Як вирішити питання з простроченим кредитом і оформити нову позику?

Як вирішити питання з простроченим кредитом і оформити нову позику?

Сьогодні отримати кредит в банку не завжди виходить навіть у людей з ідеальною кредитною історією. Банківські установи нашої країни серйозно підходять до питань про кредитування і можуть відмовити в позиці за цілою низкою причин, будь то недостатній офіційний дохід, або його повна відсутність, наявність незакритих боргів і т. п. А що ж в такому випадку робити людям з поганою кредитною історією і як взяти позику при наявності непогашених заборгованостей?

Наслідки недотримання договору про кредитування

Перш ніж шукати способи отримання нової позики, необхідно розібратися з тим, що саме вам загрожує в тому випадку, якщо ви не виплатите прострочений кредит, і що саме може зробити банк для повернення своїх коштів.

Отже, спочатку при порушенні умов кредитування з вашого боку, банк почне нараховувати штрафні відсотки. У будь-якому кредитному договорі спочатку прописується сума таких штрафів та строки прострочення, після закінчення яких вони починають нараховуватися. Таким чином, якщо ви з якихось причин не будете вносити обов'язкові платежі, ваш борг почне збільшуватися в арифметичній прогресії і стане просто непосильним для виплати.

Якщо є борг по кредиту, і ви його не сплачуєте на протязі декількох місяців, банк починає надсилати вам повідомлення і не отримавши жодної відповіді з вашого боку, просто продає борг до колекторської компанії. Колектори використовують більш агресивні методи стягнення заборгованості і починають свою роботу з систематичних візитів за адресою вашого проживання або прописки. Варто зазначити що, незважаючи на досить великі повноваження співробітників подібних фірм, вони все ж не мають права вилучати ваше майно без рішення суду і тим більше залякувати вас жахливими наслідками.

Якщо прострочений кредит не погашається позичальником протягом тривалого періоду, банк або колекторська компанія подає судовий позов. В результаті таких заходів починаються тривалі судові тяжби з метою стягнення боргу за рахунок особистого майна позичальника. В цьому випадку виграти справу, ви можете тільки в тому випадку якщо візьмете дуже хорошого адвоката, а це в свою чергу призведе до непередбачених витрат, які в підсумку можуть і не справдитися.

Можливі варіанти вирішення проблеми

Є борг по кредиту що робити для вирішення проблеми? Для того щоб не стати учасником тривалих судових розглядів і не втратити майна вам необхідно зробити наступне:

 • При виникненні фінансових проблем не чекати поки почнуть нараховуватися відсотки, а відразу звернутися в банк для вибору варіантів вирішення виниклої проблеми.
 • Якщо вам вже почали надходити листи про заборгованість, то не ігноруйте їх і відразу зв'яжіться зі співробітниками банку для з'ясування всіх нюансів.
 • У тому випадку якщо борг переданий колекторам, не панікуйте і отримаєте професійну консультацію у юристів.
 • Якщо ви отримали повідомлення про те, що ваша справа передана до суду, не зволікайте і займіться пошуками адвоката.

Варто відзначити, що якщо є кредит в банку з простроченням, то ви завжди можете вирішити питання мирно. Справа в тому, що більшість банківських установ для отримання своїх грошей рідко вибирають судові розгляди і погоджуються на те, щоб позичальник рівними частинами виплатив «тіло» кредиту навіть без відсотків.

Щоб не погіршити і без того складну ситуацію, рекомендуємо вам йти назустріч представникам банківської установи, звичайно, тільки в тому випадку, якщо вони діють за законодавством і не порушують ваші права.

Допомога фахівців при наявності прострочених кредитів

Якщо є велика заборгованість по кредиту що робити? Сьогодні для того щоб знайти єдино вірне рішення по кредитній заборгованості можна звернутися за допомогою до фахівців. Незалежні юридичні компанії надають консультації з питань кредитування та можуть допомогти вам розібратися з існуючою заборгованістю на законних підставах. Співробітниками таких фірм є досвідчені юристи, які знають всі нюанси питань про кредитування і можуть роз'яснити кожен пункт кредитного договору на зрозумілій для вас мові.

Для початку співпраці з такою компанією вам необхідно надати на розгляд кредитний договір, за яким є заборгованість, а також дозвіл для юриста на представлення ваших інтересів в якості довіреної особи. Після цього експерти починають працювати з вашою справою, здійснюють дзвінки в банк, направляють необхідні запити і з'ясовують всі найменші нюанси по вашому договору.

В результаті злагодженої роботи, експерти пропонують кілька варіантів того, як платити прострочений кредит без надмірного навантаження і ймовірності отримання судового позову.

За допомогою подібних брокерів ви можете оформити реструктуризацію боргу (якщо така послуга передбачена в банку) або укласти угоду на виплату «тіла» кредиту без будь-яких відсотків. Незалежні юридичні компанії доб'ються для вас максимально вигідних умов погашення кредиту, і при необхідності будуть представляти ваші інтереси в суді.

Якщо у вас є заборгованість по кредиту наслідки, від несплати боргу можуть бути самими різними. Щоб не піддавати себе і своїх близьких зайвим емоційним струсам постарайтеся вибрати один з вище запропонованих варіантів вирішення проблеми і не пускайте все на самоплив.

