Як отримати кредит тимчасово безробітному?

Як отримати кредит тимчасово безробітному?

Офіційно безробітним в нашій країні вважається людина, без постійного місця роботи. До цієї ж категорії відносяться люди, що працюють неофіційно, і підтвердити свої доходи вони не можуть спеціальними документами. Але якщо людина не працевлаштований, значить, вона не має постійного доходу. Брак грошей позначається на всій родині, а швидко знайти роботу не завжди виходить. Що ж робити в такій ситуації? Як утримувати сім'ю, не маючи деякий час заробітку? На щастя більшості, сьогодні можна взяти позику на рішення фінансового питання. Але як взяти кредит, якщо не працюєш?

Такі питання сьогодні доводиться вирішувати великій кількісті людей, які тимчасово залишилися без роботи. Існує кілька способів: можна взяти в борг у знайомих, звернутися в банк або МФО.

Варіанти тимчасової фінансової допомоги

Першою дією, яку ви можете зробити в сторону поправки свого фінансового стану - це зверніться до центру зайнятості, де вам зможуть запропонувати кілька варіантів вирішення даного питання, але виплати, які пропонує держустанова навряд чи зможуть задовольнити потреби. Єдиним варіантом залишається оформлення позики, але чи можна отримати кредит, якщо не працюєш?

Зараз є актуальні варіанти, і ви можете відразу звернутися до агентів або інвесторів, які дадуть вам кредит, якщо не працюєш без довідки про доходи та поручителів. Але в даному випадку потрібно розуміти, що відсотки за таку допомогу будуть значно вище, ніж в банківських установах. Та й надійність таких установ знаходиться під сумнівом.

Але якщо постаратися і витратити при цьому багато часу, то вийде знайти банк, в якому можна взяти кредит, якщо не працюєш. Але знайти такий банк дуже складно, та й переконати кредитора в своїй платоспроможності без документів малоймовірно. Але проблема вирішується за допомогою мікрофінансової організації «КЛТ КРЕДИТ».

Як довести банку, що ви надійний клієнт?

Як можна взяти кредит, якщо не працюєш? Є такі нюанси, які для банківської організації є пріоритетними і навіть якщо у вас немає постійного місця роботи та довідки, що підтверджує наявність доходів. До таких факторів можна віднести:

 • Наявність у вашій власності транспортного засобу або нерухомості;
 • Наявність закордонного паспорта і відміток про перетин кордону, які були зроблені зовсім недавно;
 • Чиста кредитна історія;
 • Наявність дивідендів від цінних паперів.

Чи можна взяти кредит не працюючи, звичайно, якщо у вашому розпорядженні є хоча б один з перерахованих вище козирів. Але якщо ви не маєте в своєму розпорядженні власного авто та у вас немає своєї квартири, не варто засмучуватися, тому що вихід завжди знайдеться. В такому випадку ви не зможете взяти велику суму, але деяку фінансову допомогу ви обов'язково отримаєте, головне, надати паспорт та ідентифікаційний код.

Способи, як отримати позику безробітному?

Дуже часто в банки приходять громадяни з такою проблемою: працюю неофіційно, як взяти кредит на особисті потреби? Якщо ви працюєте, але не оформлені згідно з законодавством, то автоматично за законами держави прирівнюється до безробітного. У такому випадку навіть наявність заробітку не дає гарантії того, що ви отримаєте гроші в борг від банку. Але, фінустанови йдуть на поступки, враховуючи деякі формальності, надають фінансову допомогу безробітним. Але розраховувати на те, що вам дадуть велику суму на покупку авто або квартири, не варто. Для такої категорії клієнтів в фінансових установах є спеціально розроблені програми:

• Можна взяти кредит, якщо працюєш неофіційно, надавши паспорт та ІПН. Такий спосіб отримання позики називається «експрес-кредит». Оформити його нескладно, і займає така процедура не більше 30 хвилин. Якщо ви берете позику в МФО, то виконати таку процедуру можна навіть не виходячи з дому, маючи тільки під рукою комп'ютер з виходом в інтернет. При такому варіанті переплата за відсотками велика, але якщо вам терміново потрібно взяти кредит не працюючи офіційно, то це ідеальний варіант.

