Згода на розсилку

     Заповнюючи форму на сайті kltcredit.com.ua компанії ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" - Ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних. Також Ви погоджуєтеся з тим, що компанія ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" має право розголошувати Ваші особисті дані в наступних випадках:

  • З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" зобов'язується отримати Вашу згоду.
  • Компаніям, що співпрацюють з нами: ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" співпрацює з іншими компаніями, які виконують від нашого імені функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами.
  • На  партнерських сторінках: ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування послуг на сторінках  сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.
  • Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам для маркетингових цілей.
  • Правоохоронним органам: ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" може без Вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав ТОВ "КЛТ КРЕДИТ". 

     Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази за Вашим запитом. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

     Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, Ви можете це зробити в будь-який момент, для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X