Як вигідно взяти гроші в борг і уникнути фінансових пасток?

Як вигідно взяти гроші в борг і уникнути фінансових пасток?

Мати можливість вигідно та швидко позичити кошти, необхідна при нинішніх реаліях буквально кожному. Багато уже зустрічалися з фінансовими організаціями, для вирішення насущних проблем, а багато користуються їхніми послугами довгі роки.

Неймовірно важливо розбиратися в питанні кредитування, щоб не догодити у фінансову пастку або що куди гірше, нарватися на шахраїв. Спробуємо розібратися в даному питанні і розглянути найпоширеніші помилки, що вирішили брати кредити і позики.

Шахрайство в інтернеті або липовий кредит від частих осіб

Важкі життєві ситуації змушують не рідко йти на величезний ризик, у спробі знайти необхідну готівку в самі короткі терміни. Часто можна побачити в інтернеті оголошення по типу «терміново візьму кредит» або «візьму позику на будь-яких умовах». Подібні прохання говорять про відчайдушному становищі, в якому перебуває позичальник. У такі моменти неймовірно величезний ризик нарватися на шахраїв.

Справедливості заради, хочеться відзначити, що вдало скористатися послугами приватних кредиторів, цілком реально, але по праву цей спосіб дістати кошти в борг, уважається самим небезпечним із усіх можливих.

Серйозний кредитор обов'язково поцікавиться вашим місцем роботи і потребує доказів платоспроможності. Кому ж хочеться вплутуватися в судові позови, щоб повернути свої гроші? Саме тому якщо ви залишаєте на дошці оголошення «візьму кредит», повинні розуміти, що чому серйозніше умови, тем безпечніше угода.

Омани і безтурботність, може викликати безліч неприємностей, особливо якщо бажання скористатися даним способом позичити виникло вперше.

Докладніше про пастки «вигідного» кредиту від приватних осіб

1. Існує думка, що за допомогою інтернету і сайтів, де заправляють лихварі, можна отримати кредит у позики без гарної кредитної історії, довідок про доходи і так далі. Почасти це, щоправда, однак мало хто розуміє, що гарантом своєчасного повернення заборгованості виступає застава.

Як наслідок, не рідкі випадки втрати майна або нерухомості, у результаті невдалої домовленості. Будь-які невідповідності або недогляди під час підписання договору, чреваті наслідками, які неможливо дозволити навіть у суді.

2. Поласившись на зручні умови, у більшості випадків: відсутність потреби надавати документи (довідку про доходи), маленька відсоткова ставка, великі суми позики, - позичальник іде на свідомо ризикові дії і вимоги.

 • Внести комісію, як застава стовідсоткового повернення кредиту.
 • Попередньо оплатити послуги нотаріуса і комісійні збори.
 • Надати розписку до переказу готівки і так далі.

У підсумку скрутний фінансовий стан і прохання «візьму позику», обернуться втратою останніх коштів, не говорячи вже про моральний розлад. Усе вище перелічені пункти є улюбленими варіантами обману, на жаль, що часто мають успіх.

3. Запекло бідуючи в коштах і довірливо покладаючись на чесність і розуміння кредитора, мало хто з позичальників розуміє, що найменшим із проблем, стане зустріч із колекторами.

Кредитні позики від неофіційних джерел, здебільшого тягнуть ще більші втрати і погіршення фінансового становища, що звернувся. Саме тому раціональніше всього звертатися в банки або МФО, що пройшли державну реєстрацію.

Лояльність МФО і кредитні позики онлайн

Здавалося б, при всій очевидній небезпеці в угодах із приватними особами, багато позичальників настирно залишають оголошення із проханням про допомогу. Чому так відбувається?

На такі відчайдушні заходи штовхає зіпсована кредитна історія, яка не дозволяє брати кредитні позики в банках або навіть МФО. Однак варто знати, що її реально виправити, а більшість мікрофінансових організацій ідуть назустріч клієнтові, навіть із поганою кредитною репутацією.

Достатньо знайти одну фінансову організацію, яка видасть мінімальну позиук і шлях до повного користування, усіх можливих банківських послуг, відкритий. Кілька подібних угод, вчасно і у повному розмірі оплачених, дозволить виправити кредитну історію і дасть шанс брати кредитні позики без обмежень і під захистом законодавства.

Мало того, умови кредитування від МФО по істині унікальні і дозволяють максимально швидко позичити. Наприклад, компанія КЛТ КРЕДИТ ухвалює рішення протягом 15 хвилин, а переводить готівку на карту Приват Банку моментально, до того ж провадить переведення на карти будь-яких банків України.

Коротко про умови кредиту від МФО

 • Оформити кредитні позики онлайн можна в інтернеті, заповнивши заявку онлайн.
 • Сервіси приймають запити цілодобово, сім днів на тиждень.
 • Знадобиться тільки паспорт і можливо іпн.
 • Рішення ухвалюється максимально швидко.
 • Кошти надаються різними способами, залежно від МФО, у тому числі і переведенням на будь-яку банківську карту.
 • Позика надається строком на місяць і більш залежно від МФО і існує можливість пролонгації.

За більш детальною інформацією і конкретними сумами по позиках необхідно звернутися в онлайн – сервіс обраного МФО. Наприклад, компанія КЛТ КРЕДИТ надає кредити і позики від 500 – 10000 гривень, усім бажаючим громадянам України від 18 до 75 років.

У відмінності від банків відсоткова ставка злегка завищена, однак умови одержання позик компенсують витрати сповна. Позичальник може бути впевнений у безпеці і незмінності угоди, споконвічно володіючи всією необхідною та достовірною інформацією. Чого не можна сказати щодо деяких кредитних програм від великих банків країни.

Фінансові пастки банків і позика від банків

Багато банків у спробах привернути клієнтів, обіцяють позики під малі відсотки. Дійсно володіючи всіма необхідними документами, гарною кредитною історією і систематичними офіційними доходами, можна брати вигідні кредити і позики.

Однак перед підписанням договору, варто вникнути детальніше в умови кредитної програми, щоб переконатися у відсутності:

 • комісій,
 • страховок,
 • річної відсоткової ставок, (вибирати коштує помісячну, на залишок боргу),
 • ознайомитися із сумами штрафних санкцій, у випадку затримки виплат.

Вивчивши можливі помилки і омани, кредитні позики вийде брати дійсно вигідно та безпечно, а при бажанні навіть не виходячи з будинку, за допомогою МФО.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.8/5
От 3 голосов
2.8
5
1
3
Читайте також
10.04.2017
Українські банки перевіряють клієнтів, звідки тим приходять часті дрібні суми
26.06.2019
Топ-9 способів втрати грошей, про які багато хто не здогадуються
27.07.2017
Банківське кредитування. Коли це вигідно?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X