Як правильно використовувати кредитні карти з пільговим періодом?

Як правильно використовувати кредитні карти з пільговим періодом?

Сьогодні більшість клієнтів банківських установ вважають за краще використовувати пільгові кредитні карти, оформлення яких здійснюється через інтернет. Це обумовлено в першу чергу зручністю даної опції і можливістю заощадити час на відвідування офісу фінансової організації. Запропонувати подібний сервіс вам може «КЛТ КРЕДИТ». Це надійний і перевірений онлайн-сервіс, де можна отримати кредит з пільговим періодом швидко і не виходячи з дому в будь-який зручний час.

Що таке пільговий період?

Будь-який споживчий кредит потребуватиме від позичальника оплати відсотків, а ось наявність у вас кредитної картки - це унікальна можливість не заплатити банку відсотки, але тільки за умови виконання умов договору. За умовами договору для тих, хто користується кредитними картами, передбачається пільговий період, тобто час, коли ви можете користуватися грошима банку без відсотків. У чому ж особливість даної опції і як правильно використовувати таку можливість? Якщо ви оформили кредит без відсотків на 100 днів і протягом цього часу справно вносили належну суму і до часу закінчення цього періоду виплатили всю позику, то відсотки на витрачену суму не нараховуються. Термін пільгового періоду може змінюватися умовами договору, який ви укладаєте з фінансовою організацією.

Наскільки вигідно використовувати кредитну карту і її переваги?

Що стосується переваг такої карти, то вона може знадобитися в різних ситуаціях, коли гроші потрібні невідкладно. До таких випадків можна віднести необхідність покупки дорогих ліків, відсутність грошей до зарплати, термінова покупка або ремонт техніки і багато іншого. Кредитна карта з безвідсотковим періодом на 100 днів дає вам можливість не позичати у знайомих грошей і не бігати в пошуках доступного кредиту. Ви в будь-який момент можете скористатися картою, вирішивши свої фінансові проблеми.

До важливих переваг можна віднести:

 • Можливість користуватися безвідсотковим кредитом;
 • Ви можете повторно використовувати кредитний ліміт;
 • Оформлення кредиту без відвідування організації;
 • Оформлення з мінімальним пакетом документів;
 • Доступність грошей в будь-який час.

Як обчислюється безвідсотковий період по кредиту?

Безвідсотковий період по кредиту залежить від того, яким способом він розраховується банком. Наприклад, у вас є кредитна карта 100 днів без відсотків. Потрібно розуміти, що сто днів - це максимальний термін пільгового періоду, і він може бути не фіксованим, а поширюватися тільки на перший раз використання кредиту. Для розрахунку безвідсоткового періоду банківськими організаціями використовується три способи. Розглянемо їх більш детально, щоб мати загальне уявлення про те, звідки беруться кредитні карти з максимальним пільговим періодом.

Перший спосіб - з нефіксованим датою

Це спосіб є найпоширенішим і найчастіше використовується банками, щоб ви могли оформити кредитну карту з пільговим періодом для особистих цілей. Така схема досить складна для розрахунку необізнаній людині, тому на сайтах банків є калькулятор, який дає можливість розрахувати грейс-період самостійно. Але, все ж краще залишити цю роботу фахівцям, які зможуть вам пояснити особливість такого методу розрахунків. Складність такого способу полягає в тому, що у кожної організації окремо розрахункова дата встановлюється своя. Але в деяких організаціях банківські кредитні карти з пільговим періодом для клієнта можуть розраховувати індивідуально в залежності від суми кредиту і його цільового призначення.

Запам'ятайте, що кредитна карта 100 днів відгуки можуть бути самими різними, але вам потрібно точно поцікавитися схемою, яка використовується банком, щоб в подальшому грамотно використовувати кредитку. Тільки так ви зможете правильно використовувати найвигідніші кредитні карти з пільговим періодом в своїх інтересах.

