Як вигідно взяти гроші в борг і уникнути фінансових пасток?

Як вигідно взяти гроші в борг і уникнути фінансових пасток?

Мати можливість вигідно та швидко позичити кошти, необхідна при нинішніх реаліях буквально кожному. Багато уже зустрічалися з фінансовими організаціями, для вирішення насущних проблем, а багато користуються їхніми послугами довгі роки.

Неймовірно важливо розбиратися в питанні кредитування, щоб не догодити у фінансову пастку або що куди гірше, нарватися на шахраїв. Спробуємо розібратися в даному питанні і розглянути найпоширеніші помилки, що вирішили брати кредити і позики.

Шахрайство в інтернеті або липовий кредит від частих осіб

Важкі життєві ситуації змушують не рідко йти на величезний ризик, у спробі знайти необхідну готівку в самі короткі терміни. Часто можна побачити в інтернеті оголошення по типу «терміново візьму кредит» або «візьму позику на будь-яких умовах». Подібні прохання говорять про відчайдушному становищі, в якому перебуває позичальник. У такі моменти неймовірно величезний ризик нарватися на шахраїв.

Справедливості заради, хочеться відзначити, що вдало скористатися послугами приватних кредиторів, цілком реально, але по праву цей спосіб дістати кошти в борг, уважається самим небезпечним із усіх можливих.

Серйозний кредитор обов'язково поцікавиться вашим місцем роботи і потребує доказів платоспроможності. Кому ж хочеться вплутуватися в судові позови, щоб повернути свої гроші? Саме тому якщо ви залишаєте на дошці оголошення «візьму кредит», повинні розуміти, що чому серйозніше умови, тем безпечніше угода.

Омани і безтурботність, може викликати безліч неприємностей, особливо якщо бажання скористатися даним способом позичити виникло вперше.

Докладніше про пастки «вигідного» кредиту від приватних осіб

1. Існує думка, що за допомогою інтернету і сайтів, де заправляють лихварі, можна отримати кредит у позики без гарної кредитної історії, довідок про доходи і так далі. Почасти це, щоправда, однак мало хто розуміє, що гарантом своєчасного повернення заборгованості виступає застава.

Як наслідок, не рідкі випадки втрати майна або нерухомості, у результаті невдалої домовленості. Будь-які невідповідності або недогляди під час підписання договору, чреваті наслідками, які неможливо дозволити навіть у суді.

2. Поласившись на зручні умови, у більшості випадків: відсутність потреби надавати документи (довідку про доходи), маленька відсоткова ставка, великі суми позики, - позичальник іде на свідомо ризикові дії і вимоги.

 • Внести комісію, як застава стовідсоткового повернення кредиту.
 • Попередньо оплатити послуги нотаріуса і комісійні збори.
 • Надати розписку до переказу готівки і так далі.

У підсумку скрутний фінансовий стан і прохання «візьму позику», обернуться втратою останніх коштів, не говорячи вже про моральний розлад. Усе вище перелічені пункти є улюбленими варіантами обману, на жаль, що часто мають успіх.

3. Запекло бідуючи в коштах і довірливо покладаючись на чесність і розуміння кредитора, мало хто з позичальників розуміє, що найменшим із проблем, стане зустріч із колекторами.

Кредитні позики від неофіційних джерел, здебільшого тягнуть ще більші втрати і погіршення фінансового становища, що звернувся. Саме тому раціональніше всього звертатися в банки або МФО, що пройшли державну реєстрацію.

Лояльність МФО і кредитні позики онлайн

Здавалося б, при всій очевидній небезпеці в угодах із приватними особами, багато позичальників настирно залишають оголошення із проханням про допомогу. Чому так відбувається?

На такі відчайдушні заходи штовхає зіпсована кредитна історія, яка не дозволяє брати кредитні позики в банках або навіть МФО. Однак варто знати, що її реально виправити, а більшість мікрофінансових організацій ідуть назустріч клієнтові, навіть із поганою кредитною репутацією.

Достатньо знайти одну фінансову організацію, яка видасть мінімальну позиук і шлях до повного користування, усіх можливих банківських послуг, відкритий. Кілька подібних угод, вчасно і у повному розмірі оплачених, дозволить виправити кредитну історію і дасть шанс брати кредитні позики без обмежень і під захистом законодавства.

Мало того, умови кредитування від МФО по істині унікальні і дозволяють максимально швидко позичити. Наприклад, компанія КЛТ КРЕДИТ ухвалює рішення протягом 15 хвилин, а переводить готівку на карту Приват Банку моментально, до того ж провадить переведення на карти будь-яких банків України.

Коротко про умови кредиту від МФО

 • Оформити кредитні позики онлайн можна в інтернеті, заповнивши заявку онлайн.
 • Сервіси приймають запити цілодобово, сім днів на тиждень.
 • Знадобиться тільки паспорт і можливо іпн.
 • Рішення ухвалюється максимально швидко.
 • Кошти надаються різними способами, залежно від МФО, у тому числі і переведенням на будь-яку банківську карту.
 • Позика надається строком на місяць і більш залежно від МФО і існує можливість пролонгації.

За більш детальною інформацією і конкретними сумами по позиках необхідно звернутися в онлайн – сервіс обраного МФО. Наприклад, компанія КЛТ КРЕДИТ надає кредити і позики від 500 – 10000 гривень, усім бажаючим громадянам України від 18 до 75 років.

У відмінності від банків відсоткова ставка злегка завищена, однак умови одержання позик компенсують витрати сповна. Позичальник може бути впевнений у безпеці і незмінності угоди, споконвічно володіючи всією необхідною та достовірною інформацією. Чого не можна сказати щодо деяких кредитних програм від великих банків країни.

Фінансові пастки банків і позика від банків

Багато банків у спробах привернути клієнтів, обіцяють позики під малі відсотки. Дійсно володіючи всіма необхідними документами, гарною кредитною історією і систематичними офіційними доходами, можна брати вигідні кредити і позики.

Однак перед підписанням договору, варто вникнути детальніше в умови кредитної програми, щоб переконатися у відсутності:

 • комісій,
 • страховок,
 • річної відсоткової ставок, (вибирати коштує помісячну, на залишок боргу),
 • ознайомитися із сумами штрафних санкцій, у випадку затримки виплат.

Вивчивши можливі помилки і омани, кредитні позики вийде брати дійсно вигідно та безпечно, а при бажанні навіть не виходячи з будинку, за допомогою МФО.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.8/5
От 3 голосов
2.8
5
1
3
Читайте також
18.08.2017
Кредити на квартири для молодих родин від Державного фонду
28.03.2018
Що заважає «Газпрому» відмовитися від транзиту газу через Україну раніше 2021 року?
26.07.2017
Мобільний рахунок замість кредитної картки?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X