Як отримати кредит, перебуваючи в «чорному списку» у більшості банків?

Як отримати кредит, перебуваючи в «чорному списку» у більшості банків?

Сьогодні в нашій країні величезна кількість банків і мікрофінансових організацій пропонує оформлення позик, однак, отримати позитивну відповідь по заявці не завжди вдається навіть людині з бездоганною кредитною історією. Що вже говорити про клієнтів, чиї прізвища занесені в «чорний список». Для таких людей оформлення грошової позики є практично нездійсненною процедурою, яка приносить тільки безглузді клопоти.

Незважаючи на всю складність ситуації, знайти оптимальний вихід і отримати позику все ж можна. Однак варто зразу уточнити, що кредит з відкритими простроченнями і чорним списком оформляється за досить складною схемою, і для досягнення бажаного результату вам доведеться докласти чималих зусиль.

Допомога брокерів в отриманні позики

Допомога в отриманні кредиту з відкритими простроченням і чорним списком сьогодні надають так звані «брокери». Брокерами можуть виступати приватні особи і невеликі компанії, які працюють на законних підставах і надають свої послуги за відносно невелику плату. У перелік послуг таких брокерів ходить:

Професійна допомога у виборі оптимально відповідного кредитного продукту. У банківських установах досить часто змінюються умови кредитування. Недосвідченій людині зорієнтуватися і вибрати кредит з чорним списком досить складно. Брокери мають в цій справі величезний досвід і можуть гранично швидко розглянути кілька пропозицій, виконати необхідні розрахунки і вибрати оптимально вигідний варіант для клієнта.

 • Консультації щодо заповнення заявки. Щоб отримати кредит чорний список необхідно грамотно і коректно заповнити заявку. Для тих, хто не може зробити це самостійно, брокери надають консультації, в процесі яких, виконується роз'яснення кожного пункту і надаються рекомендації щодо заповнення.
 • Роз'яснення всіх нюансів пропозиції. Працюючи з клієнтом, брокери надають допомога в отриманні кредиту в Київ по чорному списку і роз'яснюють основні умови оптимально підходящого кредитного продукту. Фахівці зобов'язані «розкласти по поличках» всю інформацію та надати її вам в оптимально простій і зрозумілій формі.
 • Допомога в рефінансуванні. З метою залучення нових клієнтів сучасні банки систематично проводять акції в період дії, яких мають можливість оформити позику за зниженою процентною ставкою. За наявності не закритого кредиту можна звернутися до брокера для отримання допомоги в рефінансуванні, відповідно до діючих пропозицій. Так можна істотно заощадити і позбутися від надмірного фінансового навантаження.
 • Допомога в пошуку лояльного кредитора. Брокери можуть допомогти оформити кредит з чорним списком в Україні шляхом вибору більш лояльного кредитора. Фахівці підбирають пропозиції від банків, які не використовують «чорні списки» інших фінансових установ, тому шанси на отримання позитивної відповіді істотно зростають.

Сьогодні знайти таких брокерів можна в мережі інтернет. Вони часто розміщують оголошення такого змісту: «допомагаємо оформити кредит працюємо з чорним списком», «допоможемо оформити позику при наявності боргів» і т.п.

"Чорний список". Варіанти виправлення ситуації

Якщо послуги брокера вам не підходять, і ви бажаєте самостійно вирішити проблему і оформити кредит для чорного списку, то скористайтеся запропонованими порадами фахівців.

Якщо ви потрапили в список небажаних клієнтів однієї банківської установи, то, швидше за все, взяти позику в іншому місці у вас навряд чи вийде. Таке складне становище пов'язано з тим, що банки використовують єдину базу недобросовісних клієнтів і можуть відправляти запити про отримання даних на будь-яку людину без будь-якої паперової тяганини.

Співробітник банку за запитом максимально швидко отримає інформацію про щодо вашої кредитної історії, і оформити кредит чорний список в Харкові ви не зможете через миттєву відмову.

