Як отримати кредит без надання поручителів та довідок про доходи?

Як отримати кредит без надання поручителів та довідок про доходи?

Як отримати кредит без надання поручителів та довідок про доходи?

Потрібні гроші в кредит, але офіційно ви не працевлаштовані? Дізнайтесь, на яких умовах надають позики без поручителів і довідок українські банки й МФО. В країні вже досить давно функціонує величезна кількість альтернативних банкам фінансових установ, які кредитують населення на лояльних умовах, доступних практично кожному українцеві.

Банківський кредит без довідки про доходи

Різні банки перебувають в жорсткій конкуренції між собою. Тому, щоб заманити до себе якомога більше вкладників і позичальників, дані організації створюють безліч унікальних і, справедливо відзначити, вигідних пропозицій для потенційних клієнтів.

Так, Ви можете звернутися в банк із проханням про відкриття на Ваше ім'я спеціальної карти з кредитним лімітом. Також в деяких установах надається послуга позики без довідки з місця офіційного працевлаштування. Мінус даних послуг — високі процентні ставки, перевага — в ході оформлення угоди у Вас буде набагато менше клопоту зі збором документації. Єдина умова, від якої залежить успішність оформлення перерахованих видів банківської позики, — хороша кредитна історія.

Оформлення документів: на що слід звернути увагу

Пильно, не поспішаючи ознайомтеся з договором, який Вам пропонує підписати банк. Якщо не впевнені в правильності Вашої інтерпретації будь-якого пункту — обговоріть його трактування зі співробітником компанії. Особливу увагу зверніть на умови кредитування і регулярних виплат.

Громадянам, у яких погана кредитна історія, позики без довідок про доходи практично не видають. Раніше порушували правила договору за позиками, невчасно погасили його? Не витрачайте час на походи в банки. Розгляньте варіант звернення в мікрофінансові організації або візьміть позику в приватної особи (в Інтернеті представлено безліч дощок оголошень із подібними пропозиціями). Отримати необхідну позику також можна в ломбарді (деякі ломбарди в якості застави приймають навіть автомобілі і квартири).

Перед тим як дати згоду на видачу кредиту, співробітник банківської установи направить запит на перевірку Вашої історії взаємодії з банками та МФО в УБКІ. Будьте впевнені, всі Ваші «недоліки» за попередніми позиками обов'язково стануть відомі банку. Тому тверезо розраховуйте свої можливості, щоб уникнути марної трати часу.

Відмова в задоволенні заявки на кредит без довідки про доходи омине тих, у кого в обраному банку вже оформлений депозит (в такому випадку термін закінчення депозиту повинен перевищувати термін, на який Ви збираєтесь оформити позику).

Банк чи МФО: переваги онлайн-кредитування

Терміново потрібні гроші? Зовсім не обов'язково вирушати за кредитом в банк. Скористайтесь послугами мікрофінансових організацій, які надають позики без довідок та поручителів в режимі онлайн. Дані фінансові компанії не вимагатимуть від Вас довідок та будь-яких підтверджень від поручителів.

Крім цього, МФО відрізняються від банків простотою надання та доступністю своїх послуг. Для оформлення запиту на отримання позики Вам знадобиться заповнити лише одну анкету на сайті компанії. З сучасним інтерфейсом такого сайту без труднощів розберуться навіть малодосвідчені користувачі ПК та Інтернету.

Позики оформляються з високою швидкістю. Система онлайн-кредитування працює в автоматичному режимі. Поки інші витрачають час на походи в банк та збір документів, Ви можете оформити угоду протягом 15 хвилин.

З послугами МФО Ви здобуваєте бажану фінансову незалежність. У багатьох випадках позики без довідок про доходи видаються в будь-який час доби та день тижня, навіть у вихідні, чого не скажеш про сервіс банку. Мікрофінансові організації постійно створюють вигідні програми співпраці для своїх постійних клієнтів, надають бонуси та знижки.

Угоди через Інтернет повністю прозорі. На сайті МФО практично завжди є докладна інформація про умови кредитування. У Вашому розпорядженні онлайн-калькулятор, який допоможе правильно розрахувати відсотки та терміни для виплати позики. Спокійно зважте отримані дані та без поспіху прийміть рішення, на яку суму та на який період часу Вам вигідніше оформити позику.

МФО пропонують широкий діапазон сум позик. У банку практично неможливо отримати позику на малу суму грошей. Онлайн-кредитування, в свою чергу, надає таку можливість всім бажаючим.

Розраховуйте на повну конфіденційність у роботі з мікрофінансовими компаніями. Бракує грошей до зарплати або терміново знадобилася «кругленька» сума на лікування? Ви можете взяти гроші з будь-якою метою, вказувати її при оформленні угоди зовсім не обов'язково. Оформляйте позику для проведення ремонту, покупки телевізора або на оплату навчання — мікрофінансові організації не вимагають від Вас надання даної інформації.

Онлайн-кредити можна погашати декількома способами: перераховуючи гроші на карту компанії, погашаючи заборгованість через термінал або в банківській касі.

Шахрайство з боку МФО: спростування непідтверджених фактів

Послуги мікрофінансових організацій багато в чому вигідніші, аніж банківські. На жаль, чимало українців потрапляють в «тенета» недобросовісних компаній, які незаконно відбирають у громадян їх кревні гроші. Варіацій подібних обманів безліч: «обкладання» клієнта завищеними ставками за позикою, про існування яких позичальник може й не здогадуватися, незаконне використання паспортних даних в цілях компанії, і не тільки.

Щоб захистити себе від можливих збитків і скористатися всіма перевагами МФО в повній мірі, ознайомтеся з деякими порадами щодо вибору кредитора і укладання законної угоди.

На сайті обраної Вами організації немає калькулятора, щоб розрахувати відсотки та інші числові умови майбутнього кредиту? Зверніться за консультацією до менеджера або працівника колл-центру — діяти наосліп не можна! Відсутність онлайн-калькулятора і деяких особливо важливих даних на сайті може свідчити про недобросовісність компанії або ж про завищені відсоткові ставки.

Не впевнені в стабільності свого заробітку, можливі проблеми з подальшою оплатою кредиту? Відкладіть оформлення угоди на деякий час або заручіться фінансовою підтримкою близьких. Невиплата за відсотками може дорого обійтись Вам. Адже в МФО так само, як і в банках, передбачена пеня та штрафи через затримку виплат та інші порушення умов договору.

Майте на увазі: затримки за позикою та інші спроби невиконання підписаного договору будуть відображатися на Вашій кредитній історії, як і в разі співпраці з банком. Наступного разу Ви можете не отримати кредитні кошти, якщо в персональній кредитній історії з'являться негативні позначки з боку фінансової компанії, яка надала Вам свої послуги.

Якщо правильно підійти до вибору МФО, Ви неодмінно оціните, наскільки вигідними та, що головне, своєчасними можуть бути позики без довідки про доходи та надання поручителів.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує свої послуги в режимі online. Зручний і зрозумілий інтерфейс сайту, мінімальні вимоги щодо надання особистих даних — лише найбільш незначні переваги співпраці з нами. Подавайте заявку і вже через декілька хвилин отримуйте гроші на свою карту.

Отримати гроші

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X