віддають дорослим з більшим виробничим стажем. Складно це з тим, що молодь має значно менший рівень відповідальності і не до кінця розуміє цінність грошей і правила поводження з ними. Але є і виключення. Таким чином, виходить, що довіра до молоді нижче, чим до дорослого з постійним місцем роботи. Але є банки, які розширили границі зі скількох років можна оформити кредит. Такі установи мінімізують свої ризики, знаючи, що від двох до п'яти відсотків людей, що взяли кредит, не збираються його повертати.

Вікові обмеження по позиках

По законодавству повнолітнім людей стає по досягненню 18 років. Парубок у такому віці вважається працездатним, але банки не поспішають давати позики, вказуючи, зі скількох років дають гроші в кредит. І навіть якщо парубок має роботу, фінансова організація не поспішає давати йому позичку, будучи не впевненні у його платоспроможності. Через недовіру банки встановили поріг, зі скількох років оформляють кредит і до скількох років можна взяти кредит. В основному віковий поріг установлено від 21 до 65 років, але є виключення, коли банки дають 18-ти літнім підліткам позики.

 Найчастіше молодь користується споживчими позиками на невеликі суми або кредитними картами, які можна одержати, не відвідуючи відділення банку в онлайн режимі. У всіх банків умови зі скількох років дають кредит на техніку різні, але є варіант одержання позики з поручителем, якими можуть стати батьки позичальника. Але якщо в батьків немає постійного доходу, то гроші можна одержати тільки під заставу.

Будь-яка банківська організація особливу уважність звертає на ціль позики. Вітаються банками освітні позички, але якщо ваша ціль купити велосипед або мопед, то банк легко вам відмовить. Перш ніж іти в банк за позикою, визначитеся наскільки вам це потрібно, адже для цього буде потрібно не тільки працевлаштування, але також щомісяця вносити оплату за позичку. Неважливо зі скількох видають кредит, важливо те, що позичальник повинен бути відповідальним і платоспроможним.

Лояльно до віку позичальника ставляться мікрофінансові організації, які видають незначні суми, і однаково вам потрібно надати весь пакет документів. Тому перш, ніж цікавитися зі скількох можна взяти кредит, подумайте, наскільки ви зможете справитися з обов'язками по виплатах.

Отже, підсумуємо, зі скількох років дають кредит, і які фактори враховуються при видачі позик молодим особам:

 • Платоспроможність;
 • Наявність виробничого стажу;
 • Наявність заставного майна;
 • Поручителі;
 • Кредитна історія.

Більшість банків працюють із молоддю у віці від 21-23 років, при цьому їм однаково яким кредитним планом вони прагнуть скористатися.

Вимоги до молодих позичальників

Зі скількох років можна брати кредит у банку України? На це питання однозначної відповіді нема, тому що для кожного банку ці критерії визначаються індивідуально, і звертаючись за допомогою в кожному окремому випадку вік зі скількох років дають кредит у банку буде різним. Коли ви знаєте зі скількох років можна брати кредит у банку, який ви вибрали, потрібно проаналізувати чи підходите ви під такі вимоги:

 • Потрібно довести свою платоспроможність. Це можна зробити, надавши довідку про доходи з місця роботи;
 • Для чоловіків обов'язковим є наявність військового квитка або документа, який підтверджує відстрочку від військової служби;
 • Причиною для відмови стане відсутність кредитної історії, а зі скількох дають кредит, вам скаже менеджер;
 • Банк має право зажадати наявність поручителів в особі платоспроможних батьків або близьких родичів.

 Найпростіше оформити позику у мікрофінансових організаціях. Зі скількох років дають кредит у МФО, ви можете довідатися на сайті організації або звернутися до менеджера.

Причини відмови в позиці для молоді

Коли ви довідаєтеся, у скільки років можна взяти кредит у банку, стоїть відразу ж ознайомитися з найпоширенішими причинами можливої відмови:

 • Відсутність кредитної історії для банку є важливою причиною, щоб відмовити позичальникові. Щоб виправити цю ситуацію ви можете спробувати оформити недорогий товар у кредит і виплатити його без заборгованостей. Таким чином, ви зможете вирішити зі скількох років можна отримати кредит вам.
 • Відсутність постійного місця роботи і відповідно стабільного доходу, вагома причина, щоб вам відмовити;
 • Військовий квиток або приписний у вас попросять обов'язково;
 • Наявність прострочених заборгованостей. Таке явище найчастіше зустрічається серед молоді поверненням до 27 років.

