Як отримати електронні гроші в борг?

Як отримати електронні гроші в борг?

Банківські кредити і позики від мікрофінансових організацій сьогодні дуже популярні і затребувані, і щодня можна зустріти десятки пропозицій про видачу грошей у борг під відсотки готівкою або на карту. Користуватися такими послугами зручно, швидко та вигідно. Глобальна комп'ютеризація проникнула в усі сфери діяльності людини, у тому числі у фінансову, і сьогодні вже доступні електронні гроші в борг. Усього кілька кліків «мишкою» дозволяють отримати кредит на електронний гаманець і використовувати кошти по розсуду клієнтів. Електронна валюта, як і готівка, застосовуються для оплати товарів і послуг в інтернеті, для оплати послуг зв'язку, і може бути переведенна в готівку за умови «прив'язки» гаманця до банківської карти.

Де взяти позику на електронний гаманець?

Для того, щоб отримати електронні гроші в борг, позичальникові, насамперед, необхідно зареєструватися в одній із платіжних електронних систем і створити свій гаманець. Він служить своєрідним особистим ідентифікатором, і нагадує рахунок у банку. Відкрити гаманець можна для будь-якої валюти – карбованцевий, гривневі, доларові, або євро, залежно від побажань клієнта.

Позики на електронні гаманці пропонуються різними організаціями і компаніями. Найбільш популярними є:

 • Платіжні системи Webmoney, Яндекс.Гроші, Ківі.
 • МФО.
 • Кредитні автомати Wmkredit, GCB24, і інші.

Незалежно від того, у якій валюті оформляється кредит на електронний гаманець, кошти можуть бути конвертовані в національну валюту і виведені на карту банку за допомогою спеціальних онлайн обмінників. 

Достоїнства позик на електронні гаманці

Позика електронних грошей – популярна сьогодні послуга, якою щодня користуються мільйони людей. Приваблює вона споживачів наступним:

 • Оформлення заявки і одержання грошей здійснюється онлайн. Клієнтові не потрібно відвідувати офіс, тим самим, заощаджується час позичальника.
 • Одночасне оформлення заявок у декількох сервісах, для гарантованого одержання грошей і підбора оптимальних умов позики.
 • Високий відсоток схвалення заявки, у той час як, наприклад, банківські організації видають приблизно 35-40 відсотків негативних відповідей від загальної кількості заявок.
 • Можливість онлайн оплачувати послуги і товари, а також вивести гроші на банківську карту, конвертувавши в національну або іншу валюту.

 Таким чином, електронні гроші позика – це легко, швидко і зручно, рятує від витрати часу та сил, і надає широкі можливості у використанні коштів.

Вимоги до позичальників при одержанні електронних позик

Електронні позики, як і інші способи кредитування населення, є способом фінансових взаємин, що передбачають договірні зобов'язання і права. Для того, щоб мікрофінансові організації або платіжні системи впевнилися в платоспроможності позичальника, і знизили ризик можливої втрати грошей, до всіх клієнтів висуваються певні вимоги. Кожна організація, що видає кредит електронними грошима, виносить свої вимоги. Якщо розглядати їх у цілому, то можна визначити головні з них:

 • Вікові обмеження. У середньому, границі віку для позичальників становлять 18-65 років, але є організації, які надають онлайн позики на електронні гаманці клієнтам не молодше 21 року.
 • Дієздатність позичальника. Клієнт, що бажає одержати в борг гроші на електронний гаманець, не повинен мати опікуна, і особисто відповідає за свої дії.
 • Електронний кредит видається тим, хто має стабільне джерело доходу, і може гарантувати своєчасне виконання договірних зобов'язань за кредитним договором. Офіційне підтвердження працевлаштування або доходів, в основному, не потрібно, але клієнт повинен сам зважити свої доходи і передбачити витрати по позиці, виданій електронними грошима.
 • Громадянство України – обов'язковий критерій, якому повинен відповідати позичальник. Крім того, необхідна реєстрація, іншими словами – прописка.
 • Наявність електронного гаманця в тій же системі, що і у кредитора. Тобто, з Вебмані вам не будуть переказувати гроші на Ківі, або навпаки.
 • Активність і регулярні вступи коштів на гаманець в обраній системі.

Перед тим, як оформляти мікропозику на електронний гаманець, позичальнику варто перевірити і переконатися, чи всім вимогам він відповідає, щоб уникнути відмови у видачі коштів. Також варто заздалегідь передбачити способи і строки повернення електронної позики, і при оформленні заявки вказувати терміни, у які позичальник зможе повернути борг. Крім зазначених вимог, знадобиться доступ до інтернету, мобільний телефон, і пари хвилин вільного часу. 

Як оформити електронні позики онлайн

 Тим, хто планує оформити кредит онлайн на електронний гаманець, потрібно бути готовим до того, що платіжна система або мікрофінансова організація попросять пройти ідентифікацію і підтвердження особистості позичальника. Враховуючи, що відвідування офісу компаній не передбачене, і процедура здійснюється дистанційно, визначити особистість позичальника доведеться іншим шляхом. А саме, клієнта поросят надати:

 • скан копії документів, що підтверджують особистість;
 • можливо, скан копію ІПН;
 • одержуючи мікрокредит на електронний гаманець, позичальник повинен буде підтвердити свою електронну адресу та номер мобільного телефону, на які відправляються повідомлення.