Другий спосіб - з фіксованою датою

Краща кредитна карта з пільговим періодом - це та, по якій період безпроцентного кредиту починається саме з того моменту, коли була здійснена покупка. Грейс-період з фіксованою датою - це самий зручний і простий кредит для клієнта. При такому розрахунку визначається точна кількість днів, протягом яких діє безвідсотковий період. Кредитна карта 100 днів без відсотків відгуки отримала позитивні від всіх клієнтів, які користувалися даною послугою. Зручність такої карти полягає в простому підрахунку терміну закінчення пільгового періоду. Наприклад, ви зробили покупку 1 липня, значить пільговий період з виплати кредиту у вас закінчується рівно через сто днів, а точніше, восьмого жовтня. До цього числа вам потрібно повернути гроші на карту, щоб скористатися грейс-періодом. Після того як кредит закритий, ви знову можете користуватися умовами своєї карти, роблячи вигідні покупки.

Третій спосіб - безвідсотковий період на кожну покупку

Такий метод розрахунку використовується досить рідко. Але якщо ви вирішили оформити кредитну карту з безвідсотковим періодом на кожну покупку окремо, то доведеться строго відслідковувати дати покупок і виплачувати їх в строгому порядку, в якому проводилися видаткові операції. Для вас така схема може здатися досить складною, і не зручною, але комусь вона стане ідеальним варіантом. Вибирати, звичайно ж, вам, але завжди варто уважно ознайомитися з умовами договору, щоб потім не виникало проблем і зайвих питань з виплатами і переплатою відсотків.

Поради, як правильно користуватися кредиткою з пільговим періодом?

Вигідні кредитні карти з пільговим періодом тільки тоді, коли ви використовуєте їх правильно і за призначенням. Запам'ятайте два основних правила, які допоможуть вам заощадити гроші і не переплатити за відсотками:

 • Не знімайте готівку і не робіть зі своєї карти грошові перекази. Грошові перекази, так само, як і зняття готівки у банків зазвичай прирівнюються до однакових операцій, за якими йде великий відсоток за транзакцію. Крім цього, на такі операції може припинятися дія пільгового періоду.
 • Обов'язково внесіть платіж, поки не закінчився грейс-період. Тільки так ви не переплатите, і у вас не утвориться велика заборгованість.

Кредитна карта 100 днів безвідсоткового періоду стане грамотним рішенням будь-якого фінансової скрути при її правильному використанні, але може і стати для вас важким тягарем, якщо не дотримуватися встановлених між вами і банком домовленості.

Якими способами можна оплачувати кредит?

Кредитна карта днів без відсотків, якою ви користуєтеся, потребує щомісячного поповнення відповідно до встановленого графіка за договором. Дуже важливо пам'ятати, що внесені вами кошти не відразу з'являються на картковому рахунку, тому внесення грошей потрібно проводити за кілька днів до закінчення розрахункового періоду. Щоб ваша безвідсоткова кредитна карта була поповнена в термін, вам потрібно знати всі наявні на сьогоднішній день способи її поповнення. Зараз існує кілька таких варіантів, вибирати який можна виходячи з його зручності, практичності і вигоди для вас.

Дуже часто через те, що платник не зумів правильно розрахувати термін надходження грошей на рахунок, виникають прострочення. Звичайно ж, прямої провини позичальника в цьому немає, але все ж не варто псувати свою кредитну історію подібними непорозуміннями. Щоб не псувати свою кредитну історію і мати можливість отримувати кредитні карти з найбільшим пільговим періодом, ознайомитеся з декількома зручними способами оплати кредиту:

1. Оплата через термінал самообслуговування. На сьогоднішній день такий спосіб оплати для більшості став уже звичним. Знайти відповідний пристрій в своєму місті для вас не складе проблеми і до того ж ними можна користуватися цілодобово. За роботу з терміналом вам потрібно буде заплатити невелику комісію за проведення платежу. Пам'ятайте, що, користуючись послугами банківських терміналів оплату кредиту потрібно проводити за два дні до закінчення розрахункового періоду.

