З Новим Роком, друзі!

З Новим Роком, друзі!

Очікування нового року завжди супроводжується підбиттям підсумків і переглядом подальших життєвих планів. Ось і компанія «КЛТ КРЕДИТ» вирішила пригадати минулий рік і окреслити перспективи на майбутнє.

Головний результат нашої діяльності в минулому році — тисячі задоволених клієнтів, яким наша допомога дала можливість вирішити найважливіші фінансові проблеми, придбати потрібні товари або отримати якісні послуги, реалізувати свої мрії та бажання. Ми пишаємося, що кількість наших клієнтів зростає, незважаючи на велику конкуренцію, адже це означає, що ми на правильному шляху.

В наступаючому році Вас чекають нові вигідні пропозиції, які ми розробляємо з урахуванням економічної ситуації та можливостей наших клієнтів. Обіцяємо, що в новому році наші кредити залишаться доступними для всіх бажаючих, щоб Ви могли й надалі відчувати на собі всі переваги мікрокредитування.

Багато хто з Вас неодноразово брав участь в наших акціях, які проводилися для зниження Ваших витрат по виплаті кредитних коштів, а деякі стали тими щасливчиками, кому дістались безвідсоткові кредити. Зменшення відсоткової ставки ми приурочували до святкових дат і вихідних днів, щоб Ви могли повністю віддаватись веселощам і відпочинку.

Але які ж сюрпризи чекають на наших клієнтів у наступному році? Не варто заздалегідь відкривати карти, адже кожен із Вас у новорічну ніч готовий до чудес і подарунків, а ми ж хочемо продовжити ці прекрасні емоції на весь рік. Скажемо лише, що наша традиція дарувати клієнтам відчуття фінансової захищеності обов'язково буде продовжена. В новому році Вас чекають цікаві акції, приємні бонуси, казкові знижки та інші приємні несподіванки.

Уже зовсім скоро невблаганний плин часу перенесе нас із одного року в інший, і вся дружна команда фахівців, що працює в компанії «КЛТ КРЕДИТ», від душі вітає кожного із Вас із наступаючим Новим роком! До традиційних побажань здоров'я і щастя ми хочемо додати ще дещо...

Залиште позаду всі прикрощі та негаразди, невдачі й помилки! Дивіться вперед із оптимізмом і вірою в краще. Ніколи не сумуйте, зустрічайте будь-які проблеми із високо піднятою головою. Команда «КЛТ КРЕДИТ» бажає Вам фінансового благополуччя, успіху у всіх справах, мирного неба і щасливих посмішок. Ми віримо, що в Новому році кожного із Вас чекає удача, процвітання, незабутні враження, і, звичайно ж, найщиріша і взаємна любов!

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
11.09.2017
Наближаються нові зміни по оплаті за водопостачання та опалення
27.01.2017
Як отримати кредит без прописки, застави і довідки про доходи
15.06.2017
Чергова афера з кредитами — кияни повинні виплачувати позики, яких не брали
Всі права захищені © 2015-2019 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

X
Не поспішайте залишати нас!
З нами вигідно співпрацювати — лише 15 хвилин, і гроші у вас. Ми дамо вам 50% знижки на перший кредит, 35% — на другий, 15% — на третій, а щотижня ви зможете брати участь в акції. За запрошеного друга заплатимо 100 грн.
visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X