• В якому банку взяти кредит, якщо не працюєш на незначну суму? МФО пропонує мікропозики, головною перевагою яких є швидке оформлення, мінімальні витрати часу. Що стосується суми, то вона не перевищує зазвичай декількох тисяч. Така форма позики дозволяє швидко вирішити невеликі фінансові проблеми або дотягнути до наступної зарплати. Вам не потрібно багато документів, а отримати позику можна не виходячи з дому, завдяки налагодженій роботі мікрофінансових організацій.

• Чи можна отримати кредит, якщо працюєш неофіційно, при цьому сума буде значною? Такі варіанти теж існують, але вам потрібно мати у власності рухоме або нерухоме майно. В такому випадку банк нічим не ризикує, а ваше джерело доходів для нього стає неважливим. Варто зауважити, що така позика зазвичай має більш низькі процентні ставки. Тому варіант, як отримати кредит, не працюючи офіційно, буде вигідним не лише для банку, але і для вас особисто.

• Видача кредитки нічим не гірше попередніх варіантів і для її отримання від вас не потрібно багато документів. Таким чином, можна взяти кредит, якщо працюєш неофіційно на вигідних умовах і навіть з пільговим періодом.

Тепер ви знаєте, чи дадуть кредит, якщо працюєш неофіційно і які при цьому потрібні документи. Сьогодні це найактуальніші способи отримати фінансову банківську допомога не працевлаштованим громадянам. Зараз розглянемо, як оформити кредит, якщо не працюєш і при цьому маєш зіпсовану історію по минулими позиками.

Як отримати позику, якщо є заборгованість?

Боржником банку може стати будь-який з нас. Бувають ситуації, коли клієнтом кредит був виплачений повністю, але при якихось обставинах в його кредитній історії з'явилася позначка боржника. Таке буває, коли ви внесли несвоєчасно платіж, при цьому не врахували терміни переказу грошей. Але така ситуація не особливо скрутна, інше питання в тому, якщо ви не платите якийсь час внески і ваша справа може бути передана навіть до суду. В такому випадку ситуація кардинально змінює своє забарвлення і отримання позики стає неможливим в банківській установі. Але чи можна отримати кредит, якщо працюєш неофіційно і при цьому утворилася заборгованість в банку? Рекомендуємо вам підшукати мікрофінансову організацію, для якої кредитна історія не має великого значення.

З такою організацією легко працювати і не обов'язково відвідувати офіс, щоб укласти договір. Найчастіше МФО працюють через інтернет і не вимагають безлічі документів для видачі позики. Вам достатньо вказати працюю неофіційно, потрібен кредит, надати паспортні дані та ІПН. Перевагою такого кредитування є оперативність, але мінус великі відсотки і невелика сума позики.

Якщо ваша кредитна історія була зіпсована простроченням або заборгованістю, то сьогодні є спеціальна послуга, за допомогою якої можна поправити вашу кредитну історію і завдяки цьому отримати бажаний кредит. Але варто розуміти, що подібні послуги сьогодні є платними.

При будь-якому повороті подій вам не потрібно впадати у відчай, а продовжувати шукати вихід, як взяти кредит, якщо працюєш неофіційно.

Як краще: грошима або на карту?

Припустимо, що ви вже знаєте, як взяти кредит, якщо офіційно не працюєш, і вирішили з якою організацією будете співпрацювати. Тепер виникає наступне питання, як краще взяти грошима або на кредитку? З огляду на той факт, що гроші, якими ви розпоряджаєтесь кредитні, то в будь-якому випадку вам потрібно платити відсоток за їх використання. Але його можна зменшити, якщо не переводити гроші в готівку і розплачуватися кредиткою. Але в свою чергу готівка теж зручна і практична, тому вирішувати в даному випадку тільки вам.

Переваги онлайн-кредитування в тому випадку, якщо ви тимчасово не працюєте

Ситуації бувають різні і сьогодні у вас все може бути добре, а завтра ви залишитеся без засобів до існування. Причин такого може бути багато, але найчастіше це безробіття. Тимчасові фінансові труднощі змушують шукати джерело матеріальної допомоги та вирішення питання, в якому банку можна взяти кредит, якщо працюєш неофіційно. Онлайн-кредитування від МФО «КЛТ КРЕДИТ» стає рятівним колом для великої кількості людей з тимчасовими фінансовими труднощами. Вигідні умови кредитування, миттєве прийняття рішення і лояльне ставлення до кожного клієнта - це найголовніші переваги мікрофінансової організації.

