Як перевірити залишок коштів на банківській картці?

Як перевірити залишок коштів на банківській картці?

Не так давно оплата праці проводилася готівкою в спеціальних касах, де працівники змушені були витрачати свій час, простоюючи в черзі по кілька годин. Отримавши певну суму, кожен розподіляв її відповідно до статей витрат, а решту коштів зберігалися вдома. У будь-який момент можна було перерахувати залишок грошей, щоб спланувати свій бюджет, визначити, скільки можна витратити на ту чи іншу річ, і дізнатися, скільки ж залишається до наступної зарплати.

Сьогодні, коли банківська система перейшла на електронний облік і оборот грошей, широко стали використовуватися банківські карти і електронні рахунки. Це значно спростило життя всім людям. Оплатити покупку товарів або послуги можна тепер по терміналу або через інтернет, витративши всього хвилину часу. І в гаманці тепер завжди порядок - мінімум купюр, які можуть випасти в будь-якому місці. Досить скористатися пластиковою карткою, щоб виконати фінансові зобов'язання перед продавцем або постачальником послуг.

Як відомо, гроші мають властивість закінчуватися, і відбувається це, частіше за все, в самий невідповідний момент. Щоб не опинитися в неприємній ситуації, коли не вистачає коштів оплатити покупку або вечерю в ресторані, варто контролювати залишок рахунку, і перед здійсненням покупок перевірити гроші на картці.

Як можна використовувати банківську карту?

Порівняно недавно власниками банківських карт були виключно заможні люди. Сьогодні ж карти використовуються всіма категоріями населення, включаючи пенсіонерів і дітей, студентів і бізнесменів. Кожен з них повинен знати, як перевірити гроші на картці, щоб контролювати свої можливості і бюджет. Про це розповімо пізніше. Зараз обговоримо, де ж застосовуються карти банків? За допомогою карти можна:

 • зберігати заощадження;
 • керувати витратами;
 • отримувати заробітну плату;
 • отримувати соціальні виплати;
 • оплачувати послуги і покупки як в точках продажів, оснащених терміналами, так і через інтернет.

При цьому перед вчиненням кожної фінансової операції пов'язаної з використанням картки, рекомендується перевірити гроші на карті.

Як працює карта?

Система безпеки передбачає можливість установки на карту підтверджуючих операції функцій, щоб виключити факти шахрайства та несанкціонованого використання чужих карток. Так, в більшості випадків при виконанні будь-яких операцій з карткою - зняття готівки, оплата по терміналу або через інтернет, система вимагає введення ПІН-коду, який відомий тільки власнику картки і є конфіденційною інформацією. До речі, якщо ви хочете перевірити залишок на банківській картці, то деякі способи припускають також підтвердження операції ПІН-кодом.

Перед тим як дізнатися залишок на кредитній карті, давайте подивимося, як вона працює. Процедура використання платіжної картки виглядає наступним чином:

 • клієнт проводить карткою по зчитувачу інформації в пристрої терміналу;
 • відбувається обробка інформації банком-екваєром;
 • відбувається відправка запиту на проведення грошової операції в банк-емітент;
 • при наявності необхідної суми на картці клієнта, відбувається їх списання з рахунку і переказ грошей продавцю.

Переваги банківських карт

Маючи на руках банківську карту, кожен власник повинен знати, як перевірити чи є на картці гроші, щоб не опинитися в незручній ситуації. Адже готівкові гроші в гаманці перерахувати можна в будь-яку хвилину, а ось з електронними грошима ситуація інакша.

Звичайно, карта має ряд переваг перед використанням готівки:

• відсутні готівкові кошти;

• може застосовуватися для оплати покупок в інтернет магазинах, для покупки квитків на поїзд чи літак, для бронювання і оплати готельного номера за кордоном;

• існує можливість отримання прибутку;

• при втраті карти ваші кошти залишаються в надійності, досить вчасно заблокувати її в банку і отримати нову;

• сучасні технології, які використовуються в банківських системах, дозволяють перевірити кредитну карту, або будь-яку іншу.