 У деяких випадках звертаючись у МФО або до платіжних систем, щоб одержати електронні гроші в борг терміново, завантаження відсканованих документів позичальника не потрібно. Це спрощує процедуру і прискорює її оформлення.

Ті, хто недавно зареєструвався в системі, і бажає взяти позику на електронний гаманець, можуть розраховувати на невеликі суми. Погасивши вчасно мікропозику, і заробивши репутацію відповідального і виконавчого позичальника, при повторному зверненні сума позики може бути збільшена, а відсотки за користування електронними коштами – знижені. Кредит в електронних грошах можна брати на будь-які потреби: на оплату товарів і послуг, на розвиток бізнесу, на відпочинок або ремонт у квартирі.

Процедура оформлення позики на електронний гаманець

Кожна платіжна система і мікрофінансова організація, що видає кредит на електронні гаманці, має свою форму оформлення заявки, кредитні калькулятори, і використовує свій алгоритм. Загалом, можна виділити наступні етапи, які проходить позичальник, оформляючи онлайн позику на електронний гаманець:

 • зареєструватися в системі;
 • створити свій електронний гаманець, і при необхідності, одержати атестат ( як у Вебмани);
 • вибрати платіжну систему або мікрофінсовую організацію, які пропонують мікророзики онлайн на електронний гаманець;
 • заповнити форму заявки, указавши особисті дані, контактну інформацію;
 • завантажити скан копії документів ( при необхідності);
 • вибрати суму та термін позики;
 • ознайомитися з умовами;
 • підтвердити заявку.

 Після того, як заявка на електронну мікропозику відправлена і розглянута, позичальник одержує відповідь, яку відправляють в особистий кабінет, на електронну пошту або телефон. Якщо прийнятий позитивне рішення, то для того, щоб взяти кредит на електронний гаманець, позичальник зобов'язано підписати договір у режимі онлайн, або ж підтвердити свою згоду на співробітництво шляхом внесення коду, відправленого на телефон.

Популярні сервіси, що видають гроші в борг на гаманець

Вибираючи, де взяти електронні гроші, позичальникам варто враховувати відкликання клієнтів, умови, висунуті платіжними системами і мікрофінансовими організаціями. Сьогодні мешканцям України доступна безліч сервісів, де можна швидко та без проблем взяти кредит електронними грошима. Коротко розглянемо найбільш популярні з них.

 • Платіжна система, що має великий рейтинг, пропонує електронний кредит онлайн на вигідних для позичальника умовах. Залежно від періодичності використання системи і сум, що надходять раніше на гаманець, визначається рівень ділової активності клієнта, який прямо впливає на рішення про видачу позики і визначає доступну суму. Тут враховується тип атестата, оформлений позичальником. Формальний атестат – одне з умов. Процедура одержання позики займає кілька хвилин, усі процеси перевірки автоматизовані і максимально спрощені.
 • Яндекс.Гроші. На майданчику даної системи немає прямих пропозицій про видачу кредитів на електронні гаманці. Електронні гроші в кредит онлайн пропонуються незалежними сервісами. Система висуває лояльні вимоги до позичальників, і в більшості випадків, гроші в борг на електронний гаманець видаються без надання скан копій документів.
 • ru. Сервіс, який пропонує і допомагає взяти електронні гроші в борг через одну із всесвітньо відомих платіжних систем.
 • Дана платформа активно використовується для грошових переказів і використання електронних грошей в особистих цілях. А от кредитування тут – менш затребувана послуга. Можливо, це пов'язане з недостатньою рекламою або якими-небудь вимогами до позичальників. Але якщо вас цікавить питання: як взяти кредит електронними грошима, то не варто упускати можливість ознайомитися із кредитними пропозиціями від Ківі.

Існують і інші сервіси, на яких можна взяти електронні гроші в позики, на лояльних умовах і з мінімальним ризиком для обох сторін. Тому, приступаючи до вибору МФО або платіжної системи, що видають кредит на електронний гаманець в Україні, рекомендуємо приділити небагато часу на вивчення вимог, умов і кредитних портфелів, і тільки після ретельного аналізу і порівняння, ухвалювати рішення, де оформляти позику із видачею грошей на електронний гаманець.

При необхідності отримати мікропозику у стислий термін на особисті потреби, не обов'язково звертатися в банк, витрачати свій час і збирати безліч документів. Сьогодні кожному доступне мікрокредитування від KLT CREDIT. Мінімальні вимоги та вигідні умови для позичальників дозволять швидко вирішити будь-які фінансові проблеми, витративши всього кілька хвилин. Високий відсоток схвалення заявок і швидке зарахування коштів на карту будь-якого банку, а також репутація надійного кредитора – переваги, які виділяють даний сервіс на фоні інших мікрофінансових організацій.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 57 голосов
4.1
5
1
57
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X