Як можна заробити на своєму тілі абсолютно легально

Як можна заробити на своєму тілі абсолютно легально

Стати донором крові

Цей спосіб не відноситься до особливо прибуткових, однак може допомогти врятувати життя людей. Крім того, всупереч міфам, ніби донорство виснажує сили і «не корисне», здача крові запускає в організмі механізми регенерації нових клітин, активує імунітет, продовжує молодість, є профілактикою багатьох захворювань, зокрема інсульту. Цього можна досягти за регулярної здачі крові.

Відповідно до ст.2 «Закону про донорство», донором може стати кожна людина, якій виповнилося 18 років, яка пройшла певний медичний огляд і не має протипоказань до здачі крові. Крім того, вага донора повинна бути щонайменше 50 кг.

Скільки це коштує?

Встановлена державою ціна 1 л крові — 160 грн. За один раз дозволено здавати максимум 450–500 мл за умови хороших фізичних показників. Отже, на руки можна отримати 73–80 грн. Донори з рідкісними фенотипами крові можуть заробити значно більше. Вартість такої «дози» крові на спеціалізованих Інтернет-біржах — близько 150–1000 грн.

Платне донорство не передбачає більше ніяких дивідендів, окрім грошей. А ось безплатна здача крові дає інші дивіденди, що можна побічно вважати доходом.

Переваги, бонуси та компенсації

  1. Відновлювальний обід чи його еквівалент.

За рішенням Міністерства охорони здоров'я, донор отримує безкоштовний сніданок і обід у день здачі, або йому виплачують компенсацію за їжу в грошовому еквіваленті.

  1. День здачі крові вважається офіційним вихідним для донора — з повним збереженням зарплати на місці роботи. Крім того, донору надається ще один вихідний після кожної здачі крові. Його можна додати до періоду належної відпустки, або отримати грошову компенсацію.

Дивіденди від держави

В Україні є кілька високих звань для донорів крові. Почесним донором країни вважається той, хто здасть від 40 максимально дозволених доз і плазми — від 60 «разових доз». Вони отримують офіційну надбавку до пенсії — 10%. Заслуженими донорами вважаються люди, які безоплатно здали від 100 доз крові. Цим високим статусом вони нагороджуються указом Президента і отримують бонус від держави — надбавку до пенсії у розмірі 20–25% (від прожиткового мінімуму).

Що потрібно для донорства

Якщо ви вирішили здати кров, повинні пройти етап підготовки:

  • не вживати спиртне 48 годин;
  • припинити прийом лікарських препаратів;
  • відмовитися від жирного, смаженого, солоного, гострого за 12 годин до здачі;
  • за 2 години — не курити.

Крім того, є й деякі тимчасові обмеження. Здати кров тільки через рік можна після татуажу, пірсингу, акупунктури і пологів (або почекати 3 місяці після закінчення періоду лактації). Після менструації має пройти не менше 5 днів, а видалення зуба — 10. Якщо ви перенесли ангіну, грип, ГРВІ, стати донором зможете лише через місяць.

Чоловіки можуть стати донорами 5 разів за рік, жінки — 4.

Стати донором сперми

Донорська сперма дозволяє вирішувати проблему безпліддя. Біоматеріал використовується для одиноких жінок, які вирішили стати матерями, і подружніх пар, у яких партнер має генетичне захворювання чи з інших причин не може стати батьком.

Цей вид донорства набуває все більшої популярності в Україні. Деякі чоловіки надають донорські послуги на професійній основі — як у приватному порядку, так і з укладанням юридичних договорів з репродуктивними установами.

Скільки це коштує?

Оплачується кожна порція зданого біоматеріалу. Її вартість варіюється залежно від популярності та розмірів клініки репродуктивної медицини. Середній гонорар за одну здачу становить 100–200 грн, однак столичні кріосховища та великі репродуктивні установи зазвичай платять більше, від 250 до 300 грн. На основі цього можна вивести місячний дохід донора сперми, який складе 400–1000 грн.

