Як оплатити кредит. Як погашати кредит без проблем?

Як оплатити кредит. Як погашати кредит без проблем?

Часткове або повне погашення кредиту повинно здійснюватися згідно з графіком виплат, зазначеним у кредитному договорі. Але слід пам'ятати, що від моменту внесення Вами чергової суми до зарахування коштів на Ваш рахунок може пройти деякий час. Тому, щоб не допустити прострочення платежу, рекомендується проводити оплату на кілька днів раніше дати, зазначеної в договорі.

Такі технічні прострочення виникають досить часто. Клієнт впевнений, що виконав свої зобов'язання по кредиту, але потім дізнається, що йому нараховані штрафні відсотки або пеня, так як зарахування коштів відбулось із запізненням. До речі, кожен такий випадок обов'язково позначається на кредитній історії, хоча прямої провини позичальника в цьому немає. Тому слід знати, де можна оплатити кредит, щоб мати впевненість у своєчасності здійсненої оплати.

Оплата через термінал

Використання терміналів для оплати кредитних платежів давно стало звичним і зручним. Дійсно, знайти термінал поблизу від місця роботи або проживання набагато простіше, аніж здійснювати щомісячні поїздки в банківські відділення або шукати банкомат конкретного банку. Термінали приймають платежі цілодобово і в будні, і у вихідні дні, що теж дозволяє не змінювати звичного ритму життя заради сплати кредиту.

Невелика комісія, яку стягує термінал за перерахування коштів, сприймається платниками без особливих нарікань, але мало хто з них підраховує, в яку суму виллється загальна переплата. А між тим, невеликі, але регулярні комісійні можуть вилитися в значну суму, що призведе до подорожчання кредиту від 10% і вище, залежно від розміру кредиту і термінів його погашення.

Крім того, саме при сплаті через термінали може виникнути технічне прострочення платежу, про яке зазначалося вище. Затримка переказу може становити 2-3 дня. Відомі навіть випадки, коли гроші надходили на рахунок через тиждень після здійснення оплати. Тому, вибираючи, як оплатити кредит, краще віддавати перевагу банкоматам або відділенням банку-кредитора.

Оплата в касу банку або через банкомат

Метод виплати кредитних зобов'язань через касу банку здається простим і зрозумілим. Ви віддаєте касиру гроші, отримуючи натомість квитанцію про сплату, і можете не хвилюватися щодо свого кредиту до наступного місяця. Чи можуть в цьому випадку виникнути якісь непорозуміння?

Велике значення має Ваше рішення, де оплатити кредит. Наприклад, якщо Ви звернулися в касу того банку, який видав Вам кредит, ніяких проблем бути не може, оскільки:

- відбувається миттєве зарахування коштів на Ваш рахунок;

- комісія за переказ, як правило, відсутня;

- не допускаються помилки при заповненні платіжних документів.

Оплачувати кредит можна і в банках-компаньйонах, які зазвичай вказуються в пам'ятках для клієнтів при оформленні кредиту. Зазвичай такі банки не беруть комісійні за переказ грошових коштів, але час зарахування на Ваш рахунок може становити від 1 до 5 робочих банківських днів. Тому, якщо Ви оплачуєте кредит в таких банках, потрібно це робити хоча б за тиждень до обумовленої в кредитному договорі дати.

Фактично Ви можете сплатити кредит в будь-якому банку, місце розташування якого зручне для Вас. Але в цьому випадку Вам доведеться платити істотний розмір комісійних, а також не можна відкидати неправильне заповнення платіжок і пам'ятати про невизначений термін зарахування платежу.

До недоліків даного способу оплати можна віднести втрату часу на відвідування банку і стояння в чергах. Все вищесказане повною мірою відноситься і до оплати кредиту за допомогою банкомату, але тут додається ще кілька недоліків, а саме:

- можна ввести неправильні реквізити;

- банкомат не видає здачу;

- банкомат приймає не всі купюри.

Оплата у відділеннях Укрпошти

Метод оплати кредитів у відділеннях Укрпошти поширений в невеликих містах і селищах, де важко знайти відділення потрібного банку або термінал самообслуговування. Поштове відділення завжди розташоване десь поблизу від місця проживання, але це, мабуть, єдина перевага таких платежів.

Великий розмір комісій та тривалі терміни зарахування кредитних коштів — такі умови роблять використання поштових відділень досить невигідним для позичальників. До того ж через поштові відділення можна оплачувати тільки кредити в національній валюті.

Оплата через Інтернет

Чимало банків надають можливість вносити кошти за кредитами за допомогою Інтернет-банкінгу. Чи можна оплатити кредит через Інтернет, Вам розкажуть при безпосередньому оформленні позики. Як правило, така послуга пропонується у всіх великих банках. Все, що Вам потрібно в подібному випадку — зареєструватися на відповідному сервісі, заповнити платіжні реквізити та відправити переказ. Інтернет-банкінг зручний ще й тим, що є можливість налаштувати регулярний платіж. В такому випадку банк буде у вказаний час самостійно списувати кошти з Вашої зарплатної картки або ж із банківського рахунку та відправляти їх на сплату кредиту. Так Ви не пропустите черговий платіж. Оплачувати кредити можна і за допомогою мобільного телефону, підключивши послугу мобільного банкінгу.

Багатьох позичальників, які беруть кредити у мікрофінансових організаціях, цікавить, як оплатити кредит через Інтернет. При реєстрації на сайтах таких компаній Ви отримаєте в своє розпорядження особистий кабінет, в якому зможете здійснювати перекази зі своєї картки, відстежувати зарахування коштів на Ваш кредитний рахунок, дізнаватися розмір невиплаченої частини кредиту.

Оплата кредиту через Інтернет мінімізує розмір комісійних за переказ грошових коштів або повністю виключає їх нарахування, заощаджує Ваш час, може виконуватися у будь-який зручний час доби, а зарахування виплат відбувається практично миттєво.

Зазвичай і банки, і МФО пропонують своїм клієнтам інформацію, як оплатити кредит онлайн, адже такий спосіб перерахування кредитних коштів зручний не тільки позичальникам, але і кредиторам.

Якщо у Вас є кошти в одній з електронних платіжних систем типу WebMoney, можна налаштувати перерахування щомісячних виплат на рахунок компанії-кредитора. Правда, не всі банки та МФО надають клієнтам таку можливість, хоча поступово їх кількість зростає. При оформленні кредиту варто отримати якомога більше інформації про можливі способи його виплати, щоб підібрати найбільш зручний та вигідний варіант для себе.

Мікрокредити від компанії «КЛТ КРЕДИТ» можуть стати джерелом додаткового доходу при необхідності здійснення термінових покупок, при затримці заробітної плати або виникненні інших фінансових проблем. Потрібні гроші? Зверніться у «КЛТ КРЕДИТ», і вже через 15 хвилин на Ваш рахунок буде зарахована необхідна сума. Зручно, швидко й вигідно отримати кредит можна без будь-яких довідок і поручителів, без застави та довгої бюрократичної процедури оформлення. Ми забезпечили надання нашим клієнтам екстреної фінансової допомоги в будь-який час доби та у будь-якому куточку нашої країни. Схема роботи максимально прозора й зручна — Ви заповнюєте заявку, ми ж оперативно перераховуємо гроші на карту будь-якого банку України.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
22.10.2016
Чим відрізняються позики без відмови від звичайних?
15.09.2017
Де отримати мікропозику миттєво без відмови перевірки кредитної історії? Переваги МФО
06.07.2017
Чи стане доступнішою віза в Америку для українців?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X