Щоб «згладити кути» і збільшити свої шанси і взяти кредит з чорним списком ви можете зробити наступне:

• При наявності незакритих прострочених позик постарайтеся хоча б частково здійснити їх виплату. Таким чином, в базі даних з'явиться інформація про те, що ви не ігноруєте угоди сторін, прописані в договорі, і в міру можливості намагаєтеся їх виконувати.

• Зверніться в банк, де у вас є невиплачений борг і дізнайтеся, як можна оформити реструктуризацію і як отримати кредит з чорним списком ще до повного погашення попередньої заборгованості.

• Попросіть у співробітників банку роздруківку з інформацією про стан своєї кредитної історії і дізнайтеся про реальні варіанти виправлення поточного стану справ.

Звичайно, вищевикладений спосіб не в 100% випадків допомагає оформити кредит готівкою з чорним списком, та й до того ж є досить складним і багатоетапним, а, отже, вимагає істотних витрат часу.

Оформлення мікропозик в МФО

Якщо вам дуже терміново необхідні гроші для вирішення будь-яких особистих проблем, то з цією метою ви можете звернутися за допомогою в мікрофінансові організації. Такі організації працюють на законних підставах і набагато лояльніше ставляться до клієнтів, чиї прізвища потрапили в чорний список більшості банківських установ країни. Однак, незважаючи на це допомога в отриманні кредиту з чорним списком надається далеко не всім клієнтам, а тільки тим, які згодні на сумлінну співпрацю та чітке виконання всіх умов договору.

Хочете зрозуміти, як взяти кредит якщо в чорному списку знаходиться ваше прізвище? У мікрофінансових організаціях процедура кредитування виконується за простою і зрозумілою схемою. Такі установи працюють через інтернет і кредитують клієнтів навіть із зіпсованою кредитною історією. Отже, для того щоб отримати в своє розпорядження необхідну суму коштів вам необхідно зробити наступне:

 • Зайти на офіційний сайт МФО;
 • Уважно ознайомитися з правилами кредитування і актуальними пропозиціями;
 • У запропонованому розділі оформити заявку, в якій вказати достовірну особисту інформацію.
 • Перевірити ще раз правильність внесених даних.
 • Вибрати оптимально підходящу суму кредиту і терміни його виплати.
 • Відправити заповнену анкету на розгляд.
 • Дочекатися дзвінка від співробітника МФО.

Якщо в процесі подачі заявки у вас виникнуть труднощі, то вам буде надана допомога в отриманні кредиту в чорному списку від онлайн-консультантів, які працюють цілодобово.

Більшість мікрофінансових організацій лояльно ставляться до клієнтів з поганою кредитною історією. Однак всю надану на обробку інформацію, вони вивчають дуже детально і страхують себе від недобросовісних позичальників шляхом скорочення термінів кредитування і підвищенням процентної ставки. Це означає що, звертаючись в МФО, ви можете взяти кредит онлайн з чорним списком без особливих труднощів, проте, повернути всю суму з урахуванням відсотків вам доведеться в найкоротші терміни.

Як гарантовано отримати позику в МФО?

Мікрофінансові організації, як і банківські установи, мають доступ до «чорних списків» клієнтів і використовують їх при першій необхідності. Незважаючи на це, навіть люди з дуже поганою кредитною історією досить часто отримують позитивну відповідь за поданою заявкою і кредитуються на вигідних умовах. У МФО ви можете взяти кредит якщо в чорному списку банків знаходяться ваші дані, проте, для досягнення позитивного результату вам варто зробити наступне:

• Реально оцініть свою поточну платоспроможність і виходячи з цього визначте суму кредитування.

• Зважте всі «за» і «проти» і вирішіть, чи дійсно в даний момент вам так необхідний чорний кредит.

• При виборі термінів погашення позики спочатку прорахуйте фінансове навантаження, використовуючи кредитний калькулятор.

• У випадку найменших помилок фахівці МФО можуть відповісти вам відмовою, тому до процедури заповнення анкети поставтеся серйозно і перед відправкою уважно перевірте всю зазначену інформацію.

