Як вирішити питання з простроченим кредитом і оформити нову позику?

Як вирішити питання з простроченим кредитом і оформити нову позику?

Сьогодні отримати кредит в банку не завжди виходить навіть у людей з ідеальною кредитною історією. Банківські установи нашої країни серйозно підходять до питань про кредитування і можуть відмовити в позиці за цілою низкою причин, будь то недостатній офіційний дохід, або його повна відсутність, наявність незакритих боргів і т. п. А що ж в такому випадку робити людям з поганою кредитною історією і як взяти позику при наявності непогашених заборгованостей?

Наслідки недотримання договору про кредитування

Перш ніж шукати способи отримання нової позики, необхідно розібратися з тим, що саме вам загрожує в тому випадку, якщо ви не виплатите прострочений кредит, і що саме може зробити банк для повернення своїх коштів.

Отже, спочатку при порушенні умов кредитування з вашого боку, банк почне нараховувати штрафні відсотки. У будь-якому кредитному договорі спочатку прописується сума таких штрафів та строки прострочення, після закінчення яких вони починають нараховуватися. Таким чином, якщо ви з якихось причин не будете вносити обов'язкові платежі, ваш борг почне збільшуватися в арифметичній прогресії і стане просто непосильним для виплати.

Якщо є борг по кредиту, і ви його не сплачуєте на протязі декількох місяців, банк починає надсилати вам повідомлення і не отримавши жодної відповіді з вашого боку, просто продає борг до колекторської компанії. Колектори використовують більш агресивні методи стягнення заборгованості і починають свою роботу з систематичних візитів за адресою вашого проживання або прописки. Варто зазначити що, незважаючи на досить великі повноваження співробітників подібних фірм, вони все ж не мають права вилучати ваше майно без рішення суду і тим більше залякувати вас жахливими наслідками.

Якщо прострочений кредит не погашається позичальником протягом тривалого періоду, банк або колекторська компанія подає судовий позов. В результаті таких заходів починаються тривалі судові тяжби з метою стягнення боргу за рахунок особистого майна позичальника. В цьому випадку виграти справу, ви можете тільки в тому випадку якщо візьмете дуже хорошого адвоката, а це в свою чергу призведе до непередбачених витрат, які в підсумку можуть і не справдитися.

Можливі варіанти вирішення проблеми

Є борг по кредиту що робити для вирішення проблеми? Для того щоб не стати учасником тривалих судових розглядів і не втратити майна вам необхідно зробити наступне:

 • При виникненні фінансових проблем не чекати поки почнуть нараховуватися відсотки, а відразу звернутися в банк для вибору варіантів вирішення виниклої проблеми.
 • Якщо вам вже почали надходити листи про заборгованість, то не ігноруйте їх і відразу зв'яжіться зі співробітниками банку для з'ясування всіх нюансів.
 • У тому випадку якщо борг переданий колекторам, не панікуйте і отримаєте професійну консультацію у юристів.
 • Якщо ви отримали повідомлення про те, що ваша справа передана до суду, не зволікайте і займіться пошуками адвоката.

Варто відзначити, що якщо є кредит в банку з простроченням, то ви завжди можете вирішити питання мирно. Справа в тому, що більшість банківських установ для отримання своїх грошей рідко вибирають судові розгляди і погоджуються на те, щоб позичальник рівними частинами виплатив «тіло» кредиту навіть без відсотків.

Щоб не погіршити і без того складну ситуацію, рекомендуємо вам йти назустріч представникам банківської установи, звичайно, тільки в тому випадку, якщо вони діють за законодавством і не порушують ваші права.

Допомога фахівців при наявності прострочених кредитів

Якщо є велика заборгованість по кредиту що робити? Сьогодні для того щоб знайти єдино вірне рішення по кредитній заборгованості можна звернутися за допомогою до фахівців. Незалежні юридичні компанії надають консультації з питань кредитування та можуть допомогти вам розібратися з існуючою заборгованістю на законних підставах. Співробітниками таких фірм є досвідчені юристи, які знають всі нюанси питань про кредитування і можуть роз'яснити кожен пункт кредитного договору на зрозумілій для вас мові.

Для початку співпраці з такою компанією вам необхідно надати на розгляд кредитний договір, за яким є заборгованість, а також дозвіл для юриста на представлення ваших інтересів в якості довіреної особи. Після цього експерти починають працювати з вашою справою, здійснюють дзвінки в банк, направляють необхідні запити і з'ясовують всі найменші нюанси по вашому договору.

В результаті злагодженої роботи, експерти пропонують кілька варіантів того, як платити прострочений кредит без надмірного навантаження і ймовірності отримання судового позову.

За допомогою подібних брокерів ви можете оформити реструктуризацію боргу (якщо така послуга передбачена в банку) або укласти угоду на виплату «тіла» кредиту без будь-яких відсотків. Незалежні юридичні компанії доб'ються для вас максимально вигідних умов погашення кредиту, і при необхідності будуть представляти ваші інтереси в суді.

