Як взяти кредит без роботи на особисті потреби в Україні?

Як взяти кредит без роботи на особисті потреби в Україні?

Мікрофінансові організації та банки, що надають населенню споживчі кредити, прагнуть привернути до себе якнайбільше клієнтів. Для цього вони пропонують вигідні умови і спрощену процедуру кредитування, знижують вимоги до позичальників, видають позики в прискореному режимі і цілодобово. Маючи офіційне працевлаштування і стабільний дохід, а також гарну кредитну історію, взяти кредит не важко буде. Досить подати заявку, і найближчим часом клієнт зможе розпорядитися коштами на свій розсуд. Ті особи, які не працевлаштовані, цікавляться, чи можна взяти кредит без роботи? Чи доступний сьогодні кредит без роботи? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Що таке кредит?

Простими словами, кредит – це грошова позика, яка передбачає виплату відсотків за користування коштами. Оформляючи кредит, позичальник погоджується з умовами, і зобов'язується повернути суму (тіло кредиту) і виплатити нараховані за визначений період відсоток. Тобто, позичає одну суму, а повертає більше. У кожному договорі позики прописуються умови і терміни повернення, і при порушенні або неповному виконанні їх можуть бути нараховані штрафи, що збільшує суму до повернення. Тому, вирішивши взяти кредит без роботи, позичальникові варто зважити все « за» і « проти», спланувати свій бюджет з урахуванням додаткових витрат, пов'язаних з оплатою кредиту. Також важливо передбачити свою платоспроможність на період кредитування.

Чи можна взяти кредит без роботи?

Банки та мікрофінансові організації, що кредитують населення, повинні мати гарантії того, що позичальник без проблем поверне кошти з відсотками, тому, більшість із них при оформленні вимагають документи, що підтверджують наявність постійного доходу і платоспроможності. Це може бути довідка з місця роботи, довідка про доходи, документи, що підтверджують підприємницьку діяльність та інші.

 Як бути людині, яка працює без офіційного працевлаштування? Де взяти кредит без роботи на вигідних умовах? Звичайно, сьогодні є і такі МФО, які видають гроші в позику без підтвердження платоспроможності, але суми і терміни таких позик невеликі. Якщо клієнта це влаштує, і він готовий взяти на себе кредитні зобов'язання, то витративши кілька хвилин на пошуки організацій, що кредитують, і установ, можна знайти підходящий варіант, і оформити споживчий кредит без офіційної роботи.

Де взяти кредит без роботи?

Число фінансових установ, серед послуг яких є кредитування, на сьогоднішній день дуже велике. Деякі припиняють свою діяльність через високі ризики через нестабільну економічну ситуацію в країні, інші ж відкриваються, пропонуючи свої продукти споживачам. Тим, кого цікавить питання: як взяти кредит без роботи, варто розглядати наступні організації при виборі кредитора:

 • Банки. Багато великих банків, що мають багаторічну історію, пропонують видачу кредитів своїм клієнтам на особисті потреби, здійснюючи зарахування засобів на кредитну карту або видаючи готівкою. Приміром, «Приват банк» усім своїм клієнтам видає кредитні карти з мінімальною сумою на рахунку. У випадку постійного виконання фінансових операцій і регулярних зарахувань на рахунок, сума кредиту може бути автоматично збільшена. Інші банківські установи також готові видати позику без документів про доходи. Тому позичальники можуть розглядати пропозиції декількох з них, і вирішити, у якому банку можна взяти кредит без офіційної роботи.
 • Мікрофінансові організації. Розглядаючи питання: чи можна оформити кредит без роботи, позичальникам варто звернути увагу на МФО. Більша конкуренція між ними приводить до того, що клієнтам пропонуються вигідні умови і миттєве ухвалення рішення, швидке зарахування коштів на карту або видача готівки.
 • Приватні кредитори. Послуга частного кредитування вже багато років користується попитом, а виходить, є і пропозиції в даній сфері. Якщо ви сумніваєтеся, чи дадуть кредит без офіційної роботи, то можемо вас запевнити – ви зможете швидко взяти позику на будь-яку суму, але відсоткові ставки при такому співробітництві можуть бути гранично високими, і до того ж, може знадобитися нотаріальне завірення боргової розписки.

