Як швейцарське село Альбінен бореться з проблемою вимирання

Як швейцарське село Альбінен бореться з проблемою вимирання

Ще тиждень тому перші шпальти газет і новинні портали Інтернету будоражило досить незвичайне оголошення, в якому пропонувалося облаштуватися в селі Альбінен (Швейцарія) і отримати за це шістдесят тисяч євро. Сьогодні місцева громада буквально «затоплена» кореспонденцією активних громадян з усієї планети, бажаючих скористатися цією пропозицією. Але чи так все насправді просто й перспективно?

Активна боротьба з вимиранням

Село Альбінен знаходиться на межі вимирання. Проживає тут лише двісті сорок жителів, із яких тільки двадцять п'ять — молодші двадцяти років. Школа закрита, дітей практично немає, молоді люди виїжджають. «Ми не повинні допустити зникнення села», — писали активісти, які борються за майбутнє рідного населеного пункту. Своїми активними діями люди привернули увагу всієї планети. Які ж індульгенції запропонували ініціатори цього «кипішу»?

У серпні організація «Молоді альбіненкі і альбіненці» стала ініціатором впровадження проекту зі збільшення кількості жителів у населеному пункті. У Швейцарії учасники різних активних груп мають право виносити на розгляд громад різні програми, якщо хоча б десять відсотків населення підтримає цю діяльність. А це означає, що уповноважений орган повинен розглянути цю пропозицію, організувати її юридичне оформлення та винести її на референдуми різного рівня.

Як не дати селу зникнути?

Група ініціаторів проекту пропонує видати грошову суму людям, які поселяться в Альбінені. Сім'я, що складається з чотирьох осіб, може розраховувати на шістдесят тисяч євро.

Звістка про цей проект рознеслася по всьому світу. «Село в Швейцарії заплатить понад п'ятдесят тисяч фунтів», — заявив таблоїд туманного Альбіону The Sun. В результаті населений пункт виявився буквально засипаний кореспонденцією із запитами. «Якщо скласти всі отримані заявки разом, то близько трьох тисяч людей бажають скористатися цією нагодою», — коментує голова активістів Б. Йост.

ЗМІ надали невірну інформацію

Однак все виявилося менш прозаїчним. «ЗМІ спотворили нашу пропозицію», — пояснює Йост, який, до речі, сам є журналістом. В результаті люди із інших країн, які бажають змінити щось у своєму житті, були введені в оману.

На сайті вже розмістили більш деталізовану інформацію: проект ще навіть не затверджений. У перспективі буде проведена загальна нарада, на якій пройде голосування. І після «медійного закиду» необґрунтованих відомостей існує невелика ймовірність згоди жителів на реалізацію цієї програми. До того ж процедура виплат грошових бонусів досить непроста.

Проект не для всіх

Ймовірний проект буде відноситися тільки до людей віком до сорока п'яти років. Також в Альбінені потрібно буде прожити протягом десяти років, в іншому випадку гроші доведеться повернути. Для отримання бонусу охочому спочатку потрібно буде придбати нерухомість в селі на суму не менше ста сімдесяти тисяч євро. І найважливіша вимога: він повинен мати право проживати в Швейцарії. Так що «халяви», як то кажуть, не буде.

«Рада громади вважає, що якщо проект буде схвалено в наступні п'ять років, буде добре, якщо п'ять-десять сімей стануть потенційними претендентами на гроші», — написано в коментарі на сайті громади. В раді такий прогноз вважають досить позитивним. Що стосується тих, хто вже звернувся (три тисячі осіб), жоден із них не відповідав встановленим вимогам, — прокоментували в раді громади.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» — це фінансова організація із бездоганною репутацією, яка пропонує експрес-кредити із низькими відсотковими ставками. Звертаючись за фінансовою допомогою в МФО, Ви можете розраховувати на оперативну видачу позики, акційні знижки та лояльне ставлення. Потрібні гроші просто зараз? Не відкладайте проблему на завтра, вирішуйте її ефективно разом із «КЛТ КРЕДИТ»!

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
20.11.2018
Як отримати кредит з 18 років?
12.12.2016
Як вигідно взяти гроші в борг і уникнути фінансових пасток?
11.05.2019
Як списати борги по кредитах: чи можливо це і яка процедура
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X