Яку державу краще вибрати для ПМП?

Яку державу краще вибрати для ПМП?

Проблеми в економіці України і туманні перспективи змушують працездатних українських громадян задуматися про можливість зміни країни проживання. Проведені статистичні дослідження показали, що близько сорока відсотків співвітчизників хочуть виїхати з України на постійне місце проживання в інші країни. Але, щоб підстрахуватися на випадок можливої відмови, слід попередньо ознайомитися з правилами імміграції в бажані країни та ретельно обміркувати своє рішення. Які Ваші шанси, і чи достатньо у Вас коштів для такого кроку?

У різних напрямках

Компанії, які здійснюють послуги з імміграції населення, свідчать про зрослий інтерес до питань, пов'язаних з виїздом на ПМП за кордон з України.

Що цікаво, за кордон в основному хочуть виїхати українські громадяни, які володіють великими статками. Чому так відбувається? Відповідь лежить на поверхні — рівень життя в Україні знижується, умови для бізнесу стають гіршими. Також «масла у вогонь» підливають прогнози про те, що в майбутньому нічого не зміниться або ж стане ще гірше.

Девальваційні процеси й банкрутство майже сотні банків призвели до того, що люди втратили великі суми грошей. Це послужило фактором для переказів фінансових заощаджень з України в іноземні банки, вкладення коштів у закордонну нерухомість та виведення бізнесу в зарубіжні країни.

Більшість фінансових мігрантів намагаються виїжджати в країни з високим рівнем життя: ФРН, США, Канада. Великою популярністю користуються і Республіка Польща, Чеська Республіка, Словацька Республіка та ін.

Також люди освоюють Центральну, Східну та Південно-Східну Азію. Великим попитом у мігрантів із України користуються Китай, В'єтнам і Казахстан. Також їдуть в Ізраїль, оскільки там проживає велика кількість вихідців з України, які допомагають співвітчизникам адаптуватися в новій країні.

Інвестування в іноземну економіку — пропуск на ПМП

Здійснюючи капвкладення в економіку іноземної держави, претендент на переїзд може отримати право постійно проживати тут.

Існує кілька способів отримати дозвіл на проживання:

• інвестувати кошти в економічну галузь країни;

• стати власником іноземної нерухомості;

• перевести свій бізнес в «нову» країну.

Здійснюючи капітальні вкладення, можна стати володарем дозволу на проживання в більшості європейських країн. Відмінності полягають лише в сумах інвестицій та у вимогах до вкладників. Щоправда, «канули в Лету» ті часи, коли, придбавши нерухомість в колишніх республіках Югославії або в Прибалтиці за тридцять тисяч євро, можна було стати володарем виду на проживання в цій державі.

Зараз умови для отримання фінансового ВНП в Євросоюзі стали набагато жорсткішими. Зростання кількості людей, що прагнуть виїхати на ПМП за рахунок грошових вкладень, привело до посилення фінансових вимог до майбутніх інвесторів. Тепер фінансовий мінімум може становити від декількох сотень тисяч до декількох мільйонів євро — в залежності від країни.

Придбання житла

Найбільш доступними країнами для отримання ВНП у результаті придбання нерухомих об'єктів в ЄС вважаються:

1. Республіка Латвія. Необхідний мінімум становлять витрати від двісті п’ятдесяти тисяч євро;

2. Республіка Болгарія. Від трьохсот тисяч євро;

3. Королівство Іспанія. Від півмільйона євро.

У таких випадках постійно проживати в «новій» державі може не тільки вкладник, а й члени його родини. Деякі країни, наприклад, Кіпр, не вимагають перебування на території країни для отримання постійного місця проживання. Щоб зберегти вид на проживання в Португальській Республіці, у країні слід прожити не менше тижня в році.

Більшість європейських країн вимагають від людей, які мають ВНП, проживати в державі не менше півроку в межах 12 місяців. Інакше вид на проживання не буде продовжений.

Іммігранти, які планують отримати ВНП за рахунок придбання нерухомості, повинні знати, що через кризу підвищення цін на об'єкти нерухомості не спостерігається, і поки що немає передумов для їхнього стійкого зростання.

