Взяти кредити з будь якою історією – реальний шанс поліпшити її

Взяти кредити з будь якою історією – реальний шанс поліпшити її

У зв'язку із кризою, численної армії позичальників усе важче здійснювати виплати по позиках, кількість не повернутих кредитних коштів різко зросла. У цих умовах надзвичайно актуальне питання, де зайняти грошей з поганою кредитною історією (КІ). Часто саме низький кредитний рейтинг є причиною відмови в позиці. Але не варто зневірятися, адже шанс взяти кредити з будь-якою історією є.

Безвихідне фінансове становище, що виникло по різних причинах, змушує брати новий кредит, коли не погашений попередній. Розумним буде прикласти зусилля, і погасити кредитні борги. «Чорне» кредитне досьє, і не закриті прострочення, різко знижують шанси одержати позику.

Зовсім відбілити історію не вийде. У кожному разі позикодавці побачать прострочення, борги по кредиту відкриті, або вже виплачені. Кожний ексцес має свою позначку в історії. Найважчий випадок, коли питання по невиплаті виносився до суду. У цьому випадку, у банки звертатися даремно. Але не варто зневірятися. Завжди можна спробувати знайти спосіб, як отримати позику із поганою кредитною історією.

Що таке кредитна історія і її види

Кредитна історія, це перелік усіх кредитів, прострочень по виплатах, якщо такі є, усі відомості про своєчасність погашення взятих позик. Таке досьє заводиться автоматично на будь-яку людину, варто йому тільки взяти кредит. За цими відомостями, судять про сумлінність позичальника і вирішують, чи давати гроші в кредит з поганою кредитною історією. Існує кілька видів КІ. Фактична відмінність тільки в термінах, на які був порушений договір.

 • Прострочень немає.
 • Прострочення терміном до 30 днів.
 • Прострочення від 30 до 60 днів.
 • Прострочення від 60 до 180 днів.
 • Прострочення більш 120 днів.

Серйозні для позичальника проблеми, створюють останні три види історії. Якщо платежі затримувалися на строк не більш 30 днів, борги по позиці погашені, контактів із судами не було, позикодавець може дати згоду на видачу кредиту.

Де можуть дати гроші в борг із поганою кредитною історією

Якщо кредитний рейтинг високий, то проблеми де можна оформити кредит з поганою кредитною історією, не виникне. Але якщо КІ зіпсована, куди звернутися в такому випадку? Звичайно, з поганий КІ, не слід розраховувати на солідні гроші, довгий період користування позикою, і маленький відсоток по кредиту. Скоріше все буде з точністю до навпаки. Але якщо вам запропонують такі «невигідні» умови, не кваптеся відмовлятися. Вам зненацька можуть піти назустріч.

 • Мікрофінансова організація значно лояльніше ставляться до проблем позичальників, чим банки. Але не розраховуйте на 100% схвалення заявки. Якщо, вивчивши історію, МФО виявить великі суми неплатежів, штрафи, або відмова від погашення позики, готуйтеся до відмови отримати кредит з поганою історією.

Зажадайте саму маленьку суму, на будь-яких умовах, поверніть гроші вчасно, і тоді можна розраховувати на великі гроші. Причому МФО може, оцінивши благонадійність позичальника, знизити відсотки по кредиту.

 • Банк, тільки початківець просування послуг на фінансовому ринку. Такий банківський інститут завжди прагне набрати побільше клієнтів, і може зробити послаблення для проблемного позичальника. Умови, які йому можуть запропонувати, теж будуть далекі від бажаних. Але виявивши свою благонадійність, можна, надалі, їх поліпшити.
 • Договір у приватному порядку теж не варто скидати з рахунків. Буде потрібно тільки паспорт. Твердий віковий ценз. Якщо позичальникові немає вісімнадцяти років, цей спосіб взяти гроші в борг із поганою кредитною історією, не підійде.
 • Кредит на товар можна отримати в торговельній точці. Деякі торговельні підприємства так прагнуть збути свій товар, що можуть закрити очі на деякі факти КІ, особливо якщо немає не виплачених боргів.
 • Кредит із забезпеченням, це фактично позика під заставу, або поручництво. Для позикодавця це самий кращий вид кредитування. Тому і умови будуть відносно прийнятними.

Як видне можливості знайти місце, де можна взяти гроші з поганою кредитною історією, є. Але якщо гроші потрібні терміново, а всі, хто їх може дати відмовлять? І не просто на покупку який – або речі, а, наприклад, на лікування, або реструктуризацію старих позик. У такому випадку реально може виявитися корисним професійний кредитний брокер.

Допомога брокера в одержанні позики з поганою кредитною історією

Кредитний брокер, це посередник між, що беруть, що і дає в борг. Зрозуміло, що його послуги не безкоштовні. Його допомога може дати гарний результат. Це пов'язане з тим, що брокер у близьких стосунках із кредитними організаціями, у нього більші зв'язки з інвесторами. Так на яку ж допомогу кредитного брокера, у питанні як оформити кредит з поганою кредитною історією, можна розраховувати?

 • Професійна консультація може дуже допомогти вийти зі скрутного стану, пов'язаного із грішми.
 • Підготовка документів.
 • Правильно, тому що потрібно, заповнена заявка.
 • Добір кредитора, з вигідними умовами.

Кредитний брокер, у якому – те змісті, доводить платоспроможність і сумлінність позичальника із простроченою виплатою за користування коштами. Основне його завдання допомогти в одержанні ще однієї позики, іншими словами дати можливість реабілітуватися.

Погана кредитна історія, проблема, але не вирок. Залишіть заявки на кредит з поганою кредитною історією, як можна більшій кількості позикодавців. Починайте з маленьких сум. Погоджуйтеся на непривабливі умови. Підвищивши, таким чином, свій кредитний рейтинг, можна буде вибирати кредиторів за своїм розсудом.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3/5
От 17 голосов
3
5
1
17
Читайте також
10.04.2017
Українські банки перевіряють клієнтів, звідки тим приходять часті дрібні суми
02.12.2016
Як максимально швидко отримати кредит онлайн на банківську карту України?
10.04.2017
Як поліпшити свої житлові умови за допомогою іпотеки
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X