Донорська сперма в обов'язково  проходить кріоконсервацію (заморозку) протягом півроку. Після розморожування беруться повторні тести на різні інфекції і, якщо нічого не виявлено, донорський матеріал може бути використано для запліднення за програмами ВМІ та ЕКО.

Відтак, частина (чи половина) суми донору сплачується відразу після здачі, решта - після розморожування сперми та її перевірки.

Що потрібно для донорства

Здати свій біоматеріал можуть чоловіки від 20 до 35 років без фізичних та психічних захворювань. Перед цим вони зобов'язані пройти тести на ВІЛ, гепатити В, С, венеричні та генетичні хвороби. Зазвичай повне обстеження та витрати на підготовку бере на себе репродуктивна установа, що потребує біоматеріалу. Це не лише аналізи, а й консультації лікарів (уролога-андролога, генетика, терапевта, психіатра та нарколога).

Серйозні банки сперми та репродуктивні установи дотримуються принципу прийому біоматеріалу від одного донора не частіше , ніж один раз на тиждень. Вимоги щодо якості донорської сперми можуть відрізнятися у різних репродуктивних клінік чи кріобанків, тому є сенс дізнаватися їх «за місцем».

Професійне донорство має свої обмеження — наприклад, відмова від куріння та прийому алкоголю, що нерідко відлякує потенційних донорів біоматеріалу.

Стати донором яйцеклітин

Донорство яйцеклітин (ооцитів) також слугує благородній меті надавати допомогу при безплідді, для застосування у програмі ЕКЗ. Цей метод показаний тим жінкам, безпліддя яких не можна вилікувати ніякими іншими шляхами. У тому випадку, коли ЕКО з введенням власних ооцитів жінки не дало результатів, використовуються донорські яйцеклітини.

Скільки це коштує?

Ціна питання так само, як і з донорством сперми, варіюється, залежно від величини та престижу репродуктивної установи на ринку. Однак на відміну від чоловічого біоматеріалу, жіночий коштує в рази дорожче через складність самої процедури.

Зазвичай програма підготовки триває 3 тижні і декілька візитів у клініку, передбачає прийом гормональних препаратів, які потрібні для овуляції. Сплачується процедура відразу після пункції, причому багато клінік практикують надання палати та харчування на цей день, щоб не допустити будь-яких ускладнень. Загалом середня ціна однієї програми здачі складає близько 15000–22000 грн.

Що потрібно для донорства

Донорами ооцитів можуть стати психічно здорові жінки від 18 до 35 років, без генетичних та гінекологічних захворювань. Більшість солідних репродуктивних клінік висувають однією з вимог наявність власної дитини, яка була народжена природним чином. Жінка, яка вирішила стати донором, не повинна мати шкідливих звичок.

Донором ооцитів можна бути не частіше, ніж один раз на 90 днів.

Стати сурогатною матір'ю

Сурогатне материнство — одна з найбільш спірних тем, яка народжує в нашому суспільстві безліч етичних протиріч. В Україні відсутній закон про заборону сурогатного материнства. На даний момент це абсолютно легальне явище, що допомагає багатьом зневіреним людям, для яких всі інші методи лікування безпліддя не принесли результатів (зокрема ЕКО з донорськими яйцеклітинами).

Суть процедури полягає в тому, що батьківські яйцеклітини зі сперматозоїдами запліднюються у «пробірці», а отримані ембріони «підселюють» в матку «сурмами».

Скільки це коштує?

Є два шляхи оформлення відносин двох сторін — приватний і через репродуктивні установи. У будь-якому випадку укладається юридичний договір між сторонами, де викладаються обов'язки сторін і враховуються спірні питання. Це найскладніший з усіх варіантів заробітку на власному тілі, але й найбільш щедро оплачуваний. Сума може варіюватися від 15000 до 30000 доларів, а в деяких випадках — вище.

Оплата зазвичай ділиться на два «транші», один з яких здійснюється після народження дитини, другий — розбивається на щомісячні виплати сурогатній мамі під час вагітності. Такі платежі містять вартість житла, повноцінного харчування, витрати на одяг та особисті видатки. Приблизно з 4 місяця сурогатна мама отримує від майбутніх батьків щомісяця від 500 до 1000 доларів.

