Як захистити свою квартиру від пограбування?

Як захистити свою квартиру від пограбування?

Обікрадена квартира — неприємні відчуття та суцільні проблеми для власників житла. Злочинці, які здатні відкрити будь-які замки відмичками (в Інтернеті можна купити все), знайдуть та винесуть з квартири практично все, що представляє собою хоч якусь цінність, навіть якщо господарі заховали свої цінні речі в дуже "надійних" місцях.

На даний час квартирні крадіжки найчастіше носять спонтанний характер, без попереднього планування. Тому є можливість запобігти їх заздалегідь, створивши певні труднощі для проникнення злодія в будинок.

Згідно з офіційними даними, близько 90% випадків крадіжок відбуваються без підготовки, і цього можна уникнути, якщо злочинець не зможе потрапити всередину приміщення за короткий проміжок часу. Коли злодій не може швидко відкрити двері, він просто йде, так як зайва увага йому не потрібна. "Злочинець почне шукати більш доступний об'єкт", — прокоментував Д. Сосула, голова підприємства GeoSecurity, що спеціалізується на створенні охоронних систем для різного типу приміщень. Фахівець стверджує, що існують три дієвих способи відводити таких "любителів" від власного житла. Всі вони мають як позитивні, так і негативні сторони.

Під'єднання сигналізації

Завдяки сигналізації та спеціальній застережливій наклейці злочинець навряд чи ризикне лізти в чужий будинок (з урахуванням того, що він не володіє пристроєм, який блокує сигналізацію). Мінус цього способу — висока ціна установки та оплата щомісячного обслуговування.

Установка складного, але дорогого дверного замка з секретом

На YouTube можна побачити, як зловмисники ліхтариками просвічують свердловини замків. Таким способом вони перевіряють ступінь складності замку, підійдуть їм ці двері чи варто рухатись далі. Ціна замка із надійним секретом коштує від $200.

Установка прихованого замка

Такий механізм працює за системою простого замка, однак відкрити чи закрити його можна тільки за допомогою мобільного телефону, відправивши сигнал зі спецбрелка чи доторкнувшись картою.

Такий спосіб стає все більш популярним в Україні. Цей замок не видно, оскільки захований він у дверях. Тому, навіть якщо злодії відкриють відмичками зовнішні доступні замки, двері все одно залишаться закритими.

Мінусом цього методу є те, що злодії можуть пошкодити вхідні двері в процесі злому. Але є велика ймовірність того, що вони припинять спроби проникнення, щоб не привертати увагу до себе з боку. Ціна прихованих замків — доступна, оскільки відсутні витрати на дорогі системи секретів замків на ключах. Секретом прихованого замка є місце його установки.

Ніколи не зберігайте цінні речі та гроші під килимами, у сміттєвих відрах, в холодильнику, продуктах харчування та білизні. Злодії прекрасно знають про ці місця, і без проблем знайдуть все, що, здавалося б, надійно заховано.

«КЛТ КРЕДИТ» — мікрофінансова організація, яка має безліч переваг перед конкурентами. Розгляд заявки відбувається недовго, а мікропозики надходять на банківську карту заявника моментально. Невелику суму в «КЛТ КРЕДИТ» можна отримати всього за 15 хвилин. Надсилайте заявку й отримуйте швидкі гроші!

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X