Як дізнатися оформлений чи на вас кредит шахраями в тому або іншому банку

Як дізнатися оформлений чи на вас кредит шахраями в тому або іншому банку

Мабуть, кожному з нас відомо, що шахраї з метою одержання наживи йдуть на будь-які хитрості і придумують всі нові способи обману, які розрізнити часом досить складно або взагалі неможливо. Саме із цієї причини в більшості громадян хоча б раз виникає наступне питання: як дізнатися взяли чи на мене кредит треті особи без моєї згоди й присутності? У даній статті ми спробуємо разом з вами більш докладно розібратися в цьому питанні і з'ясувати можливі варіанти вирішення проблеми, якщо така все-таки виникла.

Як довідатися про наявність кредитів? Можливі варіанти дій

Чи можуть шахраї оформити на вас кредит без вашого відома? На жаль, так. Справа в тому, що сьогодні авантюристи швидко пристосовуються до існуючих правил по оформленню кредитних угод і роблять все можливе для того щоб видати себе за людину чий паспорт вони знайшли або украли. Відомі випадки, коли несумлінні громадяни підробляли свою зовнішність для максимальної подібності зі фотографією в чужому паспорті або навіть вступали в змову зі співробітниками банку для одержання прибутку від позики, оформленого на зовсім сторонню людину.

Як дізнатися в якому банку кредит, оформлений на ваше ім'я? Для початку вам необхідно звернутися в «Бюро кредитних історій». Це незалежна організація єдине завдання, якої – збір і зберігання інформації про позичальників із усіх банків країни. Щоб одержати повну інформацію вам необхідно подати офіційний письмовий запит або оформити заявку на сайті бюро. Відповідно до чинного законодавства повну інформацію про всі непогашені і закриті позики ви одержите буквально через кілька днів з моменту обігу та зможете використовувати її при зверненні до суду (якщо це буде потрібно). Перевірка паспорта на кредити вам може знадобитися в таких випадках:

 1. якщо у вас украли паспорт;
 2. якщо ви втратили документи, що засвідчують особистість;
 3. якщо найближчим часом ви надавали особисту інформацію третім особам;
 4. якщо ви користувалися послугами організації надійність, якої викликає сумніви.

Однак, на жаль, навіть якщо в подібні ситуації ви не попадали, це зовсім не виходить, що від дій шахраїв ви застраховані. Щоб не стати жертвою обману і не піддати себе фінансовим навантаженням по чужій провині вам варто серйозно ставитися до надання особистої інформації третім особам, а при втраті документів негайно сповістити про це у відповідні інстанції.

Як дізнатися є кредит чи ні в якомусь конкретному банку? Якщо вам почали приходити листи з певного банку з інформацією про те, що ви порушуєте умови кредитного договору, і у вас вже є заборгованість то, насамперед, не панікуйте. Щоб розібратися в цьому питанні, вам необхідно зберігати спокій адже тільки так удасться зрозуміти, як довідатися про наявність кредитів і вирішити проблему «мирним» шляхом. Існує «стандартна» схема дій для таких випадків:

 • Звертаємося в банк із отриманими на свою адресу листами і просимо в співробітників надати інформацію із кредиту.
 • Пишемо офіційну заяву про те, що до кредиту ви не маєте ніякого відношення і вимагаєте розглядів по цім питанню.
 • При відсутності адекватної реакції з боку банку, звертаєтеся до суду.

Як дізнатися в яких банках у мене кредити? Як уникнути відповідальності за кредити, які я не оформляв? Як мирно вирішити питання з колекторами і банком? - ці питання найчастіше виникають у голові в людини, коли він розуміє, що став жертвою шахраїв. У тому випадку якщо банк є «адекватним», завжди можна просто прийти з паспортом і попросити копію кредитного договору. Якщо ж банківська установа відмовляється під тим або іншим приводом надати вам інформацію, ви можете трохи схитрувати для досягнення бажаного результату.

Як дізнатися оформлений чи на мене кредит? Все дуже просто. При візиті в банк ви даєте усну згоду на погашення заборгованості, після чого вам надають реквізити для внесення коштів. Такий документ містить усі необхідні дані про позику, оформлену на вас, і з його допомогою ви вже можете почати розгляд.

Варто відзначити, що в нормальних банківських установах з договором про кредитування можна ознайомитися і без письмового запиту. Вам дають переглянути всі сторінки угоди і зокрема переконатися в тому, що там дійсно стоїть ваш підпис. Побачивши підроблений підпис вам необхідно сповістити про це адміністрації банку і написати запит на розслідування вашого випадку. Солідний банк неодмінно прийме таку інформацію до відома й проведе закритий розгляд, за результатами якого будуть виявлені шахрайські дії співробітників або сторонніх осіб і відповідно анульований ваш кредит.

Візити колекторів. Як бути?

Як показує практика перевірити наявність кредитів у банках і МФО набагато простіше, чим заперечити законність угоди і уникнути відповідальності за угоду, яку ви не підписували. Найчастіше людина довідається про наявність оформленого на нього кредиту тільки після того як до нього у двері починають стукати колектори. Найчастіше такі «фахівці» діють від імені банку, тому їх дуже важко переконати в тому, що ви нічого нікому не повинні. Щоб не загострювати обстановку і не збільшувати своє положення вам необхідно пам'ятати наступне:

 • Із представниками колекторської служби усне спілкування потрібно звести до нуля. Обговорення всіх моментів по заборгованості можна здійснювати тільки шляхом переписки.
 • Не можна підписувати ніяких паперів принесених вам колекторами при черговому візиті.
 • Для того щоб позбутися таких «гостей» слід написати відповідний запит із проханням припинити візити і надати інформацію про поточну заборгованість за кредитом і реквізитах договору.
 • При наявності фізичного тиску з боку колекторів, негайно звернутися до суду або в поліцію.

