Все про кредит на освіту

Все про кредит на освіту

Якщо раніше ті, хто не вступив на безкоштовне навчання, пропускали пари років навчання, щоб накопичити коштів, то зараз нема чого витрачати дорогоцінний час. Можна оформити позику й стати студентом одного з вузів. Громадяни, що не зустрічаються з позичками, іноді лякаються самого цього слова. Вони чули про можливі наслідки прострочень та ін. Потрібно розуміти, що сумлінність і своєчасна сплата не затьмарить враження про фінансові взаємини з банком. Плюс радувати буде те, що ваша дитина нарешті стане студентом. 

Де взяти кредит на навчання, які процедури оформлення, скільки вам доведеться переплатити, чи можливий кредит з пільговим періодом – це хвилює майбутніх позичальників. Розглянемо що до чого.

Радує те, що з кожним роком число бажаючих вчитися в університетах зростає. Однак безкоштовних місць не вистачає й доводиться якось викручуватися. Задоволення від навчання можуть одержати деякі, адже ціна на таку послугу в столиці стартує від 10 000 грн. Регіональні навчальні установи зажадають трохи менше. Коли допомоги чекати нівідкіля – доводиться брати позику на освіту.

Цільові кредити на навчання

В Україні практично не існує спеціальних програм кредитування, які б спрощували життя громадянам, що захотіли отримати вищу освіту. Набагато більше користуються попитом споживчі позики, що підходять для будь-яких цілей. Банку простіше не визначати цільовий напрямок коштів, набагато зручніше підбивати їх на загальному рахунку. Тобто ще раз слід зазначити, що спецкредита немає – є просто програми, під якими ховається звичайні споживчі позики.

Щоб позики на навчання стали поширені в якості окремого продукту, необхідний високий попит на них і тісне співробітництво між банками, вузами й потенційними роботодавцями. Це б реально знизило ціну на послугу й забезпечило б непогане майбутнє випускнику. Ідеальна схема виглядає так: організація дає гарантію студентові на робоче місце, що значить можливість повернення боргу. Роботодавець гарантує своєчасне повернення заборгованості. 

Але в реальності все виглядає інакше. Підприємства не готові забезпечити фінансування підготовки своїх майбутніх працівників, а абітурієнти не прагнуть навчатися затребуваним напрямкам. Більшість прагнуть стати фінансистами, економістами і юристами, не звертаючи уваги на те, що трудовий ринок перенасичений цими однотипними фахівцями. Як правило, батьки виступають позичальниками, адже далеко не кожний студент стаціонару може собі дозволити працювати.

Становий і безстановий кредит на освіту

Існує два типи кредитування, найбільш підходящих для навчання. Коли терміново необхідна невелика сума на короткий строк, скористуйтеся кредитом без застави. Це займе небагато часу, у день оформлення заявки ви маєте всі шанси одержати гроші. Відсоткові ставки тут високі, можуть досягати 40 % річних. Щоб стати власником необхідної суми, необхідно мати паспорт, ИПН і довідку з місця роботи із зазначенням заробітної плати за останні 6 місяців.

Де можна взяти кредит на освіту якщо офіційного доходу немає? Доведеться пробувати свої сили в різних фінансових компаніях, що видають позики з мінімальними вимогами по документації.

Станове кредитування – річ більш серйозна. Коли потрібні великі суми, приміром, на навчання в закордонних інститутах – дана послуга прийдеться як не можна до речі. Відсотки не такі високі, але процес оформлення договору більш тривалий, адже потрібно оцінити й оформити забезпечення.

Cпоживкредити дійсно гарнt рішення при необхідності фінансування освітніх програм. Залежно від банку, можна взяти навіть до 1 млн. і більше. Цих лімітів цілком вистачить, щоб оплатити контракт у будь-якому університеті й навчальних закладах, які дають більш високі вчені ступені. При цьому позичальника не зобов'язують навчатися в конкретному місці. Він сам вибирає вуз і види навчальних програм. Єдиний недолік споживчого кредитування – непід'ємні відсоткові ставки для українців. А якщо зважилися на дані заходи – вибирайте надійного банківського партнера, не допускайте прострочень і чітко виконуйте вимоги угоди.

Як отримати кредит на освіту за рубежем

Вітчизняний фінансовий ринок засмучує невигідними умовами співробітництва при кредитних відносинах. У цей же час, за кордоном буквально всі живуть у борг і не скаржаться. Адже банківська система функціонує таким чином, щоб забезпечити максимально вигідні взаємини між клієнтами й банкірами. Одним із самих популярних напрямків позик вважається кредит для навчання. Позичку одержують не тільки на навчання в інститутах і коледжах, а й на короткострокові освітні курси, МВА, курси підвищення кваліфікації і т.д. Такі позички доступні й іноземним студентам.

Чому це вигідно? У західних країнах дуже прийнятні умови кредитування й ставки. У договорі вказана вся необхідна інформація, все прозоро й доступно. Максимально зручно виплачувати заборгованість. Згідно з договором, позика повертається по закінченню навчання. Це відмінний рішення для впевненого у собі майбутнього кваліфікованого фахівця. Є стимул влаштуватися на престижну роботу й розплачуватися за надану можливість.

Так, заманливо звучить і мене це влаштовує – скаже студент, але як взяти кредит на навчання, якщо я не є громадянином тієї країни, де планую гризти граніт науки? Іноземний банк висуває не такі вуж і складні вимоги. Основне з них – робота протягом трьох років у їхній державі по закінченню навчання. Та й самі студенти не ладь залишитися за кордоном. Як правило, банкіри не вимагають підтвердження про доходи. Причиною відмови може стати відсутність поручительства, тому заздалегідь обговоріть, хто стане поручителем, якщо виникне така необхідність.

Де взяти кредит на навчання по пільгових умовах

Пільгові позички – державні програми спецпризначення, при яких гроші видаються на певні цілі: оплата контракту в конкретному вузі. Відсоткові ставки отут низькі ( від 3%) або зовсім відсутні.

Одержати такі привілеї можливо один раз у житті на денні, вечірні й заочні форми навчання. Повернення грошей відбувається протягом 15 років. Усього кілька банків надають такі види кредиту. До позичальників висуваються максимально складні вимоги: високий рівень успішності в школі, участь в олімпіадах, найвищі бали ВНО і т.д.

 Але завжди є альтернатива. Вам не вдається взяти позику в банку? Зверніться в мікрофінансові компанії, що видають споживкредити. Одержання вищої освіти – найважливіший фактор при влаштуванні на хорошу роботу. Щоб не довелося виправляти помилки минулого – подбайте про майбутнє вже сьогодні.

Одержати позику швидко й без надання стосу документів – сьогодні це реально. «КЛТ КРЕДИТ» допоможе здійснити заповітну мрію. Оформляйте кредит, і одержуйте гроші на карту на будь-які цілі. Співробітництво з «КЛТ КРЕДИТ» – це надійно та вигідно.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
14.07.2017
Важливі аспекти закону про споживче кредитування: тепер не проведеш!
09.10.2019
Як почати подобатися людям
10.05.2017
Жителям України варто підготуватись до підвищення цін на електроенергію
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X