Де і як можна отримати кредит готівкою?

Де і як можна отримати кредит готівкою?

Непередбачені фінансові витрати, звичайно, можуть багатьох засмутити, особливо, якщо в наявності вільних грошей у людини немає. Не варто зневірятися, адже сьогодні все мають можливість взяти позику готівкою на короткий термін, щоб вирішити всі виниклі труднощі. Переваги даної послуги вже оцінила величезне число людей, і багато хто з них повторно звертаються при необхідності отримати в тимчасове користування певну суму грошей.

Фінансова галузь активно розвивається, і пропозицій про надання кредитів і позик з кожним днем стає усе більше. Оформити позику готівкою можна як у режимі онлайн, так і відвідавши офіс фінансової організації, дістати кошти на карту будь-якого банку. Залишається тільки визначитися із сумою позики, максимальним терміном, протягом якого клієнт зможе повернути гроші, і вибрати компанію. Отже, на запитання де можна отримати кредит готівкою є кілька відповідей: банк і МФО. Розглянемо особливості кожного варіанта.

Хто видає кредити готівкою?

Шукаєте, де отримати кредит готівкою? Тоді зверніть увагу на представлену далі інформацію. Для одержання кредиту в банку позичальник зобов'язан надати велику кількість довідок і документів, вистояти в черзі, заповнити заявку. Після цього починаються дні очікування, і рішення про видачу кредиту або відмову в цьому може прийматися протягом тижня, і гарантій, що результат буде позитивним, абсолютно немає. Враховуючи тривалі терміни кредитування в банках, клієнти змушені переплачувати більші суми, що, безсумнівно, позначається на їхньому фінансовому стані.

Якщо вас не влаштовує банківський кредит, а питання де можна оформити кредит готівкою залишається відкритим і актуальним, тоді вам варто звернутися в мікрофінансову організацію. Кожна з них пропонує вигідні умови для одержання позики, при цьому вимоги до позичальників – мінімальні. Поговоримо про ці організації докладніше.

Що необхідно для оформлення позики готівкою?

Кожна з мікрофінансових організацій, що кредитує населення, пропонує свої умови і висуває свої вимоги до клієнтів. Багато в чому вони схожі, і відрізняються лише відсотковими ставками і граничними границями суми позики. У МФО можна взяти кредит, виконавши нескладні правила і оформивши заявку. Поетапно вона виглядає так:

 • Вибрати мікрофінансову організацію і ознайомитися з умовами та правилами співробітництва;
 • За допомогою спеціального калькулятора вибрати суму позики і термін;
 • Ввести особисті дані, а також ідентифікувати банківську карту;
 • Заповнити форму заяви, яка представлена на сайті, і подати її на розгляд;
 • При одержанні позитивної відповіді підписати договір у режимі онлайн;
 • Отримати гроші на карту.

Тепер ви знаєте, де отримати кредит, і можете вибирати підходящу вам за умовами організацію.

Переваги кредитів готівкою

Перед тем, як ви вирішите, де взяти в кредит готівкою, варто ознайомитися з головними перевагами компаній, що пропонують свої послуги в сфері кредитування:

 • Низька відсоткова ставка, яка нараховується щодня залежно від суми позики;
 • Мінімальні терміни кредитування, що дозволяє уникнути більших переплат;
 • Мінімальний обсяг надаваних даних позичальника;
 • Швидке ухвалення рішення про кредит;
 • Можливість використовувати будь-яку активну банківську карту;
 • Кредитна історія не впливає на ухвалення рішення.

Вирішивши, де взяти в кредит певну суму грошей, позичальники повинні реально оцінювати свої фінансові можливості, перевірити відповідність вимогам, які висуваються компаніями.

Вимоги до позичальників, які оформляють кредит на гроші:

 • Вік 21-60 років (може варіюватися в кожній організації)
 • Громадянство;
 • Наявність паспорта, мобільного телефону;
 • Оформлена на ім'я позичальника карта будь-якого банку;
 • Доступ до мережі Інтернет.

Чому варто звернутися в МФО?

Тим, хто ще не вирішив, де оформити кредит готівкою, рекомендуємо звернути увагу на мікрофінансові організації. Незалежно від того, якою кредитною історією має позичальник, який у нього дохід і фінансове становище на момент оформлення заявки, імовірність позитивного рішення досить висока. Це значить, що тепер немає необхідності відвідувати банки в надії отримати кредит готівкою, витрачати власний час, збирати більші пакети документів, що підтверджують платоспроможність. Усі ці процедури виключені. Від позичальників потрібно лише всього кілька хвилин часу, і можливість вирішити свої фінансові труднощі в них з'явиться вже через 15 хвилин, після того, як заявка буде схвалена, і кошти надійдуть на карту.

Серед мікрофінансових організацій популярністю користується «КЛТ КРЕДИТ», видаючи в кредит готівку на картку будь-якого банку України на вигідних умовах. Вивчивши ринок пропозицій про видачу кредитів, компанія оптимізувала і розробила власну процедуру співробітництва, оптимальну для кожного клієнта. Можливість стати клієнтом і в будь-який момент отримати кредит є в кожного. Додатковою перевагою компанії є цілодобовий графік роботи, без вихідних і святкових днів. Оформлення і одержання позики у нічний час тепер стало реальністю.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
16.04.2018
Купити смартфон в кредит - на вигідних умовах!
22.05.2017
Літній відпочинок закордоном для українських туристів стане дорожчим
14.04.2017
Імпортний одяг і взуття вже не по кишені киянам
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X