Як оформити позику при наявності прострочених боргів?

Необхідність в наявності певної суми коштів може виникнути в будь-який момент. Якщо у вас немає кредиту в банку, то отримати гроші в борг ви зможете за досить простою схемою протягом одного дня. А що ж робити, якщо існує заборгованість по кредиту Україна? Як і де оформити нову позику?

Сьогодні з цією метою ви можете звернутися в одну з мікрофінансових організацій. Такі компанії кредитують клієнтів навіть в тому випадку, якщо є велика заборгованість по кредиту в банку. Однак при зверненні в МФО вам варто пам'ятати, що такі організації страхують себе від недобросовісних позичальників шляхом підвищення відсоткової ставки і скорочення термінів кредитування до кількох місяців, а іноді і тижнів.

Все ж коли терміново потрібні гроші, звернення в МФО є, мабуть, найбільш оптимальним варіантом. У такій компанії ви можете взяти кошти для того, щоб зробити термінову покупку, оплатити лікування або частково закрити прострочений борг по кредиту в банку, і тим самим позбавити себе від ряду неприємних наслідків.

Що потрібно зробити для того, щоб оформити позику? Подібна процедура в МФО виконується по оптимально простою і зрозумілою схемою. Для отримання коштів вам достатньо:

 • Перейти на сайт МФО.
 • Ознайомитися з умовами кредитування.
 • Уважно заповнити запропоновану форму.
 • перевірити ще раз дані зазначені в анкеті і відправити її на обробку.
 • Дочекатися дзвінка від співробітника МФО і повідомити номер карти для зарахування коштів.

Заборгованість за банківськими кредитами в цьому випадку навряд чи стане причиною відмови з боку МФО. Однак для того щоб істотно збільшити свої шанси на позитивну відповідь вам все ж варто постаратися хоча б частково погасити борг у банку. Так, в кредитній історії з'явиться інформація про те, що ви не ігноруєте умови банківської установи і в міру можливості вносите гроші на кредитний рахунок.

Як отримати позитивний досвід від співпраці з МФО?

Мікрофінансові організації допомагають людям вирішувати тимчасові фінансові труднощі шляхом надання короткострокових позик. Звернутися до співробітників таких організацій ви можете для того, щоб взяти позику на погашення простроченого кредиту в банку, оплату навчання, лікування і т. п., Як зробити співпрацю з МФО максимально зручною і вигідною?

 • Для початку вам необхідно правильно визначитися з сумою позики. Робити це необхідно тільки виходячи зі своєї поточної платоспроможності.
 • Навіть якщо у вас є велика заборгованість по кредиту в банку, не намагайтеся взяти позику в МФО для покриття повної суми наявного боргу за відсутності стабільного доходу.
 • Уважно ознайомтеся з умовами кредитування та при виникненні питань зв'яжіться з консультантами МФО,
 • Грамотно визначтеся з термінами виплати боргу.
 • Вказуйте в анкеті тільки достовірні особисті дані.
 • При виникненні фінансових труднощів не пускайте справу на самоплив і відразу зв'яжіться зі співробітниками компанії для вирішення виниклої проблеми.

При підписанні договору з МФО вам варто пам'ятати, що такі компанії працюють відповідно до чинного законодавства, а отже, при порушенні вами умов кредитування можуть подати судовий позов і тим самим створити вам масу проблем.

Якщо заборгованість за кредитом в МФО не виплачуватиме своєчасно, сума вашого боргу почне стрімко збільшуватися. Справа в тому, що такі компанії встановлюють досить високий відсоток за прострочення і нараховують його з першого дня прострочення.

Якщо є заборгованість по кредиту в МФО, то не зволікайте і відразу звертайтеся до представників компанії. Як правило, в мікрофінансових компаніях завжди йдуть на поступки і пропонують різні варіанти вирішення проблеми, в тому числі і «кредитні канікули» на кілька тижнів.

Співробітники мікрофінансових організацій надають свої послуги цілодобово і допомагають клієнтам розібратися в тому, як закрити борги по кредитах без надмірного фінансового навантаження і нарахування штрафних відсотків.

Що робити з простроченим кредитом? Звичайно ж, його потрібно платити! Сьогодні зробити це можна кількома способами як самостійно, так і за допомогою фахівців. Що стосується отримання мікропозик при наявності незакритих боргів, то з метою його отримання вам достатньо звернутися в солідну мікрофінансову організацію.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
20.03.2017
Про які нові правила варто знати власникам та орендарям ділянок?
05.11.2016
Як отримати мікропозику із поганою кредитною історією?
01.08.2019
Розроблено новий законопроект Мінсоцполітики для захисту працівників
Всі права захищені © 2015-2019 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

X
Не поспішайте залишати нас!
З нами вигідно співпрацювати — лише 15 хвилин, і гроші у вас. Ми дамо вам 50% знижки на перший кредит, 35% — на другий, 15% — на третій, а щотижня ви зможете брати участь в акції. За запрошеного друга заплатимо 100 грн.
visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X