Як взяти кредит готівкою?

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Кредит готівкою ― популярний запит, коли люди беруть гроші на кілька цілей. Можна оплатити комунальні платежі, погасити короткострокові борги або додати, і придбати побутову техніку. На сайті «KLTCREDIT» ми підібрали для вас найкращі пропозиції, за якими ви можете взяти гроші в борг.

Де взяти кредит готівкою?

Грошовий кредит готівкою прирівнюється до споживчого займу. Це означає, що кошти можна витратити на все що завгодно. Видають такі позики тільки в офісі. Потрібно прийти, заповнити всі документи, надати паспорт, підтвердити номер телефону, і отримати запитану суму з каси.
Мікрофінанс зараз переходить в онлайн, тому офіси поступово закриваються. Щоб дізнатися, які з фірм видають готівку, ознайомтеся з нашим списком. Вибирайте тих, хто є в офісі вашого міста. Найпростіше це зробити за допомогою Гугл карт.

Документи для оформлення споживчої позики

Щоб оформити споживчий займ потрібні два документи: паспорт та ІПН. Якщо операціоніст сумнівається в особистості клієнта, він може попросити щось ще з фотографією. Посвідчення водія, військовий квиток і тд. Це відбувається в 5% випадків.
На відміну від банків, в МФО не потрібно надавати довідки про доходи, вказувати місце роботи і тд. Операціоніст може запитати: «Де ви працюєте?». Інформація не перевіряється, тільки порівнюється з базою даних, тому говорити можна, що завгодно.

Про мету позики повідомляти не обов'язково, але можна. Це підвищить шанс схвалення на 5-10%. Щоб не відповідати прямо, можна сказати: «Стандартний споживчий кредит на різні цілі». Деякі компанії просять додаткові документи. Щоб не повертатися додому при оформленні заявки на кредит готівкою, ознайомтеся зі списком на сайті організації. Після першого звернення, всі документи залишаються в базі. Наступного разу не потрібно буде заново вводити дані анкети, якщо нічого не змінилося. Досить зайти в ОК за номером телефону і паролю, вибрати суму, і пропозиція буде доступною.

Вимоги до позичальників

Вимоги до позичальників стандартні:

 • старше 18 років;
 • наявність постійного місця проживання;
 • громадянство України;
 • реєстрація;
 • джерело доходу.

Джерело доходу ― необов'язковий фактор. Не потрібно працювати офіційно, досить сказати, що у вас є кошти для погашення боргу. При заповненні анкети запитають, як часто приходить зарплата, щоб приблизно зрозуміти графік погашення.
При подачі заявки на кредит готівкою в Україні відповіді операционисту не впливають на кінцеве рішення. Співробітник залишає коментарі в анкеті, але менеджери їх не враховують.

На шанси схвалення впливають кредитний рейтинг і попередні позики. Якщо немає історії позик, або вона негативна ― дають мінімальний ліміт. Нові клієнти отримують від 3 до 5 тисяч гривень, і з кожним наступним мікрокредитом термін і сума збільшуються.

Як підвищити ймовірність видачі кредиту готівкою?

Кредити готівкою видають рідше, ніж онлайн-позики, тому іноді потрібні невеликі трюки, які допоможуть отримати гроші в борг.

Ось деякі з них:

 1. Спочатку подавайте заявку на сайті. Якщо вам оформили попереднє схвалення, можна звертатися в офіс.
 2. Надайте всі документи, які зможете. Це підвищить вашу платоспроможність в очах компанії.
 3. Не приходьте в офіс в стані алкогольного сп'яніння. Коментар про це в анкеті сильно знижує ваші шанси.
 4. Якщо ви пошкодили паспорт (випрали або порвали сторінку), то ймовірність відмови складе 90%. Краще міняйте такі документи відразу.
 5. На відміну від заявки на сайті, при зверненні в офіс ви не можете вказати більше інформації. Але все одно намагайтеся ввічливо і докладно говорити з менеджером, щоб коментар при відправці анкети в програму був позитивним. Це дасть кілька зайвих балів при обробці.

Вам не обов'язково схвалять відразу, то, можливо доведеться почекати 10-15 хвилин. Попросіть менеджера вам зателефонувати. Сидіти в офісі в очікуванні - не найкращий варіант.

Плюси і мінуси позик готівкою

Коли людина хоче взяти кредит готівкою в Україні, спочатку потрібно ретельно зважити всі плюси і мінуси. Спочатку про позитивні сторони:

 • висока ймовірність схвалення;
 • оформлення за двома документами;
 • видача кредиту за 20 хвилин.

Шанси на схвалення нижче, ніж при подачі онлайн-заявки. Це пов'язано з ризиками МФО: з банківського рахунку можна списати гроші примусово, а якщо давати позику готівкою, то потрібно покладатися на довіру до клієнта. З поганою кредитною історією і низьким рейтингом, відмовлять в 50% випадків.
Оформлення в офісі також займає більше часу, ніж в інтернеті. Операціоніст спочатку заносить дані в базу, сканує паспорт і відправляє документи в офіс. Через програму приходить відповідь: схвалено чи ні. Весь цей час людина повинна сидіти і чекати.

Ці особливості характерно тільки для позик в МФО. У порівнянні зі стандартними банківськими кредитами, всі процеси відбуваються швидше.
Один з неявних плюсів ― можливість брати кредит новому клієнтові. Не обов'язково до цього оформляти картку або ставити додаток. Достатньо подати заявку на сайті. Мінус всього один ― відсотки. Вони істотно вище, ніж номінальні в банку. За статистикою повна вартість кредиту в Україні зараз на рівні 75% річних.
Акції на першу позику знижують переплату до рівня банків. Якщо ви ще не були клієнтом МФО, скористайтеся бонусами для нових клієнтів. Отримати позику готівкою ви можете в будь-якому офісі МФО свого міста. Обирайте нашу компанію «KLTCREDIT» і отримуйте попереднє схвалення.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X