Серед недоліків використання карти, а такі теж є, можна вважати те, що не всі послуги або товари сьогодні можна оплатити картою. Громадський транспорт і ринок використовує готівкові кошти. Також для зняття готівки потрібно йти в банкомат, і при цьому завжди пам'ятати ПІН-код.

Які існують способи перевірки балансу на карті?

Як дізнатися, скільки грошей на банківській картці? Це питання цікавить усіх власників пластикових карт, і не важливо, яким банком вони видані, і які платіжні системи підтримуються. Необхідність перевірити залишок на банківській картці може виникнути в будь-якому місці і в будь-який час доби, і тому банки передбачили кілька способів, що дозволяють клієнту зручно контролювати стан свого рахунку.

Способи перевірки рахунку карти:

 • скористатися інтернег-банкінгом (послуга доступна майже в кожному банку);
 • перевірити суму в банкоматі;
 • відвідати банк;
 • за допомогою смс;
 • здійснити дзвінок в службу підтримки.

Кожна людина, що має пластикову карту, сам вирішує, як перевірити гроші на карті.

Механізм перевірки балансу через інтернет-банкінг?

Інтернет надає користувачам безліч можливостей, серед яких контроль і управління своїм банківським рахунком. Розглянемо, як можна перевірити банківську карту через інтернет на прикладі «Приват Банку». Банк розробив та використовує сервіс «Приват24», що дозволяє цілодобово у віддаленому доступі здійснювати величезну кількість операцій з переказу коштів та оплаті товарів і послуг. Отже, для того, щоб перевірити гроші на карті онлайн, слід виконати наступні дії:

• Зареєструватися в «Приват24» на офіційному сайті «Приват Банку», створивши логін і пароль. Зручний інтерфейс підкаже всі дії.

• Здійснити вхід в особистий кабінет, отримавши код підтвердження на телефон і ввівши його в спеціальне вікно.

• У лівій частині екрана будуть представлені всі рахунки, вказана оновлена інформація про залишки.

• У системі «Приват24» можна переглянути історію руху коштів по ваших рахунках, і багато іншої корисної інформації.

Тепер ви знаєте, як перевірити гроші на картці через інтернет. Варто враховувати, що процедура перевірки рахунку онлайн у всіх банках має однакову аналогію, відрізняються лише інтерфейси і назви систем. Тому, якщо вас цікавить, як дізнатися гроші на картці через інтернет іншого банку, доведеться зайти на офіційний сайт, і знайти інструкцію.

Процедура перевірки грошей на карті через банкомат

Якщо ви перебуваєте на вулиці, і опинилися поблизу банкомату, ви зможете подивитися залишок на карті легко і швидко. Правда, варто враховувати, що залишок на балансі, в основному, показує тільки банкомат того банку, який видав вам пластикову карту. У банкоматах інших банків така послуга може бути недоступною, або показувати недостовірну інформацію. Наприклад, в банкоматі «Райффайзен Банк Аваль» дізнатися точну суму по карті «Приват Банку» вам, швидше за все, не вдасться, хоча зняття готівки здійснити ви зможете без комісії. Отже, як дізнатися чи є на карті гроші, використовуючи банкомат:

 • вставити в картоприймач карту, магнітною стрічкою вниз;
 • ввести ПІН-код, який підтверджує вхід в систему;
 • вибрати функцію «баланс»;
 • при необхідності можна роздрукувати чек з інформацією про стан рахунку, або зняти готівку;
 • завершивши операції, витягти карту.

Ця процедура описує не тільки як перевірити кредитну карту, але застосовується і до інших видів карт - зарплатних, для виплат, інших. Якщо банкомат знаходиться далеко, або ж до нього утворилася черга, ви знаєте, як перевірити гроші на карті через інтернет, і можете скористатися цим способом, або віддати перевагу іншим.

Що потрібно для перевірки рахунку через відділення банку?