Ви завжди можете розраховувати на те, що зможете взяти кредит, якщо не працюєш і не маєш можливості надати документи, що підтверджують платоспроможність. Але на цьому переваги співпраці з МФО не закінчуються:

 • Вам не потрібні поручителі;
 • Довідки про з аробітну плату з місця роботи;
 • Наявність майна і закордонного паспорта;
 • Час оформлення позики займає не більше півгодини.

Як отримати позику і що для цього потрібно?

Зважившись скористатися фінансовою допомогою, ви зобов'язані знати, як отримати кредит, якщо офіційно не працюєш і що для цього треба:

 • Зареєструватися на сайті МФО і ознайомиться з усіма умовами та правилами користування кредитом;
 • Щоб дізнатися чи можна взяти кредит, офіційно не працюючи, скористайтеся кредитним калькулятором, та оцініть свої платіжні можливості, обчисливши оптимальний платіж.
 • Дізнайтеся чи можна взяти кредит, якщо працюєш неофіційно на тривалий період.
 • Заповніть спеціальну анкету для клієнтів, вказавши всі необхідні дані, які на даний момент є актуальними.
 • Перевірте наскільки правильно все заповнено.
 • Надіслати заявку на розгляд.

Якщо організація приймає позитивну відповідь, то протягом півгодини з вами обов'язково зв'яжеться консультант для уточнення даних і підтвердження запиту.

Коли ви знаєте чи можна взяти кредит, якщо офіційно не працюєш, знадобиться зібрати пакет документів, який складається з паспорта, коду та інших паперів, які потрібно надати на вимогу кредитора. Чи можуть дати кредит, якщо працюєш неофіційно і не маєш можливості надати довідку з місця роботи і про зарплату? МФО вам дасть позитивну відповідь за умови чистої кредитної історії і платоспроможності.

Можливо, сума кредиту не зможе задовольнити всі ваші фінансові потреби, але все ж ви отримаєте можливість залишатися на плаву ще якийсь час поки, не знайдете роботу. Можна зробити висновок, що МФО - це єдине місце, де взяти кредит, якщо офіційно не працюєш можна на вигідних умовах і з мінімальними витратами часу.

Що вам потрібно знати про МФО?

Як взяти кредит, не працюючи офіційно в МФО при цьому в подальшому не зіпсувати свою кредитну історію? Для цього вам потрібно знати деякі факти про мікрофінансову організацію:

• МФО дає можливість, як отримати кредит, якщо не працюєш тимчасово. Термін такого кредиту буде недовгим;

• Високі відсотки - це підстраховка компанії від недобросовісних платників;

• Сума позики невисока і може не перевищувати 10000 грн .;

• При простроченнях по платежах компанія нараховує великі штрафні санкції;

• При порушенні договору МФО передає всю інформацію в Бюро Кредитних Історій, тому недбале ставлення до виконання договору може значно зіпсувати вашу кредитну історію.

Враховуючи всі перераховані вище нюанси, і вибираючи грамотний підхід до питання кредитування, ви завжди будете знати, де і як можна отримати кредит, якщо працюєш неофіційно або тимчасово не працевлаштований. Якщо ви залишитеся з МФО в довірчих відносинах, то в подальшому зможете отримувати позики з більш низькими процентними ставками і в більшому обсязі. Мікрофінансова організація «КЛТ КРЕДИТ» завжди йде на поступки своїм клієнтам, підбираючи для кожного окремого випадку лояльну програму кредитування.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.5/5
От 10 голосов
3.5
5
1
10
Читайте також
25.04.2017
Короткострокові кредити онлайн. Що потрібно пам'ятати при оформленні позики в МФО?
26.06.2019
Топ-9 способів втрати грошей, про які багато хто не здогадуються
01.09.2017
Кредит від приватного інвестора — шахрайство чи звичайний бізнес?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X