Кредитна історія - як поліпшити кредитну історію?

Кредитна історія - як поліпшити кредитну історію?

Кожний повнолітній житель України в курсі наскільки затребуваними і необхідними є послуги банківського кредитування. Звернення за допомогою в одержанні фінансових коштів користується попитом як в організацій, так і в простого населення країни. Через кризові ситуації і не стабільної економіки все частіше доводиться звертатися в банківські установи, у надії відкрити кредит. Розраховуючи на позитивний результат, неодмінно варто знати, що ваша банківська кредитна історія повинна бути бездоганна.

Неймовірно важливо підтримувати позитивну репутацію і зберігати довіру банків, однак це не завжди вдається. Найчастіше обмеження у видачі кредитних коштів пов'язані з несвоєчасною оплатою попередніх кредитних ліній. Не рідкісні випадки шахрайства.

Навіщо потрібна кредитна історія

Перш ніж розбиратися як відбілити свою репутацію перед банками, варто розуміти, що таке перевірка кредитної історії. Для спрощення довірчих взаємин банків і позичальників, в 2005 році було створено УБКІ (Українське бюро кредитних історій). Даний архів зберігає повні і детальні звіти по кредитних угодах кожного платника податків хоча б раз, що звертався із проханням про позику.

Приймаючи рішення відкласти своєчасну оплату за договором про позику, слід розуміти, що ви автоматично втрачаєте довіру, і втрачаєте можливості надалі користуватися подібними послугами. Ваші особисті дані:

  • ксерокопії паспорта з урахуванням штампа про прописку,
  • інформація про працевлаштування і родинний стан,
  • ідентифікаційний код,
  • повний перелік відкритих або діючих кредитів і їх детальні описи, включаючи прострочені платежі та подальше їхнього погашення,
  • наявність майна і можливі судові розгляди, позови або арешти,
  • передаються в архів і стають загальнодоступними для будь-якого банку, не залежно від того зверталися ви в нього особисто чи ні. Подібні погрішності вносяться в банківські кредитні історії протягом десяти років.

Негативна кредитна історія – це вирок чи ні?

Однозначно ні. По різних причинах можлива втрата довіри, але існує стільки ж способів його повернути. Перше що необхідно зробити – це одержати кредитну історію. Існує кілька платних способів.

  • В інтернеті, звернувшись до Приватбанк24.
  • На безкоштовному сайті УБКІ.
  • У терміналі Приват Банку.
  • За допомогою мобільного устрою та опції «Кредитна історія».

Вартість послуги варто уточнити на офіційному сайті УБКІ, але вона гарантоване не перевищить 50 гривень за кожний запит, кількість яких не обмежується. Є можливість і безкоштовного запиту безпосередньо в бюро.

Після того як проведена перевірка на кредитну історію, можливо з'ясувати причини закріпленого за вами негативного статусу. У випадку помилкової думки можна вислати пояснення або спростування слів банку, який залишив про вас погану рецензію. Цікаво буде довідатися, що по закінченню 15 днів мовчання банківських співробітників, статус знімається з позичальника автоматично, надаючи повний спектр послуг.

Досить часто ретельного пророблення даних архіву досить, для того щоб перевірка кредиту була успішною та несла позитивну відповідь при одержанні кредиту. Однак при наявності більш грубих порушень і відсутності можливості виправдати свої дії, відкривши собі доступ до кредитування, не варто зневірятися.

Неможливо поліпшити кредитну історію тільки тоді, коли проводилися примусові стягнення, через суд для погашення заборгованості. В інших випадках є надія. Фахівці радять знайти банк, який погодиться видати вам дрібну позику, наприклад, на покупку мобільного телефону або телевізора. Регулярно і у повному обсязі оплачувати щомісячні виплати, щоб успішно закрити кредит і підвищити свій статус. Швидких результатів чекати не варто, а підвищувати суму кредиту необхідно поступово.

Кредитна історія онлайн – це неймовірно корисна і зручна можливість бути в курсі ваших боргових і договірних зобов'язань. Допомога в спрощенні одержання послуги, забезпечена платною опцією «Статус Контроль», яка гарантовано вірно проінформує вас за допомогою мобільного телефону (повідомлень) про стан кредиту, сумах виплат, прострочених платежах, закритті кредиту і так далі. Дана можливість захищає позичальника, попереджаючи про нові спроби оформити кредит опираючись на ваші дані, також користувач може виставити тимчасове обмеження на відкриття нових договорів.

Більш детальну інформацію про вартість послуги і про те де взяти кредитну історію варто шукати на безкоштовному сайті УБКІ.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X