Тут все більш-менш зрозуміло. Якщо у вас немає можливості перевірити кредитну карту онлайн, а залишок необхідно дізнатися, то ви можете звернутися в будь-яке відділення банку, який видав вам карту. Оператор після того, як переконається у вашій особистості і переконається, що саме ви є власником картки, надасть потрібну вам інформацію.

Правда, для походу в банк вам знадобиться паспорт, ІПН, а також вільний час. Варто враховувати, що банки працюють за встановленим графіком, а значить, пізно ввечері або вночі скористатися такою послугою ви не зможете. Але є й інші способи дізнатися гроші на карті.

Як перевірити, чи є на карті гроші, за допомогою смс?

Виконати перевірку банківську карту власники можуть не тільки через інтернет або в банкоматі, а й скориставшись послугою смс. Вона доступна в більшості банків. Досить при отриманні картки підключити її, і дізнатися короткий номер телефону, на який варто відправляти запит для перевірки балансу на карті. Наприклад, вас цікавить, як дізнатися, скільки грошей на кредитній карті «Приват банку». Буде потрібно:

 • ввести номер одержувача смс - 100600;
 • написати текст - 4 останні цифри карти;
 • •відправити;
 • протягом декількох хвилин вам прийде смс-повідомлення про стан вашого банківського рахунку.

Якщо розглядати на прикладі «Укрсиббанку», то смс повинно містити 4 перші цифри карти /% / 4 останні цифри / _ / 01. При цьому смс відправляється на номер 729.

Оформляючи пластикову карту в будь-якому банку, звертайтесь до свого співробітників, як можна перевірити кредитну карту через інтернет, через смс, а також які ще способи доступні для даної опції.

Перевірка стану рахунку карти з телефону

У тому випадку, якщо немає можливості піти в відділення банку або в банкомат, немає бажання писати смс, можна перевірити стан банківської карти, зателефонувавши в службу підтримки клієнтів банку. Для цього можна скористатися як мобільним, так і стаціонарним телефоном.

Як правило, кожен банк пропонує клієнтам короткі номери служби підтримки, доступні цілодобово. Наприклад, в «Приват Банк» номер 3700, інші банки використовують лінію 800- ..., а номер телефону найчастіше вказується на самій карті.

Але будьте готові до того, що при розмові з оператором служби підтримки або автоматичним помічником перевірки рахунку, вам знадобиться ввести конфіденційну інформацію, яка дозволить банку ідентифікувати вас як власника карти. Це може бути пін-код, кодове слово, або інші дані.

На завершення

Незалежно від того, який спосіб перевірки рахунку вас влаштовує, і яким банком ви користуєтеся, варто пам'ятати про те, що гроші можуть закінчуватися. А значить, потрібно регулярно стежити за балансом рахунку. При виникненні фінансових труднощів, сьогодні можна звернутися в будь-який банк і оформити кредит. У тому випадку, якщо ви не бажаєте зв'язуватися з банківськими установами, або з якої-небудь причини вам відмовляють у видачі кредиту, завжди можна розраховувати на допомогу мікрофінансових організацій, і, зокрема, МФО «КЛТ КРЕДИТ». При позитивному рішенні кредитної комісії, гроші будуть зараховані на вашу карту протягом 15 хвилин, і ви зможете перевірити гроші на карті через інтернет або іншим зручним для вас способом.

Переваги МФО перед банками очевидні: мікрокредит оформляється дистанційно, з мінімальними витратами часу і сил. Радує малий пакет документів, а також те, що не береться до уваги кредитна історія. До того ж процентні ставки по кредитах пропонуються вигідними, і клієнт сам визначає суму позики і термін.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
От 27 голосов
3.7
5
1
27
Читайте також
05.07.2017
Основні положення чергової пенсійної реформи: чи є переваги?
16.06.2017
Митниця ускладнила процес ввезення в Україну Apple, Аdidas та інших торгових марок
26.11.2016
Швидкі гроші в інтернеті - КЛТ КРЕДИТ – корисний сервіс онлайн
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X