 Як бачимо, оформити кредит без офіційної роботи можна, тому, якщо у вас виникла така необхідність, варто заздалегідь вивчити всі пропозиції на ринку кредитування, і підібрати підходящі вам умови.

Що потрібно для оформлення кредиту без роботи?

 Насамперед, потрібно враховувати, що оформляючи кредит без офіційної роботи, його потрібно буде повернути. А виходить, позичальник повинен мати стабільний, регулярний дохід, що дозволяє виконати зобов'язання за кредитним договором. У якості безробітних можуть виступати:

 • Люди, які працюють без офіційного працевлаштування.
 • Студенти, що одержують стипендію або, що мають інший вид доходів.
 • Приватні підприємці, що не оформили свою діяльність в офіційних контролюючих органах і податкової.
 • Пенсіонери, що мають стабільні пенсійні виплати на карту або готівкою у відділенні банків.

Тому перед тим, як взяти кредит якщо немає офіційної роботи, МФО і банки можуть перевірити ваш дохід, вивчити кредитну історію. Раніше були потрібні документи про склад родини, довідки про доходи подружжя/чоловіка, і підтвердження одержання доходів від інших джерел.

 Для того, щоб одержати кредит без роботи, позичальникові знадобиться:

 • Вибрати організацію, що кредитує, або банк.
 • Визначитися із сумою кредиту і терміном його повернення.
 • Подати заявку на кредит.
 • Надати документи, що підтверджують особистість позичальника.
 • Одержати позитивну відповідь від кредитної комісії.
 • Підписати договір.
 • Дочекатися зарахування кредитних коштів на карту, або отримати в касі готівкою.

Процедура оформлення кредиту у всіх МФО і банках – приблизно однакова, відмінності є лише у вимогах і строках видачі кредиту. Якщо ви знайшли вигідний для вас банк або мікрофінансову організацію, які не вимагають документального підтвердження ваших доходів, переживати, чи дадуть кредит без роботи, не варто. Ви можете розраховувати на позитивне рішення.

Одержання кредиту без роботи в МФО

 Про те, як отримати кредит без офіційної роботи, у мікрофінансовій організації, багато знають не з чуток, і вже неодноразово були їх клієнтами. Якщо ж ви вперше шукаєте, де оформити кредит без роботи інформація, тоді наступна інформація буде для вас корисною.

Для одержання кредиту в МФО від позичальника потрібно:

 • Наявність паспорта і ІПН.
 • Громадянство і реєстрація (прописка).
 • Доступ до інтернету.
 • Мобільний телефон для ідентифікації і підтвердження входу в особистий кабінет.
 • Відповідність вимозі за віком. Найчастіше взяти позику без роботи можуть люди від 18 до 65 років.

Щоб взяти кредит без офіційної роботи в МФО, знадобиться витратити всього пари хвилин на подачу заявки і підписання договори, і в стислий термін кредитні кошти будуть перераховані на карту. Онлайн оформлення дозволяє заощаджувати час, адже їхати в офіс мікрофінансової організації клієнтові не потрібно. У середньому, з моменту подачі заявки до зарахування грошей на карту проходить 1 година, але в кожної МФО цей термін може бути індивідуальним. Тому питання, де швидко взяти кредит без офіційної роботи, може бути вирішений у стислий термін.

Банківський кредит без офіційного працевлаштування

 Про те, як взяти кредит без офіційної роботи в банку, звичайно, кожному клієнтові розкажуть при зверненні до відділення. Але щоб зрозуміти, чи можна взяти кредит без офіційної роботи, позичальник повинен мати уявлення про те, що зажадають від нього в банку, і які вимоги можуть бути висунуті.

Процедура одержання банківського кредиту виглядає так:

 • Позичальникові необхідно відвідати банк.
 • Вистоявши чергу, проконсультуватися в співробітника банку про існуючі кредитні програми і умови.
 • Написати заяву.
 • Надати оригінали і копії паспорта та ІПН, і можливо, інших документів (у кожному банку вимоги до позичальників відрізняються).
 • Дочекатися рішення кредитної комісії, що може затягтися на кілька днів і навіть на тиждень.
 • Прийти в банк для підписання договору.
 • У касі одержати гроші в кредит без роботи, або оформити банківську карту для зарахування кредитних коштів.

