Як отримати кредит з 18 років – що потрібно знати

Як отримати кредит з 18 років – що потрібно знати

Кажуть, що «студент завжди бідний». Чи насправді це так? Українське законодавство передбачає можливість видачі фінансових позик особам, що досягли вісімнадцяти років. Однак далеко не всім бажаючим повнолітнім клієнтам банки готові видати необхідну кредитну позику. Серед найпоширеніших причин відмов можна виділити:

- не надто «чисту» кредитну історію;

- недостатній рівень доходів позичальника;

- відсутність офіційного місця працевлаштування.

У підсумку кредит з 18 років без довідок і поручителів стає практично неможливим для молодої особи, що фактично «відрізаний» від доступу до одержання банківської позики.

Ще донедавна одержання кредитних коштів фізичній особі віком до 21-го року було неможливим. І це навіть з урахуванням того факту, що багато людей в 18 років уже мали свої родини, народили дітей та отримують стабільні доходи. Однак на сьогоднішній день потенційним повнолітнім позичальникам пропонується цілий перелік кредитних програм від банків України – кредит від 18 років без довідок про доходи, склад сім»ї і т.д. став доступніше! Якщо Ви – студент, Вам потрібно підтвердити одержання виплат по стипендії. Якщо ж Ви офіційно працевлаштовані, надати довідку з місця роботи. Від типу наданого фінансовій установі документа буде залежати розмір суми, яка може бути видана позичальнику.

Насправді одержати кредитні кошти в Україні з вісімнадцяти років не занадто складно. Справа в тому, що українські банківські установи досить лояльні до своїх нових клієнтів. Більше того, кредит з 18 років без поручителів – один із самих затребуваних типів позик, оскільки саме в цьому віці фінансові витрати особи відносно його доходів непорівнянне високі. Інформація для тих, хто стверджує, що це неможливо: одержання кредитних коштів неможливо хіба що до настання повноліття. При цьому жодні умови, приміром, наявність стабільного доходу, не враховуються, оскільки офіційно роботодавцю заборонено працевлаштовувати осіб, які ще не досягли 18 років.

Найчастіше молоді люди, яким уже є повних 18 років, навчаються у вищих навчальних закладах. Це дозволяє їм розраховувати на позитивне рішення по запиту на кредитні кошти з врахуванням стабільного погашення боргу позичальником за рахунок стипендії.

Багато українських банківських установ надають студентам спеціальний револьверний кредит (18 років) без довідок на кредитні карти. Звичайно, ліміт на такій кредитці не буде великим. Позичальник може розраховувати на мінімальні суми кредиту, передбачені фінансовою установою для такого контингенту клієнтів. Практично кожен банк готовий здійснювати регулярне продовження кредитних карток, якщо позичальник вчасно погашає повні суми заборгованості з урахуванням нарахованих відсотків.

У віці 18 років люди не тільки досягають повноліття, але й починають міркувати над своїм майбутнім, будують великі плани, і найчастіше для певної мети їм потрібно та або інша грошова сума. Щоб отримати професійну освіту, відкрити свій бізнес, потрібні кошти. Кредит з 18 років без довідок у такому разі неодмінно допоможе, однак існують певні проблеми.

Навіть незважаючи на той факт, що теоретично перед молодими, працездатними й інтелектуально розвиненими людьми сучасності відкриті всі двері, на практиці не кожен банк видає кредити з 18 років без довідок. І суть проблеми може бути навіть не у віці, а в тому факті, що банк не має достатньо інформації про клієнта, а також досвіду співробітництва з ним. Якщо Ви ще не були клієнтом банку, ймовірніше за все, Вам запропонують мінімальний кредит.

Ви сподіваєтеся на одержання суми більшої ніж запропонували у фінансовій установі у свої 18 років? Будьте готові до того, що потрібна буде застава, присутність поручителів або надання яких-небудь інших даних.

Не можна не відзначити й той факт, що процес кредитування фізичної особи віком 21 (і більше) років не має істотних відмінностей від кредиту, надаваного 18-літній особі. Подібні «малолітні» позичальники входять у ту ж клієнтську категорію, що й 21(+)-літні люди.

Банки завжди прагнуть до мінімізації власних ризиків. Позичальники-підлітки зазвичай не викликають довіри у банківській установі, у зв'язку із чим і відмовляють надавати кредитні кошти. Інші ж, навпаки, готові допомогти матеріально нужденній особі, однак пропонують досить високі відсотки. Офіційно такий «хід» відомий як «ефективна процентна ставка».

Не дивуйтеся, якщо погашати Вам доведеться на 40-50% більше суми, ніж була видана Вам спочатку. Крім цього, ймовірно, Вам видадуть у якості позики суму куди меншу, ніж Ви розраховуєте, навіть за умови величезної процентної ставки.

А що по необхідній документації? Щоб одержати кредит без довідки про доходи з 18 років, позичальник зобов'язано пред»явити паспорт, ідентифікаційний код, студентський квиток (якщо такий є в наявності).

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X