 Від скількох років дають кредит в Україні учнем і студентам? Усе залежить від наявності доходу. Доходом для такої категорії людей вважається стипендія. Тому якщо ви є студентом ВНЗ, і одержуєте стипендію, сміло можете звернутися в банк за споживчим кредитом, після того, як довідаєтеся зі скількох років можна взяти кредит у цій організації.

 Для банків неважливо, у скільки років можна взяти кредит, головне, щоб ви відповідали встановленим вимогам: стаж роботи, наявність постійного доходу, відсутність заборгованостей, платоспроможність і наявність майна у власності.

Але на практиці більшість банків працюють із клієнтами, які досяглися 23 років. Коли визначають, у скільки років дають кредит, вважають, що в такому віці парубок є досить відповідальним і вже має постійний прибуток. Крім того, у такому віці є кредитна історія, яка дає можливість банку оцінити надійність майбутнього клієнта.

Кредитування пенсіонерів

За законами нашої держави вікових обмежень по кредитуванню не передбачене, але як показує практика, вони існують. Розібравшись із тим, зі скількох років можна взяти кредит у банку зупинимося на тому, до скількох років можна брати кредит і на яких умовах. До такої категорії клієнтів установлені особливі вимоги:

 • На момент погашення кредиту позичальникові повинне бути певна кількість років;
 • Застава в основному не потрібна, тому що їм є пенсія позичальника;
 • Сума звичайно не перевищує п'ять пенсійних ставок;
 • Обов'язковим є оформлення поліса страхування життя, що спричиняє додаткові витрати.

 Звичайно, умови, у скільки років можна брати кредит у різних банків відрізняються, тому завжди потрібно вважно вивчити договір і з'ясувати, зі скількох можна брати кредит і до скількох, а також умови кредитування.

Як оформити позичку пенсіонерові в Україні?

Щоб скористатися кредитною програмою для пенсіонерів потрібно особисто звернутися у відділення банку і довідатися зі скольки років можна отримати кредит у банку, і на яких умовах. Для оформлення договору вам потрібно мати при собі:

 • Оригінал паспорта;
 • Пенсійне посвідчення;
 • Довідку з пенсійного фонду;
 • Якщо є, довідка з місця роботи.

Самим великим терміном, на скільки років можна взяти кредит для пенсіонерів, установлено 18 місяців. Але якщо клієнт може надати документи, що він є платоспроможним і крім пенсії має прибуток, то термін кредитування може збільшитися до п'яти років. У якості підтвердження своєї платоспроможності може надати заставне майно. Банки охоче йдуть на такі угоди, коли певен у своєму клієнтові. Не менш важлива наявність чоловіка або подружжя, яке також мало прибуток і можуть виступити в ролі поручителя. Так само, як для молоді важливо мати гарну репутацію по попередніх позиках. Зі скількох років дають споживчий кредит і до скількох в різних банках ці дані відрізняються, але заснована маса готова співробітничати із клієнтом з 21 до 65 років.

Документи, які потрібні для одержання грошей незалежно від віку

Щоб отримати кредит зі скількох років і довідатися нижні границі потрібно звернутися у відділення банку. Але одержати такі дані, можна на сайті фінансової організації або звернувшись по телефону до менеджера. Обов'язковими документами є паспорт, ідентифікаційний код і довідка з місця роботи. У банку вам скажуть, зі скількох років дають кредит в Україні і на скільки років дають кредит залежно від повернення. У відділенні ви заповніть заяву і анкету на споживчий кредит зі скількох років. Головне точно вказати всі дані, тому що банк проводить обов'язкову перевірку особистості і кредитної історії позичальника. Строки кредитування також відрізняються й залежать від суми кредиту і доходу позичальника.

Якщо ви повнолітній громадянин України ви можете скористатися кредитними програмами для покупки товарів або одержання позики для вирішення фінансових проблем. По законодавству кредитні кошти можуть отримувати особы, що досяглися 18-ти років, але на практиці більшість банків не працюють із такими клієнтами, тому єдиним варіантом залишається мікрофінансова організація KLT CREDIT. Цей електронний сервіс по видачі кредитів працює із клієнтами у віці від 18 років і пропонує вигідні умови співробітництва. Затребуваним сервіс став з ряду причин:

 • Оперативне виконання запиту на кредит;
 • Безпека всіх даних;
 • Низькі відсоткові ставки;
 • Відсутність схованих комісій;
 • Лояльне відношення до клієнтів.
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X