Якщо у вас є заборгованість по кредиту наслідки, від несплати боргу можуть бути самими різними. Щоб не піддавати себе і своїх близьких зайвим емоційним струсам постарайтеся вибрати один з вище запропонованих варіантів вирішення проблеми і не пускайте все на самоплив.

Як оформити позику при наявності прострочених боргів?

Необхідність в наявності певної суми коштів може виникнути в будь-який момент. Якщо у вас немає кредиту в банку, то отримати гроші в борг ви зможете за досить простою схемою протягом одного дня. А що ж робити, якщо існує заборгованість по кредиту Україна? Як і де оформити нову позику?

Сьогодні з цією метою ви можете звернутися в одну з мікрофінансових організацій. Такі компанії кредитують клієнтів навіть в тому випадку, якщо є велика заборгованість по кредиту в банку. Однак при зверненні в МФО вам варто пам'ятати, що такі організації страхують себе від недобросовісних позичальників шляхом підвищення відсоткової ставки і скорочення термінів кредитування до кількох місяців, а іноді і тижнів.

Все ж коли терміново потрібні гроші, звернення в МФО є, мабуть, найбільш оптимальним варіантом. У такій компанії ви можете взяти кошти для того, щоб зробити термінову покупку, оплатити лікування або частково закрити прострочений борг по кредиту в банку, і тим самим позбавити себе від ряду неприємних наслідків.

Що потрібно зробити для того, щоб оформити позику? Подібна процедура в МФО виконується по оптимально простою і зрозумілою схемою. Для отримання коштів вам достатньо:

 • Перейти на сайт МФО.
 • Ознайомитися з умовами кредитування.
 • Уважно заповнити запропоновану форму.
 • перевірити ще раз дані зазначені в анкеті і відправити її на обробку.
 • Дочекатися дзвінка від співробітника МФО і повідомити номер карти для зарахування коштів.

Заборгованість за банківськими кредитами в цьому випадку навряд чи стане причиною відмови з боку МФО. Однак для того щоб істотно збільшити свої шанси на позитивну відповідь вам все ж варто постаратися хоча б частково погасити борг у банку. Так, в кредитній історії з'явиться інформація про те, що ви не ігноруєте умови банківської установи і в міру можливості вносите гроші на кредитний рахунок.

Як отримати позитивний досвід від співпраці з МФО?

Мікрофінансові організації допомагають людям вирішувати тимчасові фінансові труднощі шляхом надання короткострокових позик. Звернутися до співробітників таких організацій ви можете для того, щоб взяти позику на погашення простроченого кредиту в банку, оплату навчання, лікування і т. п., Як зробити співпрацю з МФО максимально зручною і вигідною?

 • Для початку вам необхідно правильно визначитися з сумою позики. Робити це необхідно тільки виходячи зі своєї поточної платоспроможності.
 • Навіть якщо у вас є велика заборгованість по кредиту в банку, не намагайтеся взяти позику в МФО для покриття повної суми наявного боргу за відсутності стабільного доходу.
 • Уважно ознайомтеся з умовами кредитування та при виникненні питань зв'яжіться з консультантами МФО,
 • Грамотно визначтеся з термінами виплати боргу.
 • Вказуйте в анкеті тільки достовірні особисті дані.
 • При виникненні фінансових труднощів не пускайте справу на самоплив і відразу зв'яжіться зі співробітниками компанії для вирішення виниклої проблеми.

При підписанні договору з МФО вам варто пам'ятати, що такі компанії працюють відповідно до чинного законодавства, а отже, при порушенні вами умов кредитування можуть подати судовий позов і тим самим створити вам масу проблем.

Якщо заборгованість за кредитом в МФО не виплачуватиме своєчасно, сума вашого боргу почне стрімко збільшуватися. Справа в тому, що такі компанії встановлюють досить високий відсоток за прострочення і нараховують його з першого дня прострочення.

Якщо є заборгованість по кредиту в МФО, то не зволікайте і відразу звертайтеся до представників компанії. Як правило, в мікрофінансових компаніях завжди йдуть на поступки і пропонують різні варіанти вирішення проблеми, в тому числі і «кредитні канікули» на кілька тижнів.

Співробітники мікрофінансових організацій надають свої послуги цілодобово і допомагають клієнтам розібратися в тому, як закрити борги по кредитах без надмірного фінансового навантаження і нарахування штрафних відсотків.

Що робити з простроченим кредитом? Звичайно ж, його потрібно платити! Сьогодні зробити це можна кількома способами як самостійно, так і за допомогою фахівців. Що стосується отримання мікропозик при наявності незакритих боргів, то з метою його отримання вам достатньо звернутися в солідну мікрофінансову організацію.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
От 5 голосов
3.7
5
1
5
Читайте також
08.03.2018
Як отримати кредит, перебуваючи в «чорному списку» у більшості банків?
05.11.2019
Як отримати електронні гроші в борг?
04.01.2017
Шукайте мікропозику на карту онлайн в Україні? Ми знаємо, як допомогти!
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X