2. Оплата кредиту через касу банку або банкомат. Для багатьох такий спосіб може здатися досить точним і безпомилковим, але тут теж необхідно враховувати деякі тонкощі. Якщо кредитна карта великий пільговий період поповнюється в касі банку, де ви оформили кредит, то в даному випадку ви отримуєте в своє розпорядження кілька переваг: відсутність комісії, миттєве зарахування коштів, безпомилкове проведення операції. Але також ви можете оплатити кредит в банках-партнерах, де буде оплата комісії за обслуговування. Крім цього, зарахування коштів здійснюється від одного до п'яти робочих днів. Тому якщо ви вибираєте спосіб оплати через інші банківські каси, радимо проводити оплату за тиждень до закінчення терміну оплати.

3. Оплата через відділення пошти. Такий спосіб буде актуальним для тих, хто проживає у віддалених районах. При такому способі ваша кредитна карта з великим пільговим періодом повинна поповнюватися більш ніж за тиждень до закінчення платіжного терміну. Такий метод оплати можна порадити тільки тим, хто не має можливості використовувати два попередні способи.

4. Оплата через інтернет. Сьогодні через інтернет можна не тільки отримати кредитну карту 100, але також поповнити її. Для цього вам потрібно зареєструватися на сайті і ввести всі необхідні платіжні реквізити. Також можна використовувати функцію «регулярний платіж» і кошти у визначений час будуть щомісяця списуватися з вашої зарплатної картки. Такий спосіб досить зручний і доступний.

Якщо ви збираєтеся оформити безпроцентну кредитну карту, спочатку поцікавтеся у фінансовій організації, якими способами можна проводити оплату кредиту.

Переваги співпраці з «КЛТ КРЕДИТ»

Кредитні карти з пільговим періодом 100 днів є справжнім порятунком в будь-якій скрутній фінансовій ситуації. Ви не знаєте, коли вам можуть знадобитися гроші, але повинні знати, що існують фінансові організації, готові надати допомогу в будь-який час. Взяти кредит з пільговим періодом на сьогоднішній день досить просто і легко. Вам достатньо зареєструватися на сайті компанії і заповнити анкету, надавши достовірні дані. Якщо вам потрібна кредитна карта з пільговим періодом онлайн її можна замовити на ту суму, якої ви потребуєте даний момент.

Для зручності клієнтів на сайті є кредитний калькулятор, що дозволяє розрахувати суму платежу і оцінити свої можливості. Схема роботи МФО зручна прозора, немає ніяких прихованих комісій, а процентні ставки дозволяють користуватися послугами для швидкого вирішення своїх проблем.

Коли швидко потрібна кредитна карта з безвідсотковим періодом вам на допомогу прийде «КЛТ КРЕДИТ». На сьогоднішній день велика кількість клієнтів компанії змогли оцінити такі переваги співпраці:

 • Відсутність прихованих комісій;
 • Для оформлення позики не потрібно збирати великий пакет документів;
 • Процедура оформлення триває не більше 30 хвилин;
 • Працювати з МФО можна через інтернет;
 • Тут найбільший пільговий період по кредитній карті;
 • Проведення всіх банківських процедур відбувається на захищеному і безпечному з'єднанні;
 • Лояльне ставлення до всіх клієнтів;
 • Можливість оплати кредиту будь-яким способом;
 • Доступність послуги цілодобово.

На сайті вам самостійно може бути оформлена кредитна карта без пільгового періоду або кредитна карта 100 днів з оптимальною сумою і термінами погашення. Скористатися послугами фінансової організації можуть особи, які досягли повноліття і до 75 років, у яких є на руках кредитка будь-якого банку. Коли у вас є фінансово грамотний помічник, готовий надати вам фінансову допомогу на вигідних умовах, ви завжди будете почувати себе впевненими в будь-якій ситуації. Щоб ваш досвід використання кредитів з пільговим періодом залишався тільки позитивним, уважно вивчайте умови договору і дотримуйтесь їх, вчасно вносячи оплату за користування.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
От 4 голосов
3.7
5
1
4
Читайте також
15.11.2018
Наскільки реально сьогодні оформити кредит за ксерокопією паспорта?
03.01.2017
Чому потрібно вивчити кредитний договір
17.05.2017
З долара на євро — українці змінюють свої валютні вподобання
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X