Де і як можна отримати кредит готівкою?

Де і як можна отримати кредит готівкою?

Непередбачені фінансові витрати, звичайно, можуть багатьох засмутити, особливо, якщо в наявності вільних грошей у людини немає. Не варто зневірятися, адже сьогодні все мають можливість взяти позику готівкою на короткий термін, щоб вирішити всі виниклі труднощі. Переваги даної послуги вже оцінила величезне число людей, і багато хто з них повторно звертаються при необхідності отримати в тимчасове користування певну суму грошей.

Фінансова галузь активно розвивається, і пропозицій про надання кредитів і позик з кожним днем стає усе більше. Оформити позику готівкою можна як у режимі онлайн, так і відвідавши офіс фінансової організації, дістати кошти на карту будь-якого банку. Залишається тільки визначитися із сумою позики, максимальним терміном, протягом якого клієнт зможе повернути гроші, і вибрати компанію. Отже, на запитання де можна отримати кредит готівкою є кілька відповідей: банк і МФО. Розглянемо особливості кожного варіанта.

Хто видає кредити готівкою?

Шукаєте, де отримати кредит готівкою? Тоді зверніть увагу на представлену далі інформацію. Для одержання кредиту в банку позичальник зобов'язан надати велику кількість довідок і документів, вистояти в черзі, заповнити заявку. Після цього починаються дні очікування, і рішення про видачу кредиту або відмову в цьому може прийматися протягом тижня, і гарантій, що результат буде позитивним, абсолютно немає. Враховуючи тривалі терміни кредитування в банках, клієнти змушені переплачувати більші суми, що, безсумнівно, позначається на їхньому фінансовому стані.

Якщо вас не влаштовує банківський кредит, а питання де можна оформити кредит готівкою залишається відкритим і актуальним, тоді вам варто звернутися в мікрофінансову організацію. Кожна з них пропонує вигідні умови для одержання позики, при цьому вимоги до позичальників – мінімальні. Поговоримо про ці організації докладніше.

Що необхідно для оформлення позики готівкою?

Кожна з мікрофінансових організацій, що кредитує населення, пропонує свої умови і висуває свої вимоги до клієнтів. Багато в чому вони схожі, і відрізняються лише відсотковими ставками і граничними границями суми позики. У МФО можна взяти кредит, виконавши нескладні правила і оформивши заявку. Поетапно вона виглядає так:

 • Вибрати мікрофінансову організацію і ознайомитися з умовами та правилами співробітництва;
 • За допомогою спеціального калькулятора вибрати суму позики і термін;
 • Ввести особисті дані, а також ідентифікувати банківську карту;
 • Заповнити форму заяви, яка представлена на сайті, і подати її на розгляд;
 • При одержанні позитивної відповіді підписати договір у режимі онлайн;
 • Отримати гроші на карту.

Тепер ви знаєте, де отримати кредит, і можете вибирати підходящу вам за умовами організацію.

Переваги кредитів готівкою

Перед тем, як ви вирішите, де взяти в кредит готівкою, варто ознайомитися з головними перевагами компаній, що пропонують свої послуги в сфері кредитування:

 • Низька відсоткова ставка, яка нараховується щодня залежно від суми позики;
 • Мінімальні терміни кредитування, що дозволяє уникнути більших переплат;
 • Мінімальний обсяг надаваних даних позичальника;
 • Швидке ухвалення рішення про кредит;
 • Можливість використовувати будь-яку активну банківську карту;
 • Кредитна історія не впливає на ухвалення рішення.

Вирішивши, де взяти в кредит певну суму грошей, позичальники повинні реально оцінювати свої фінансові можливості, перевірити відповідність вимогам, які висуваються компаніями.

Вимоги до позичальників, які оформляють кредит на гроші:

 • Вік 21-60 років (може варіюватися в кожній організації)
 • Громадянство;
 • Наявність паспорта, мобільного телефону;
 • Оформлена на ім'я позичальника карта будь-якого банку;
 • Доступ до мережі Інтернет.

Чому варто звернутися в МФО?

Тим, хто ще не вирішив, де оформити кредит готівкою, рекомендуємо звернути увагу на мікрофінансові організації. Незалежно від того, якою кредитною історією має позичальник, який у нього дохід і фінансове становище на момент оформлення заявки, імовірність позитивного рішення досить висока. Це значить, що тепер немає необхідності відвідувати банки в надії отримати кредит готівкою, витрачати власний час, збирати більші пакети документів, що підтверджують платоспроможність. Усі ці процедури виключені. Від позичальників потрібно лише всього кілька хвилин часу, і можливість вирішити свої фінансові труднощі в них з'явиться вже через 15 хвилин, після того, як заявка буде схвалена, і кошти надійдуть на карту.

Серед мікрофінансових організацій популярністю користується «КЛТ КРЕДИТ», видаючи в кредит готівку на картку будь-якого банку України на вигідних умовах. Вивчивши ринок пропозицій про видачу кредитів, компанія оптимізувала і розробила власну процедуру співробітництва, оптимальну для кожного клієнта. Можливість стати клієнтом і в будь-який момент отримати кредит є в кожного. Додатковою перевагою компанії є цілодобовий графік роботи, без вихідних і святкових днів. Оформлення і одержання позики у нічний час тепер стало реальністю.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
10.04.2017
Українські банки перевіряють клієнтів, звідки тим приходять часті дрібні суми
12.09.2017
Бути чи не бути накопичувальній пенсії?
17.04.2018
Яке майбутнє чекає на українські молочні товари?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X