Як оформити короткострокову позику в МФО України?

Як оформити короткострокову позику в МФО України?

Сьогодні для того щоб максимально швидко одержати кредит готівкою вам зовсім не обов'язково відправлятися в банк тому, що досить скористатися інтернетом і відвідати сайт однієї з мікрокредитних організацій.

Оформлення кредиту в мікрофінансовій організації

Сучасні мікрокредитні компанії надають грошові позики на досить вигідних умовах і за оптимально спрощеною схемою. Оформлення кредитного договору здійснюється в режимі онлайн при наявності мінімального пакета документів, а відповідь за заявкою клієнт одержує вже буквально через 5-10 хвилин. Варто відзначити, що в подібних фінансових установах можна одержати позику навіть при наявності зіпсованої кредитної історії й без необхідності офіційного підтвердження доходів. Отже, для одержання термінового кредиту вам необхідно:

 • Перейти на сайт обраної мікрофінансової організації й уважно вивчити умови співробітництва.
 • Вибрати суму позики й термін його повного погашення.
 • Заповнити запропоновану анкету й вказати в ній тільки достовірну особисту інформацію.
 • Поставити електронний підпис і відправити заявку на розгляд.

Вже через кілька хвилин з вами зв'яжеться співробітник МФО для уточнення інформації й номеру карти для зарахування заявленої суми. Гроші зарахують на ваш рахунок максимально швидко, після чого ви відразу зможете використовувати їх у необхідних цілях.

До переваг мікрокредитування можна віднести наступне:

 • Проста схема подачі заявки;
 • Відсутність необхідності в підготовці великого пакета документів і пошуку поручителів;
 • Можливість одержання позики навіть при зіпсованій кредитній історії;
 • Оформлення кредиту в режимі онлайн;
 • Швидка обробка заявки;
 • Зарахування коштів на будь-яку карту протягом декількох хвилин;
 • Можливість дострокового закриття кредиту.

Незважаючи на швидке оформлення кредиту й практично стовідсоткову гарантію одержання позитивної відповіді за заявкою співробітництво із МФО не завжди може бути вигідним для позичальника. Справа в тому, що такі організації надають тільки короткострокові позики й при порушенні клієнтом умов кредитування відразу нараховують досить значну пеню. Крім того МФО надають кредити під досить високі відсотки адже в такий спосіб вони страхуються від несумлінних позичальників.

Також звертаючись у мікрокредитну організацію, вам варто пам'ятати про те, що порушення договору з вашої сторони може негативно відобразитися на вашій кредитній історії, адже дані про позику в обов'язковому порядку передаються в УБКІ.

У тих випадках, коли терміново потрібні гроші, для одержання короткострокової позики можна звернутися в мікрофінансову організацію. У сучасних МФО всі етапи укладання договору здійснюються в режимі онлайн, що дуже зручно для клієнтів. На сайті таких компаній детально описане як оформити кредит готівкою, і які дані необхідно надати для одержання позитивної відповіді. Однак щоб співробітництво було вигідним і зручним слід уважно ознайомитися з умовами кредитування й надалі виконувати їх сумлінно.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X