Як змінити кредитну історію

Як змінити кредитну історію

Користуватися допомогою банківських послуг і можливістю отримувати кредити на техніку, іпотеку або коштів для бізнесу практикується в нашій країні досить давно. Послуга надається на постійній основі, що не рідко виручають у складних фінансових ситуаціях. Однак одного разу зроблена помилка в оплаті місячного платежу за договором з банком, може обернутися зіпсованою кредитною історією. Що обов'язково спричинить обмеження, а в деяких випадок і повна відмова надалі наданні коштів. Спробуємо розібратися і з'ясувати як уникнути проблем або виправити вже наявні.

Що таке кредитна історія

Будь-які звернення з питань кредитування в банки, а також використання за згодою кошту в обов'язковій формі відслідковується, формуючи банківські кредитні історії. Подібний облік ведеться з 2005 року двома основними бюро: УБКІ (Українське бюро кредитних історій) і ЄІС – «Реєстр позичальників» (Єдина інформаційна система боржників). Фактично ці організації є базами даних з особистими справами і конфіденційною інформацією на кожного громадянина країни, який користувався протягом десяти років банківськими послугами.

Усі банківські установи, при запиті на одержання кредитних коштів звертаються в архіви за детальною інформацією на позичальника. Подібні дії не можливі без письмового дозволу клієнта, який автоматично надається останнім при укладанні договору з банком, перед одержанням кредиту.

Перевірка кредитної історії банківськими установами проводиться при аналізі таких особистих даних як:

  • співробітництво позичальника з іншими банками. Архівами надається повний перелік звернень і договорів, наявних у клієнта, відкриття, закриття кредитів, наявність прострочених платежів і так далі;
  • кредитна історія онлайн відкриває доступ до паспортних даних і ідентифікаційного податкового номера. Також доступний огляд даних про працевлаштування позичальника, його сімейний стан, прописку, майно, закріпленому за ним і так далі;
  • реєстрації про порушення законодавства, наявність суднових розглядів і додаткова інформація про процеси, пов'язані з майном (не погашені кредити, арешт квартири, автомобіля і так далі).

Будь-який громадянин країни може самостійно довідатися яка за ним значиться банківська кредитна історія. Усі перевірки платні, але не спричинять витрати більш 50 грн. за кожний обіг, кількість яких не обмежене. Крім того, існує можливість оформити безкоштовний запит ( один раз у рік), відіславши поштою заява безпосередня в УБКІ. Детальну інформацію можна одержати, зайшовши на безкоштовний сайт УБКІ.

Доцільно пролити світло на іншу, не менш важливу послугу, яка неодмінно допоможе тримати ситуацію під контролем і уникнути ризику стати жертвою шахраїв. Отримати кредитну історію онлайн, а також детальну інформацію про оплату за договором або спробі оформити нову угоду – дозволить послуга «Статус Контроль». Так само вона буде нагадувати вам про необхідні платежі і виникненні прострочень. Уся інформація надається на особистий телефон у повідомленні. Дана опція також платна ( від 10 до 50 грн на місяць), надається багатьма зручними для клієнта способами, про яких ви більше зможете довідатися, відвідавши безкоштовний сайт УБКІ.

Негативна кредитна історія і можливості її змінити

Неймовірно важливо намагатися зберегти репутацію стабільного і надійного платника, вчасно оплачуючи внески і зв'язуючись зі співробітниками банків у випадку проблем. Звичайно установи йдуть назустріч споживачу, і звернення за допомогою або відстрочкою виплати сприймаються як зацікавленість у подальших безпроблемних відносинах.

При несерйозному підході до питання оплати і як слідство наявності негативної історії, користування надалі послугами кредитування будуть значно ускладнені, а у випадку іпотеки або великих позик не можливі.

Якщо ж все-таки перевірка на кредитну історію вами не пройдена можливо змінити ситуацію, але прийде запастися терпінням і часом. Розглянемо кілька існуючих способів.

  • Одержати кредитну історію онлайн. Переконатися, що всі дані вірні і погрішності досконалі саме вами, а не помилково співробітників або шахраями. Внести необхідні корективи у випадку понад перерахованим і сподіватися на позитивний результат. Іноді цього досить для відновлення довіри.
  • Якщо все-таки вами відбувалися порушення, пропонується зробити наступні дії. Шукати банк, який погодиться видати вам дрібний кредит без застави. Вчасно і повністю його погасивши, взяти наступний. Це може бути позика на техніку або споживчу універсальну карту і так далі. Доти, поки вам не відкриються повні можливості банківських послуг.

Варто уточнити, що швидких результатів очікувати не варто, із закінченням часу необхідно перевіряти наявність закріпленого за вами статусу. Де можна взяти кредитну історію і ознайомитися зі станом справ описується вище в цій статті.

Існує ще один спосіб дістати кошти особам, що перебувають у процесі розгляду з архівами - звернутися до сервісів онлайн - позик. Дані компанії надають дрібні позики в самі короткі строки від 15 хвилин до години, а система кредитування заснована на довірчих відносинах з наступним ростом суми надаваного кредиту. Відмітною властивістю даного пропозиції є лояльність компанії до споживача з не бездоганною кредитною репутацією, за рахунок обліку безлічі інших аспектів у можливостях замовника.

Ніяк не вийде виправити ситуацію якщо виплата заборгованості стягувалася примусово через суд. Щоб уникнути подібних жалюгідних наслідків варто зберігати свою репутацію, відповідально підійшовши до виконання зобов'язань. Довіра з боку банківських установ суттєво спрощують життя, допомагаючи впоратися з порою непосильними задачами і цією довірою варто дорожити.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X