Якщо говорити простіше, то не можна нагнітати обстановку необдуманими імпульсивними діями, тому що якщо справа дійде до суду, то це може негативно позначитися наприкінці справи.

Як довідатися є чи кредит на паспорті вам можуть розповісти приватні юристи. Вони мають у подібній справі величезний досвід і при необхідності надають допомогу при судових розглядах, подають офіційні запити на надання інформації з банку і колекторських служб, а також відстоюють права своїх клієнтів і домагаються ануляції незаконно оформлених кредитів.

Якщо ви не оформляли позику і поняття не маєте, звідки в тому або іншому банку у вас виникла заборгованість, то сміло звертайтеся до юристів. Вони від вашого імені розішлють запити, здійснять збір інформації зі справи, і при необхідності будуть відстоювати вашу позицію під час судових розглядів.

Як уберегтися від шахрайських дій?

Щоб надалі не задаватися питанням про те, як перевірити оформлений чи на мене кредит, вам необхідно зробити наступне:

 • ніколи не давати свій паспорт у руки стороннім людям.
 • при виявленні пропажі документів відразу заявити про це в поліцію.
 • не давати підозрілим організаціям особисті дані.
 • не вказувати паспортні дані на малознайомих сайтах;
 • не оформляйте позики в малознайомих МФО із сумнівною репутацією.

Звичайно, навіть якщо ви будете гранично обережні, завжди існує ризик бути обманутим досвідченими шахраями. Щоб спати спокійно і не переживати про те, що від дня на день у двері можуть постукати колектори, необхідно систематично перевіряти дані в «бюро кредитних історій», а при закритті кредитів, оформлених самостійно, завжди просити надання офіційної виписки про те, що ви більше нічого не повинні за відповідною згодою.

«Чужий» прострочений кредит. Можливі наслідки

Деякі люди помилково вважаються, що якщо вони не оформляли кредит у банку, то не варто звертати увагу, що надходять на домашню адресу листи про заборгованість. Ця думка в корені невірна! Справа в тому, що коли договір підписаний на ваше ім'я, ви стаєте відповідальним за дотримання умов кредитування і за власною ініціативою банк не стане розбиратися в тому, хто в остаточному підсумку одержав гроші, а просто почне нараховувати відсотки й штрафну пеню. Які наслідки можуть виникнути від бездіяльності з вашої сторони?

 1. погіршення стану кредитної історії.
 2. систематичні візити колекторської служби.
 3. судовий позов і тривалі розгляди.
 4. конфіскація майна для оплати виниклого боргу.

При виникненні неприємної ситуації і одержанні першого листа не варто пускати справу на самоплив, тому що навіть якщо повідомлення перестануть надходити, відсотки по позиці однаково будуть налічуватися, у результаті чого утворюється заборгованість, сума якої введе вас у ступор. Як перевірити є чи кредит сьогодні ви можете довідатися в інтернеті або навіть у відділенні будь-якого банку, а от відстояти свою правоту за умови тривалого ігнорування спірної ситуації буде куди складніше.

Оформлення позики без ризику

У житті кожної людини виникають проблеми для вирішення, яких терміново необхідна певна сума коштів. Щоб отримати гроші гранично швидко і при цьому не переживати про схоронність особистої інформації можна звернутися в мікрофінансову організацію, яка працює відповідно до чинного законодавства і надає ряд гарантій кожному клієнтові.

Для одержання позитивної відповіді вам необхідно зробити наступне:

 1. правильно заповнити запропоновану форму;
 2. вказати тільки достовірну інформацію про доходи;
 3. дізнатися в яких банках є кредити, і в якому стані вони перебувають;
 4. грамотно розрахувати терміни кредитування;
 5. уважно перевірити анкету перед відправленням на обробку.

Солідна компанія, що кредитує людей без відхилень від чинних законів, надає повну інформацію про угоду, розглядає заявки оперативно і висилає заявлену суму на карту будь-якого банку.

Щоб отримати впевненість у тому, що при зверненні в МФО ваша особиста інформація не піддасться розголошенню рекомендуємо ще до оформлення заявки уважно ознайомитися із сертифікатами компанії і її гарантіями.

Якщо терміново необхідні гроші до зарплати, і ви бажаєте одержати позику швидко і з гарантією схоронності особистої інформації, варто звернутися за допомогою в компанію «КЛТ КРЕДИТ». Дана мікрофінансова організація має гарну репутацію і надає кредити на строк від декількох днів до декількох місяців під невеликий відсоток. Процедура оформлення позики спрощена максимально і подати заявку на позику ви можете в режимі онлайн, при цьому, не відволікаючись надовго від особистих справ. Заявка розглядається в самі стислі строки і при позитивній відповіді необхідна сума перелічується на карту будь-якого банку.

У більшості випадків компанія дає позитивну відповідь і завжди пропонує зручні способи погашення заборгованості, а також усілякі акції при повторному зверненні.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.6/5
От 58 голосов
2.6
5
1
58
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X