Вибираючи, де можна взяти кредит без роботи, варто враховувати, що в банку можна взяти досить велику суму на тривалий термін, але переплати по відсоткових ставках також будуть чималими. У МФО, приміром, суми кредитів не такі високі, і термін кредитування значно менше. Тому, перед тим, як отримати кредит без роботи, варто спланувати свої доходи і витрати, щоб уникнути недотримання договірних зобов'язань, прострочень і нарахування штрафів.

Чи можна отримати кредит без роботи в декількох банках або МФО?

Знаючи, як можна взяти кредит без роботи в банках і МФО, позичальник може одночасно подати кілька заявок. Звичайно, брати гроші в борг без працевлаштування і у банку, і в МФО, не обов'язково, адже вам доведеться їх повертати з відсотками, переплативши певну суму. Подача заяв у кілька організацій дозволить клієнтові вибрати найбільш вигідні для нього умови, адже при видачі рішення позичальник знає суму обов'язкового платежу, відсоткову ставку, і зможе розрахувати переплату по кредиту.

Сьогодні існують спеціальні сервіси, які допомагають отримати кредит без офіційної роботи. І саме з їхньою допомогою можна оформити кілька заявок одночасно, не чекаючи відповіді по кожній з них. До того ж, додатково можна звернутися до менеджерів сервісів, які спеціально під ваші вимоги і можливості підберуть підходящий кредитний продукт, і посприяють видачі коштів на карту або готівкою.

Чи стоїть брати кредит без роботи?

Ми розглянули, як отримати кредит якщо немає офіційної роботи, де його можна оформити, і що для цього може знадобитися. А ухвалювати рішення, оформляти кредит чи ні, повинен винятково позичальник. Ми розуміємо, що в житті трапляються різні ситуації, коли без грошей не обійтися, коли потрібно терміново оплатити послуги або товари, а зарплата ще не швидко прийде. І саме в такій ситуації можна взяти кредит без роботи.

При виборі організації для одержання кредиту, варто враховувати:

 • Відгуки знайомих і в інтернеті. Адже погана репутація банку або МФО – це привід задуматися, і пошукати інші варіанти.
 • Час розгляду заявки і видачі кредиту. Про те, як оформити кредит без роботи і скільки пройде до моменту одержання коштів, можна довідатися на офіційних сайтах організацій, що кредитують, або у відділенні.
 • Відсотки і термін кредитування. Щоб заощадити на кредиті, варто віддавати перевага програмам, у яких передбачена низька відсоткова ставка.
 • Способи повернення кредитних грошей. Найчастіше клієнтам пропонується оплатити в банку по виданих раніше реквізитах, поповнити рахунок через термінал або здійснити переклад грошей з карти. Рідше потрібна оплата готівкою в касі.

 Тим, хто не має ніякого доходу, не має прописки і документів, одержати кредит не вийде. Адже банки, МФО і частки кредитори працюють у сфері кредитування з метою одержання вигоди, і ризикувати своїми грошима вони не будуть. Тому питання, чи можливо взяти кредит без роботи, варто розглядати тільки тим особам, які мають стабільний прибуток.

Мікрофінансова організація KLT CREDIT допоможе вирішити раптові фінансові труднощі, шляхом видачі вигідних кредитів на карту. Низькі відсоткові ставки, швидкий розгляд, віддалене оформлення в режимі онлайн, а також мінімальні вимоги до позичальників, дозволили МФО KLT CREDIT заслужити репутацію надійного помічника. Кожний клієнт може самостійно вибрати суму та термін позики, орієнтуючись на свої потреби і можливості. Щоб отримати гроші на карту, знадобиться витратити кілька хвилин.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
24.05.2018
Чорний список: боржники по кредитах України
06.01.2017
З Різдвом Христовим!
24.11.2016
На яких умовах видаються позики на карту без відмови?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X