Останнім часом болгарські та грецькі ринки нерухомості сильно лихоманить. Проблеми економічного характеру викликають зменшення попиту, падіння цін та орендних розцінок на житлову нерухомість в цих країнах.

Тому, роздумуючи над купівлею будинку для отримання ВНП в іншій країні, необхідно пам'ятати, що, якщо ціна буде падати й надалі, вкладник ризикує втратити частину своїх вкладень.

Переведення бізнесу за кордон

Придатними країнами для переведення свого бізнесу за кордон є Республіка Словенія й Республіка Польща. Щоб відкрити свою справу тут, досить отримати схвалення свого бізнес-плану, внести необхідну суму грошей в статутний фонд та довести, що діяльність цієї організації принесе користь країні й місцевим громадам.

Бізнес-імміграція дозволяє отримати ВНП, а це значить, що можна буде працювати й жити в країні протягом року з правом продовження.

ВНП продовжується в тому випадку, якщо бізнес успішно функціонує. Фактом, який доводить, що з діяльністю все в порядку, є наймання місцевих жителів, своєчасна виплата зарплати й оплата податків.

Капітальні вкладення в держоблігації

Однією з можливостей виїхати на постійне місце проживання в іншу країну є придбання державних облігацій на встановлений термін. Угорщина й Мальта пропонують одні з найвигідніших умов у Євросоюзі.

Якщо вкладник купляє угорські державні боргові папери на суму не менш ніж двісті п'ятдесят тисяч євро, то він і його члени сім'ї отримують право проживання тут на п'ять років.

Мальта пропонує інвесторові отримати право на проживання через вкладення в держоблігації або придбання нерухомості. Процес отримання ПМП тут дуже простий. Вкладник купує державні цінні папери на суму у чверть мільйона євро на п'ять років. Також можна придбати житло вартістю не менше трьохсот п'ятдесяти тисяч євро з правом його реалізації через п'ять років.

Найдешевший варіант — Беліз

Дешевий варіант отримання ПМП за кордоном пропонує Беліз, невелика держава, розташована на східному узбережжі Карибського моря. Зареєструвавши фірму в Белізі й купивши землю за ціною починаючи від тридцяти п'яти тисяч доларів, вкладник із сім'єю має право отримати ПМП, а через п'ять років — претендувати на громадянство.

Отримання статусу громадянина країн в районі Карибського моря є популярною процедурою через свою простоту й низку привілеїв.

Наприклад, громадяни Федерації Сент-Кітс і Невіс можуть в'їжджати без віз в сто двадцять шість держав світу (сюди входять також Канада й країни ЄС). Надана можливість навчатися в Англії без будь-яких додаткових умов, а після закінчення навчання ще два роки можна спокійно працювати в країні.

Якщо фінанси «поют романсы»

В окремих випадках виїхати на ПМП за кордон можна, не маючи в запасі великої суми грошей.

Можна взяти участь у непростому розіграші грін-карти в США, яка дозволяє постійно проживати в країні. Щасливчикові, який придбав її, відкривається прямий шлях за океан.

Якщо Ви володієте професією, яка користується попитом у Канаді, тоді у Вас досить високі шанси отримати ПМП в цій країні.

Є прямі родичі єврейської національності? Ізраїль надає право репатріації, а також можливість отримати різні пільги й фінансову підтримку при переїзді в країну.

Виникли непередбачені витрати? Позичати у родичів і знайомих не хочеться? Українська кредитна онлайн-компанія «КЛТ КРЕДИТ» надасть оперативну фінансову підтримку без довідок і поручителів. Заповнюйте онлайн-анкету на сайті компанії, і вже протягом п'ятнадцяти хвилин після прийняття позитивного рішення на Вашу карту надійде необхідна сума.

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
03.05.2017
Моментальний кредит онлайн: подолання фінансових труднощів доступно кожному
21.10.2016
Мікрокредит цілодобово - швидкі гроші в будь-який час
12.06.2017
«Єдине вікно» не дало очікуваних результатів: митницю чекають реформи
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X