У тому разі, якщо у сурогатної матері після підселення ембріона виявляється не один плід, а два та більше, то батьки доплачують певну суму, на яку домовляються з «сурмамою» (в середньому, це 1,5–2,5 тис. доларів за додатковий плід).

Що потрібно для сурогатного материнства

Вік сурогатної мами повинен становити 20–35 років. Вона повинна мати як мінімум одну власну дитину без проблем зі здоров'ям, і пройти повне медичне обстеження, зокрема психіатричний огляд.

Заміжні жінки зобов'язані надати письмовий дозвіл чоловіка.

Продати волосся

Ви напевно не раз бачили оголошення про купівлю волосся. Це один з найпоширеніших способів заробити на своїх власних ресурсах. З куплених локонів виготовляються перуки та шиньйони, заколки з пасмами. Крім того, їх активно застосовують у нарощуванні.

Скільки це коштує?

Ціна варіюється в залежно від довжини, кольору, структури та доглянутості волосся. Зазвичай мінімально потрібна довжина для купівлі — 35-45 см.

Вартість натурального, нефарбованого волосся без сивини набагато вища за ціну на матеріал, який піддавався хімічним впливам (фарбування, завивка і т.д.). Натуральне світле волосся коштує більше, ніж темне.

Вартість гладкого, тонкого волосся вища, ніж кучерявого матеріалу щільної структури. Доглянуте та шовковисте волосся оцінюється дорожче, ніж посічене.

Чорне волосся довжиною від 35 см коштує в середньому 300–400 грн за 100 грам, а світло-русяве аналогічної довжини — 500–600 грн. Є деякі столичні компанії, які пропонують ціни набагато вищі, ніж зазначені.

Впливає на ціну також правильний зріз волосся.

Що потрібно для продажу волосся

Є три основних способи продажу: салони краси, перукарні, через Інтернет. Щоб не продешевити, слід проаналізувати ціни салонів у вашому місті, пропозиції різних Інтернет-фірм та приватних покупців.

До речі, в бонус від багатьох салонів краси йде безкоштовна стильна стрижка.

Стати учасником клінічних досліджень

Для того щоб фармакологічні препарати потрапили в продаж, вони повинні пройти різні клінічні випробування у фокус-групах добровольців. У нашій країні на сьогоднішній день проводять свої дослідження близько 30 великих західних фармкомпаній. Щорічна кількість українців, які беруть добровільну участь у таких заходах, становить 25–30 тисяч осіб. Водночас охочих щорічно стає все більше, як і зростає кількість клінічних баз для проведення досліджень.

Скільки це коштує?

Фармхолдинги самі не займаються проведенням випробувань, а використовують допомогу посередників — спеціальних фірм CRO, які проводять незалежні випробування. Це робиться для того, щоб отримані результати були визнані об'єктивними, і розробника не було звинувачено у шахрайстві. Часто виробник звертається відразу до декількох CRO-компаній для отримання максимально достовірних результатів.

У нашій країні зараз працює близько 40 CRO-фірм. Випробування препаратів зазвичай відбуваються у дві фази: на здорових добровольцях — для дослідження побічних реакцій, і на предмет безпеки застосування людиною. Друга фаза, у своїй більшості, будується на тестуванні ліків пацієнтами лікарень (з «потрібним» захворюванням).

Перша фаза — найбільш ризикована, а тому й добре оплачувана. Добровольцям, в середньому, платять щодня по 5000 грн, випробування одного препарату може тривати 3–10 днів.

Як взяти участь у дослідженнях

Інформацію про тестування препаратів та набір добровольців у групи можна знайти на різних Інтернет-ресурсах. Там само зазначаються усі вимоги до учасників дослідження.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.2/5
От 7 голосов
3.2
5
1
7
Читайте також
12.01.2017
Де ще можна взяти кредит сьогодні?
14.04.2017
Імпортний одяг і взуття вже не по кишені киянам
21.02.2017
Швидкі позики онлайн. Гроші в борг на банківську карту або готівкою?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X