Як оформити кредит без договору і не отримати відмову?

Як оформити кредит без договору і не отримати відмову?

Сьогодні оформити термінову позику можна в одній з мікрофінансових організаціях, які надають свої послуги навіть тим клієнтам, у яких дуже зіпсована кредитна історія. Сучасні МФО пропонують досить вигідні умови співробітництва й не вимагають від позичальника великої кількості документів або поручителів. Саме із цієї причини клієнтами МФО з кожним днем стає все більша кількість громадян.

Оформлення мікропозики в режимі онлайн

Якщо вам дуже терміново знадобилася та або інша сума коштів готівкою то для того, щоб її одержати вам не обов'язково відправлятися в найближчий банк і там вистоювати довгі черги й підписувати велику кількість паперів. Із цією метою досить просто скористатися інтернетом і перейти на офіційний сайт однієї з мікрокредитних організацій. Такі компанії дають кредит без договору й довідок, тому оформлення договору найчастіше віднімає в клієнта не більш десяти хвилин. Отже для того щоб подати заявку на кредитування вам необхідно:

 • Перейти на сайт МФО та детально вивчити умови кредитування.
 • Правильно визначитися із сумою позики й строками його погашення.
 • Розрахувати повну суму кредиту з урахуванням відсотків.
 • У відповідному розділі сайту заповнити заявку на кредит й відправити її на обробку співробітникам мікрофінансової організації.

При позитивній відповіді вже через кілька хвилин з вами зв'яжеться співробітник МФО для уточнення особистої інформації й номера рахунку, на який ви прагнете отримати заявлену суму. Гроші зарахують на рахунок миттєво, і ви відразу зможете ними користуватися.

Починаючи співробітництво із МФО пам’ятайте про те, що такі організації працюють відповідно до закону тому, як і будь-яка банківську установу мають право на примусове стягнення коштів з позичальника у випадку порушення умов договору. Мікрофінансова організація передає так звані «погані кредити» на розгляд до суду, за рішенням якого у вас можуть конфіскувати майно в рахунок сплати боргу.

Щоб уникнути подібних наслідків сумлінно виконуйте умови кредитного договору, а при виникненні труднощів зі сплатою обов'язкових платежів не чекайте поки співробітники МФО зателефонують вам, а самі зв'яжіться з ними. Сучасні мікрофінансові компанії пропонують «кредитні канікули» і інші послуги, що дозволяють на кілька днів «заморозити» нарахування відсотків по кредиту й у такий спосіб зменшити фінансове навантаження клієнта.

Як не одержати відмову за заявкою на кредит?

Незважаючи на те, що мікрофінансові організації максимально спростили умови співробітництва, при першому зверненні ви все-таки ризикуєте одержати відмову у видачі кредиту. Якщо ви бажаєте одержати позитивну відповідь за заявкою й зробити співробітництво із МФО вигідним і зручним, то вам варто пам'ятати наступне:

 • Кредит у МФО оформляється тільки у випадку крайньої необхідності. Подумайте над тим, наскільки вам зараз потрібна заявлена сума й чи зможете ви її вчасно повернути.
 • Для більшої впевненості у своїй платоспроможності розрахуйте повну суму позики з урахуванням відсотків.
 • Оформляйте позику рівно на ту суму, яка вам дійсно терміново необхідна в цей момент.
 • Якщо у вас є більші борги по кредитах у банку або іншій мікрофінансовій організації, то краще сплатіть їх повністю або хоча б внесіть обов'язковий платіж.
 • Щоб уникнути надмірного фінансового навантаження не беріть кредит на дуже короткий строк.
 • При заповненні заявки уся надана інформація повинна бути викладена коректно.
 • Не намагайтеся прикрасити своє матеріальне становище або навпаки приховати додаткові доходи.
 • Крім того варто дізнатися в співробітників МФО про те, як швидко оплатити кредит одним платежем і нараховуються чи за таку послугу які або відсотки.

Сучасні мікрокредитні організації допомагають людям справлятися з фінансовими проблемами в лічені хвилини. Саме в МФО сьогодні можна отримати більші кредити й короткострокові позики на невелику плату. Однак для того щоб одержати тільки вигоду й гарні емоції від мікрокредитування необхідно з усією відповідальністю підійти до оформлення договору й надалі дотримувати всіх прописаних у ньому умов.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X