Як вибрати найвигідніший кредит? П'ять порад позичальнику

Як вибрати найвигідніший кредит? П'ять порад позичальнику

Незважаючи на жалюгідний стан економіки і відсутність стабільності в країні, фінансові організації України продовжують дивувати всі новими програмами кредитування. Часом розібратися й вибрати підходящий варіант не так-то просто.

Який кредит все-таки краще?

Існує декілька варіантів, що особливо користуються попитом, які варто розглянути при виникненні питання – який кредит самий вигідний? Кожний відрізняється різними відсотковими ставками і термінами, має окремий набір документації та особливі умови. Саме тому вигоду кредитної програми може визначити тільки позичальник, опираючись на свої потреби і можливості.

1. Звернувшись у банки вийде одержати вигідний кредит з погляду відсоткової ставки. Установа неодмінна зажадає доказ платоспроможності і весь необхідний перелік документів, даючи можливість взяти досить велику суму на пристойний термін ( від 6 місяців і вище). Цей варіант підійде для тих, хто не стиснутий у часі і має у своєму розпорядженні наявність документів і бездоганною кредитною історією.

2. Звернувшись у мікрофінансові організації (МФО), вийде взяти самий вигідний кредит з погляду швидкості оформлення і надаваних паперів. Онлайн – сервіси не вимагають довідки про доходи і зайвої інформації, крім паспорта та ідентифікаційного коду. Так само не знадобиться залучення поручителів і дзвінки до роботодавця.

3. Онлайн – сервіси ухвалюють розв'язок у максимально короткий термін, максимум 15 хвилин, а перераховують кошти на будь-яку банківську карту протягом години. Кошти можна взяти, не виходячи з дому на термін до місяця. Існує можливість продовження позики необмежену кількість раз. Вигідний кредит готівкою обійдеться не дешево, однак незамінний у важких ситуаціях.

4. Цей варіант підійде для тих, хто не має у своєму розпорядженні час і необхідними документами. Так само МФО славиться своїм лояльним ставленням до поганої кредитної історії, і в багатьох випадках видає вигідну позику, орієнтуючись тільки на дані заповнені в онлайн заяві.

Варто пам'ятати, чим більше надається інформації в організацію про позичальника, при одержанні вирішення на вигідний кредит готівкою Україна, тем менше відсоткова ставка по позиці і навпаки.

Для того щоб отримати велику позику, доведеться внести заставу, у вигляді майна або нерухомості. При виборі установи дотримуйтеся декількох корисних порад:

    • Вибирайте відсоткову ставку, розраховану щомісячно, найчастіше установи пропонують річну;
    • Вигідні умови кредитування припускають скорочення відсотка на залишок боргу;
    • Звертайте увагу на наявність першого внеску і терміни повернення коштів;
    • Ураховуйте суму штрафів, у випадку затримки виплат;
    • Перед висновком угоди поцікавтеся про наявність додаткових умов, таких як комісія за користування і страховка на випадок зростання долара.
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X