Як вигідно оформити кредит в Інтернеті: особливості мікрокредитування

Як вигідно оформити кредит в Інтернеті: особливості мікрокредитування

Терміново потрібна допомога на лікування / купівлю техніки / ремонт житла? Оформляйте мікропозики — гроші надійдуть на Ваш рахунок в день подачі заяви! Для такої угоди не потрібен збір численних документів, витрати по грошах і часу з боку клієнта також не передбачаються. Подібні позики видають мікрофінансові організації особисто в руки або відправляють на банківську карту. Дана угода не вимагає перевірки кредитної історії позичальника.

Ще один плюс мікрокредитування — терміни, на які надаються позики. При необхідності позика може видаватися з терміном виплати до 30 днів. Такий кредит доречний, коли Вам, наприклад, терміново потрібні гроші до зарплати. Швидкі позики — найкращий варіант для тих випадків, коли немає в кого позичити. Істотний мінус такої угоди — високі процентні ставки. Відсотки нараховуються не помісячно, а за кожен день використання оформлених грошей.

Мікрокредити дійсно вигідні для Вас тільки в тому випадку, якщо Ви збираєтесь виплатити гроші протягом декількох днів або тижнів. Навіть якщо Ви взяли таку позику на тривалий термін, постарайтеся виплатити її якомога швидше, щоб уникнути надмірної переплати по відсотках. Благо, МФО відрізняються від банків тим, що ніяких табу на дострокову виплату позики у цих компаній не передбачено.

У банку Вам точно не вдасться оформити кредит в такі стислі терміни. Спочатку фінансова установа перевірить Вашу кредитну історію, достовірність усіх документів, а потім може вимагати надання поручителів. Всі ці процедури займають час, а коли його немає, на рахунку кожна хвилина. У таких випадках на допомогу й приходять мікрофінансові організації.

Особливості онлайн-позики

Щоб отримати гроші — мікрокредит — не виходячи з дому, оформляйте операцію в режимі онлайн. Існує декілька способів отримання кредитних коштів «з Мережі»:

- переказ на Вашу карту / банківський рахунок. Цей спосіб найпопулярніший на даний момент. Практично у кожного українця в розпорядженні є платіжна картка, на яку громадяни отримують стипендії, зарплати, інші соціальні виплати або пенсії. Щоб оформити такий кредит, слід пройти просту процедуру. Вам необхідно заповнити онлайн-заявку (вказати паспортні дані, ІПН і номер Вашої картки / рахунку). На дану процедуру витрачається не більше 15 хвилин. Зарахування коштів станеться протягом дня, затримки можуть відбуватися лише на вихідних. Вам не потрібно більше хвилюватися про те, що нема де взяти довідку про доходи — послуги даного виду кредитування надаються і тим громадянам, які офіційно не працевлаштовані;

- отримання коштів готівкою. Немає часу чекати зарахування на карту, потрібна допомога тут і зараз? Відвідайте офіс МФО особисто та візьміть кошти готівкою. Правильно заповнити заявку допоможе співробітник організації. Вам не доведеться довго чекати відповіді, рішення надійде так само швидко, як і при розгляді онлайн-заявки. Єдина суттєва різниця — кошти Ви отримаєте відразу ж у руки. Мінус подібної позики — звертатися в компанію слід тільки у робочі дні офісу.

Зазвичай мікрокредит видають терміном від одного тижня до 65-ти днів. В деяких організаціях у борг можна отримати досить велику суму грошей, наприклад, 100 000 грн (в такому випадку Вам доведеться додатково надавати компанії заставу).

Практично кожен українець може отримати «екстра»-гроші. Мікропозика від МФО видається всім громадянам, що досягли повноліття, незалежно від того, у якій частині України вони проживають.

Прострочений мікрокредит: що робити?

Якщо Ви — сумлінний позичальник, але через низку несприятливих життєвих подій прострочили виплату мікропозики, не поспішайте вдаватися в паніку. Фінансові компанії завжди йдуть на поступки, завдяки чому Ви можете домовитися про відстрочення платежу на деякий час. Найчастіше в таких ситуаціях компанії просто продовжують термін виплати. Візьміть до уваги: відстрочка істотно вплине на розміри відсотків і, як наслідок, на підсумкову суму, яку Вам все ж таки доведеться виплатити.

Розгляньте й інший варіант подій. Ви можете домовитися з компанією, що в першу чергу виплатите відсотки по кредиту, після чого з Вашого боку послідує погашення всієї суми позики. Головне пам'ятати: чим довше Ви відкладаєте з виплатою позики, тим вищими будуть відсотки по кредиту.

Чи можна сховатись від МФО?

Якщо Ви наважитесь «схитрувати» та спробуєте втекти від свого кредитора, фінансова компанія візьметься за рішучі дії:

- МФО подасть в суд (Вам прийде повістка). Від представників виконавчих служб практично неможливо сховатись. Приводом для подачі позову стане невиплата Вашої заборгованості протягом року;

- компанія звернеться за допомогою до колекторів.

Ви не брали мікропозику, а Вас записали в боржники?

Мікропозика, швидкі гроші або мікрокредит — так прийнято називати різновид кредитування, який покликаний швидко допомагати людям, що потрапили у важку фінансову ситуацію. Але буває так, що заборгованість приписують тим людям, які аж ніяк не брали мікрокредит.

Вам почали дошкуляти нескінченні дзвінки колекторів? Навіть якщо невідомі переконують, що Ви деякий час тому назад оформили мікропозику через Інтернет і отримали кошти на свою карту, не варто впадати в паніку. Закон на Вашому боці. Не кидайте трубку, а дізнайтесь якомога більше інформації щодо кредитної організації, в який Ви нібито отримали кошти, а також про саму колекторську фірму: поцікавтесь номером телефону, назвою та адресою компанії.

Коли інформації буде достатньо, викладіть її в заяві правоохоронним органам. Вкажіть точні дати та періодичність дзвінків колекторів. Перерахуйте особи / організації, які могли б скористатися Вашими даними, можливо, нещодавно Ви втрачали паспорт, забували документ в громадському місці — про це також згадайте в заяві. Встановіть на свій телефон додаток, який буде записувати Ваші телефонні розмови. Додайте до написаної заяви ксерокопію паспорта та віднесіть його у відділ поліції, який розташовується в тому ж районі, що й кредитна організація.

Скільки мікропозик можна взяти одночасно?

Оформити відразу декілька кредитів дозволяється, але робити це слід у різних МФО. Обмежень в цьому плані не існує, однак Вам слід ретельно розрахувати свої фінансові можливості. Адже кожен прострочений день по виплаті позики буде коштувати Вам великих відсотків.

Переоформлення мікропозики на іншу фізичну особу

У Вас немає грошей на виплату кредиту? Переоформлюйте зобов'язання по позиці на іншу людину. МФО завжди йдуть назустріч своїм клієнтам, тому Ви маєте право обговорити можливість переоформлення угоди зі своїм кредитором.

Врахуйте, що нову кандидатуру, яку Ви запропонуєте, компанія перевірить більш ретельно, аніж свого часу перевіряла Вас. МФО може поцікавитись її кредитною історією. Хоча сам процес переоформлення не займе багато часу.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» надає швидкі кредити всім українцям, які досягли повноліття. Зайдіть на сайт МФО, подайте заявку та отримайте кошти на свій рахунок вже на протязі 15 хвилин після задоволення запиту.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
14.09.2017
Нові «правила поведінки» в процесі банківських операцій
23.06.2017
Як оформити кредит без договору і не отримати відмову?
12.06.2017
Довгостроковий кредит - нова послуга від мікрофінансових організацій
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X