• Не беріть в позику занадто велику суму, особливо якщо в ній немає особливої необхідності. Так ви піддасте себе суттєвим фінансовим навантаженням, які стануть причиною виникнення цілого ряду проблем.

Знаючи про те, де взяти кредит якщо в чорному списку ви можете максимально швидко і просто вирішити виниклі фінансові проблеми, навіть не виходячи з дому. Однак, для того щоб така співпраця принесло тільки позитивні емоції, рекомендуємо вам дотримуватися кількох правил:

• Оформляючи позика з чорним списком, уважно ознайомтеся з умовами кредитування та при виникненні питань відразу звертайтеся до консультантів МФО.

• Не беріть занадто велику суму коштів в кредит і правильно прорахуйте терміни його повного погашення.

• Чітко дотримуйтеся умов кредитування і оплачуйте заборгованість в прописані в договорі терміни.

• При виникненні труднощів з своєчасним внесенням чергового обов'язкового платежу, відразу ж зв'яжіться зі співробітниками МФО для отримання інформації про можливі варіанти вирішення проблеми.

• Якщо не дотримуватися правил використання позики і виникненні прострочення, вам кожен день буде нараховуватися штрафна пеня. Таким чином, вчасно не звернувшись за допомогою до експертів, ви ризикуєте стати володарем дуже великого боргу.

• Оформивши кредит в чорному списку у МФО, навіть не думайте про те, що гроші можна не повертати. Такі організації працюють відповідно до чинного законодавства, а, отже, можуть почати судовий розгляд і створити вам цілий ряд проблем.

У більшості МФО допомога в отриманні кредиту з чорним списком надається оперативно і професійно. При оформленні мікропозик пам'ятайте про те, що такі компанії йдуть вам на поступки і дають гроші в борг, навіть знаючи, що ваша кредитна історія знаходиться в жалюгідному стані. Намагайтеся підходити до онлайн кредитування відповідально і виконувати всі вимоги мікрофінансової компанії сумлінно.

Варто відзначити, що дані про співпрацю з МФО також відображаються на вашій кредитній історії. При сумлінному виконанні умов отримання позики, ви маєте можливість поліпшити стан кредитної історії і тим самим надалі підвищити свої шанси на успішне отримання грошей в банку.

Як вибрати солідну мікрофінансову компанію для оформлення позики?

В даний час в інтернеті онлайн кредитування пропонується величезною кількістю МФО. Такі компанії надають кредит при чорному списку і оформляють позики з мінімальним пакетом документів.

Як знайти солідну компанію і оформити позику без зайвих труднощів? Для цього вам необхідно знати про те, чим відрізняються надійні МФО від компаній, основною метою яких є швидка нажива за рахунок наївних клієнтів. Отже, тільки в солідній компанії, що здійснює свою діяльність за діючими законами, вам можуть запропонувати:

• Відносно невисоку процентну ставку;

• Вибір суми позики і термінів його погашення;

• Точний розрахунок майбутньої фінансового навантаження;

• Повний захист особистих даних;

• Можливість закриття позики раніше прописаних термінів, без додаткових комісій і штрафів;

• Тривалі терміни виплати позики;

• Оперативний розгляд заявки і прийняття рішення по ній;

• Миттєвий переказ заявленої суми на будь-яку банківську карту.

МФО охоче оформляють кредит чорному списку клієнтів банківських установ та допомагають оперативно вирішити виниклі фінансові труднощі. Якщо все зробити правильно і підійти до кредитування з усією відповідальністю, то можна отримати позитивний досвід від співпраці з МФО і кредитуватися за зручною схемою навіть при наявності зіпсованої кредитної історії.

Висновки: Сьогодні оформити позику на вигідних умовах можна навіть при наявності зіпсованої кредитної історії. З цією метою досить звернутися в солідну мікрофінансову організацію і виконувати сумлінно всі запропоновані умови кредитування.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.8/5
От 69 голосов
3.8
5
1
69
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X