Як отримати молодіжний кредит на житло в Україні

Як отримати молодіжний кредит на житло в Україні

Враховуючи вартість квартири на сучасному ринку нерухомості, далеко деякі молоді родини можуть дозволити собі таку розкіш, як власне житло. Не маючи можливості оформити іпотеку, не варто засмучуватися, адже в такому випадку можна претендувати на пільгові кредити, призначені для придбання житла. Їхня видача здійснюється через спеціалізований Держфонд. Це шанс, що дозволяє вам створити сімейне вогнище, а не десятиліттями збирати на власну квартиру.

Кому видається житловий кредит?

Важливо відзначити, що далеко не всі бажаючі можуть розраховувати на кредитні кошти на пільгових умовах. Молодіжний кредит може бути виданий наступним категоріям громадян:

 • Самотні заявники, що є громадянами України, які не досягли віку в 35 років.
 • Подружжя, жоден з яких не досяг 35 років.
 • Неповні сім'ї, що виховують неповнолітню дитину.

Даний вид кредитування надається винятково платоспроможним громадянам. Після внесення платежу за кредит у бюджеті сім'ї повинне бути передбачена наявність одного прожиткового мінімуму для кожного члена родини. Якщо заявники не можуть дотримати цієї умови, їм потрібен поручитель, що є близьким родичем.

Особливості оформлення такого кредиту

Для одержання пільгового кредиту в обов'язковому порядку потрібно стати на державний квартирний облік. Це можуть зробити тільки сім'ї, що проживають у наступних житлових умовах: на одну людину не більше 6 м2. На основі зазначених у заявці даних родина вноситься в рейтинг претендентів. Саме цей рейтинг ураховується при ухваленні рішення про видачу кредитних коштів, а не порядок черги. Чим вище рейтинг, тим більше шансів якомога швидше отримати заповітне житло.

Щоб довідатися власний рейтинг, досить зайти на офіційний інтернет-портал Держфонду сприяння молодіжному будівництву. Спортсмени з регаліями можуть розраховувати на 7 балів, а молодим ученим надається 8 балів. На рівень рейтингу впливає факт, є чи в подружжя діти. За кожну дитину додається 1 бал. Також на рейтинг впливає, як довго родина стоїть в черзі і чи є інвалідність. Максимальний термін оформлення кредиту становить 30 років. Початковий внесок повинен бути мінімум 6% від ціни нерухомості. Вибрати квартиру можна тільки в недобудованих будинках, пропонованих Держфондом.

Які потрібно надати документи?

Багато молодих сімей задаються питанням, як отримати молодіжний кредит. У першу чергу слід зареєструватися в регіональному відділенні Держфонду. Також пройти реєстрацію можна за місцем проживання в районній адміністрації. Для одержання кредитних коштів на пільгових умовах важливо представити наступний пакет документів:

 • Безпомилково заповнена заява на надання засобів на пільгових умовах.
 • Довідка, що підтверджує стояння на квартирному обліку.
 • Довідка про те, скільки людей у сім'ї.
 • Копія паспорта разом з ідентифікаційним кодом.
 • Копія свідчення про шлюб.
 • Копія свідоцтва про народження кожної дитини.
 • Документ, що підтверджує платоспроможність заявника, зокрема довідка з місця роботи із вказівку заробітної плати або ж податкова декларація.
 • Інші документи, що дають право на перевагу в одержанню кредиту.

Одержання молодіжного кредиту являє собою привабливу перспективу, однак варто врахувати, що вам буде потрібно простояти в черзі на квартиру тривалий період часу, навіть не один рік. Згідно щорічним статистичним даним Держфонд видає більш 500 квартир, у той час як щороку кількість бажаючих оформити молодіжний кредит становить практично 20000.

Враховуючи реалії, багато задумуються про інші можливості одержання коштів для придбання нерухомості. «КЛТ КРЕДИТ» протягом багатьох років надає прозорі і вигідні умови кредитування. Звернувшись у надійну мікрофінансову організацію, ви можете оперативно дістати кошти на будь-які цілі без тривалого очікування відповіді і витрати часу на знаходження в чергах. Мінімальний пакет документів поряд із цілодобовим сервісом роблять онлайн позику однієї з найбільш затребуваних кредитних послуг, що дозволяє швидко вирішити виниклі фінансові труднощі.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 55 голосов
4.1
5
1
55
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X