Як отримати кредит непрацюючим?

Як отримати кредит непрацюючим?

При дотриманні певних умов кредитні кошти може одержати навіть людина, яка офіційно не працює.

Позики настільки міцно ввійшли в життя сучасної людини, що придбання побутової техніки, машини, квартири або ж витрата кредитних коштів на інші потреби перестала бути недосяжним. Для працюючогї людини оформити позику не важко буде. Однак чи дають кредит непрацюючим? Даним питанням задаються багато з людей, що не мають постійного місця роботи, але яким терміново потрібні гроші. У цій статті ви дізнаєтеся, як взяти кредит непрацюючим і наскільки це можливо.

Щоб привернути більшу кількість клієнтів в умовах жорсткої конкуренції, багато банків йдуть назустріч позичальникам. Фінансові установи погоджуються надати певні поступки, щоб людина могла оформити кредит для непрацюючого. На практиці гроші можуть видаватися особі, яка офіційно не працює. Це ті ж програми кредитування, за умовами яких позичальнику не потрібно пред'являти довідку про доходи.

Різновиди позик

Існує велика кількість різновидів позик, що дозволяють взяти кредит непрацюючим, зокрема:

  • Експрес-кредит.

Гроші в борг непрацюючим видаються при пред'явленні паспорта і будь-якого додаткового документа, що підтверджує особистість кредитоотримувача, включаючи ІПН, водійське посвідчення або ж пенсійне свідоцтво. Від клієнта не потрібна довідка, що підтверджує наявність доходу і його розмір, разом з документом про працевлаштування. Найчастіше даний різновид кредитування припускає швидке одержання відповіді від банку протягом однієї години. Щоб компенсувати високий рівень ризику у випадку неповернення кредитних коштів, банки видають кредит непрацюючим під більш високі відсотки.

  • Кредитна карта.

Кредит для непрацюючих можна взяти за допомогою оформлення кредитної карти. Для цього також немає необхідності представляти довідку про працевлаштування і рівень доходу. Це один з найпростіших способів одержання кредитних коштів.

Такі кредити для непрацюючих можна оформити, навіть знаходячись у дому. Процедура відправлення заявки відбувається в онлайн режимі, що виключає необхідність відвідування банківського відділення. Для цього досить перейти на офіційний сайт обраного банку або фінансової установи і безпомилково заповнити необхідну інформацію. Протягом декількох годин клієнт отримає відповідь від, що надає кредит непрацюючим онлайн організації за допомогою Смс-Повідомлення або дзвінка від співробітника банку. Кожна банківська установа в індивідуальному порядку встановлює максимальний розмір мікрокредиту.

  • Позика під заставу нерухомості.

Кредит готівкою для непрацюючих видається під заставуавтомобіля або нерухомості. Для цього не потрібно подавати довідку, що підтверджує стабільний дохід клієнта. Даний різновид кредитування відрізняється досить низькими відсотковими ставками, що являється його безумовною перевагою.

Оформлення позики для відкриття бізнесу

Як взяти кредит непрацюючому? Якщо ви хочете почати вести бізнес-діяльність, але є безробітним, варто зареєструватися в службі зайнятості. Потім слід закінчити курси, плата за які не стягується, щоб одержати спеціальність. У цьому випадку кредит готівкою непрацюючим видається при наданні і презентації бізнес-плану. Така позика оформляється на максимальний термін в 2 року. Гроші будуть видані позичальникові не відразу, а після одержання відповіді від банку. Ви отримаєте їх на руки, коли закінчиться процес юридичного оформлення бізнесу.

Приватне інвестування

Як отримати кредит непрацюючому, якщо попередні варіанти позичальникові не підходять? Є альтернативне рішення – звернутися до особи, що виявляє послугу приватного інвестування. Такі інвестори видадуть необхідну суму незалежно від наявності стабільного і офіційного джерела доходу. Однак у цьому випадку кредитоотримувачу необхідно буде залишити певну заставу.

Сучасна фінансова система країни постійно видозмінюється, що надає можливість кожному бажаючому взяти кредит на власні потреби. Ви можете вибрати найбільш оптимальний і вигідний варіант, де взяти кредит непрацюючому.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.5/5
От 6 голосов
2.5
5
1
6
Читайте також
07.12.2017
Відберемо останнє — чим обернуться для українців заборгованості за податками
19.10.2016
Мікропозика моментально: переваги та ризики
01.03.2018
У сфері банківського кредитування більше немає місця для застав
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X