Як взяти кредит без шкоди фінансам: аналіз доходів і витрат

Як взяти кредит без шкоди фінансам: аналіз доходів і витрат

Багатьом позичальникам досить складно зорієнтуватися в численних сумах і цифрах, зафіксованих у кредитному договорі. Щоб миттєво вникнути в усі деталі, слід бути фінансистом. Дана стаття допоможе розібратися з усіма нюансами простому обивателеві, що дозволить останньому реально оцінити переваги та недоліки умов обраної кредитної програми.

Для прикладу візьмемо середньостатистичну молоду родину, яка складається з 3 людей. Враховуючи їхній бюджет, будуть розглянуті умови погашення кредитної заборгованості по автопозики. Подружжя використовувало наступний спосіб можливості виплати кредиту на автомобіль:

  1. Загальний дохід подружжя становить 7 000 гривень, з яких зарплата чоловіка 4000 гривень, а дружини – 3000 гривень.
  2. Половина доходу витрачається на продукти харчування. У раціоні повинні бути овочі та фрукти, адже в родині підростає дитина. Виходячи із цих витрат, залишається 3500 гривень.
  3. Слід відняти суму, яка витрачається на оплату комунальних платежів. У разі економного використання телефону, води та інших енергоресурсів розмір комунальних платежів буде в середньому становити 250 гривень.
  4. Із суми, що залишилось, варто відняти витрати на «дріб'язку», що включають солодкості, сухарики, чіпси і багато чого іншого. На це в середньому йде близько 250 гривень.
  5. З 3000 гривень, які залишилися, слід урахувати витрати на дитину, пов'язані з покупкою нового одягу, іграшок, оплати дитячого садка. Щомісяця ця сума варіюється в межах 500 гривень.
  6. У бюджеті варто виділити суму витрат на побутові потреби, включаючи придбання побутової хімії й косметики. У середньому ця стаття витрат становить порядку 1000 гривень.

Враховуючи потреби молодої родини, у бюджеті залишається 1500 гривень. Цю суму беремо для того, щоб розрахувати кредит. Також варто врахувати, що щомісяця чоловікам потрібно буде виділяти кошти на підтримку автомобіля в робочому стані. Це стосується не тільки витрат на паливо й багатьох інших витрат технічного характеру. Розділивши, що залишився суму навпіл, вони передбачили для кожної із двох статей витрат по 750 гривень.

Для розрахунків щомісячного платежу по позиці візьмемо стандартні умови надання кредиту. Строк оформлення позики буде 36 місяців. Приміром, ціна автомобіля становить 26000 гривень. 2600 гривень є розміром первісного внеску. У підсумку сума кредиту складе 23400 гривень. Позика буде видано під 13,2%. Максимальний розмір щомісячного платежу складе 904,99 грн, а середній – 779,61 грн. При оформленні автокредита слід урахувати додаткові витрати, зв'язані зі страхування машини, оплати державного мита в розмірі 26 гривень. Також потрібно буде оплатити послуги нотаріуса, що становлять 100 гривень. Для позичальника, який є одруженим, ця сума є 450 гривень. До додаткових витрат ставляться комісія за оформлення позики в розмірі 234 гривень і реєстрація в Держреєстрі, яка коштує 60 гривень.

Дана схема допоможе обчислити не тільки придбання машини в кредит, але й будь-якого товару або ж квартири таким чином, щоб не постраждав бюджет родини.

Примітка: суми приведені для ознайомлення, і не підігнано під реалії 2016 року.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X