Вигідний і безпечний варіант купівлі б/у авто — машина після лізингу

Вигідний і безпечний варіант купівлі б/у авто — машина після лізингу

Кожен українець прагне заощадити, купляючи авто. Банківське кредитування переживає не найкращі часи, всі сфери життя продовжують дорожчати, а фінанси на придбання нового автомобіля є тільки в одиниць. Однак існує досить прийнятний варіант: купівля автомобілів після лізингу. До переваг можна віднести невисоку ціну, реальний пробіг і доступну історію експлуатації.

Єврономер занадто дорогий

Ще недавно більшість водіїв схилялося до придбання машин з євробляхами. Але в даний час цей сегмент авторинку в Україні можна вважати мертвим. Сьогодні влада всерйоз взялася за автомобілі з європейськими номерами — за короткий проміжок часу власникам таких «залізних коней» були виписані величезні штрафи в розмірі від трьох мільйонів гривень. І це лише початок. Українська держслужба разом із колегами з Литви зайнялася розслідуванням справ власників машин із єврономерами. Будуть проведені перевірки в сотнях організацій, що оформляють машини з євробляхами. До відповідальності будуть притягнуті ті, у кого авто не находяться на балансі фірми.

Тому купляти машини на єврономерах, навіть за обіцяними «низькими» цінами і з сумнівними гарантіями швидкого прийняття рішення про узаконення нерозмитнених автомобілів, вельми небезпечно. І що б не розповідали продавці, така машина продовжує бути чужою власністю, а отже, існує ймовірність розлучитися з нею не по своїй волі. І це ще не найгірший розвиток ситуації. У фіскальній службі повідомили, що розмір штрафу за використання машини, яка не пройшла митне оформлення на території країни, може досягти чотирьох мільйонів гривень. Вдумайтесь: штраф, який перевищує номінальну вартість автомобіля в рази!

Не кожен водій хоче купляти «беушну» машину на авторинку. Якість її завжди можна поставити під сумнів (вручну зменшений кілометраж; корпус авто, складений з частин кількох машин і т.д). При цьому торговець буде з правдивими сльозами на очах стверджувати, що автомобіль ніколи не був «битим і перефарбованим».

У таких випадках гідною альтернативою стає автомобіль після лізингу. Пропозиція цих екземплярів на ринку поки що невелика. Але ті, хто став володарем машини після лізингу, найчастіше задоволені своєю купівлею.

«Іноземка» за п'ять тисяч доларів

Чим відрізняється автомобіль після лізингу? Принцип дії такого виду оренди: клієнтові передають велику партію нових машин, обслуговуванням яких займатиметься офіційний представник. Після закінчення терміну лізингу лізингоодержувач здійснює оновлення свого автопарку, а попередні машини відправляються на продаж в автосалони. До того ж у продавця-лізингодавця вартість таких автомобілів нижча, ніж на ринку. «Наприклад, ми займалися реалізацією п'ятдесяти автомобілів після лізингу, і ціна їхня була нижчою, ніж на ринку, на п'ять-десять відсотків», — зазначає керівник відділу продажів компанії «ІЛТА» І. Шрамко.

Для юридичних осіб вартість «лізингових» машин стане ще меншою на двадцять відсотків, оскільки в ціну вже включений ПДВ. Для ринку б/у автомобілів таке явище практично нереальне.

Слід зазначити, що автомашина оцінюється в національній валюті. І ціну рідко переглядають, незважаючи на регулярне зниження купівельної спроможності гривні.

Одним із показників, що купляти машини після лізингу вигідно, є велика кількість спекулянтів, які активно шукають ринкові пропозиції та викуповують автомобілі з метою їх перепродажу за вищою ціною.

«Перекупники викуповують до тридцяти відсотків машин, а потім виставляють їх на продаж за своєю ціною», — ділиться директор відділу trade-in «ІЛТА Україна». Авто після лізингу мають досить хороший стан і показники, що відповідають вимогам служби таксі «UBER».

Лізинг — гарант прозорого «минулого»

Ціна машини — один із визначальних факторів придбання авто з пробігом. Але технічний стан — також важливий критерій. Купивши автомобіль по «низькою» ціною, згодом доведеться вкладати кругленькі суми в її техобслуговування, ремонтно-відновлювальні процедури і т.д.

Для водіїв-покупців б/у машин чимало неприємностей спричиняє так званий нечесний пробіг. Існують такі гаражних справ майстри, які за певну суму виставлять пробіг з показниками, що дозволяють продавцю встановити більш високу ціну на такий товар. А ось для покупця авто із підкрученим пробігом доставить в майбутньому масу малоприємних сюрпризів.

«Післялізингова» машина позбавлена можливості бути «підкрученою».

«Лізинг — один із видів оренди. Юрособа, що бере авто в лізинг, вносить не тільки частину вартості, але й оплачує страховку та гарантійне обслуговування». У цьому випадку немає сенсу «коригувати» показники пробігу, лізингоодержувач не буде займатися продажем машини, він просто поверне її лізинговій компанії за залишковою вартістю. Обслуговування здійснюється тільки на офіційних СТО. Все, що відбувається там із машиною — документально фіксується, інформація дублюється. Тобто покупець знає про свою покупку все», — зазначив І. Шрамко.

Офіційна історія авто становить велику цінність для самих покупців «післялізингових» «коліс». Як відзначають колишні покупці, в процесі відбору вони орієнтувалися саме на прозору історію автомобіля та доступність відомостей про те, де і коли він обслуговувався. Лізинг — своєрідна гарантія хорошого технічного стану машини. Тут покупець не тільки візуально оцінює, але й точно знає, в якому стані автомобіль він бере.

Також зрозумілий той факт, що «залізний кінь» після лізингу підлягає офіційному оформленню як власність вже нового покупця, відповідно до встановлених вимог в Україні. Відразу спадає на думку той факт, що минуле машин на єврономерах нечисте, а майбутнє — вельми туманне, оскільки машина офіційно не належить покупцеві, і в будь-який момент він може позбавитись її.

Переваги придбаних машин після лізингу все більше привертають увагу автолюбителів, тому популярність таких авто стрімко зростає. До того ж є можливість вибору ...

«Сьогодні на нашому складі є понад двісті сорока машин. Автомобілі доставляються у великій кількості. Якщо покупець налаштований на придбання якоїсь певної моделі, він зможе вибрати її з двадцяти однакових машин, з найменшим пробігом і відмінним технічним станом», — повідомив Ігор Шрамко.

Давно мрієте придбати своє особисте авто, але для цього не вистачає невеликої суми грошей? «КЛТ КРЕДИТ» — компанія з прекрасною репутацією та лояльним ставленням до своїх клієнтів, яка завжди готова надати фінансову допомогу для вирішення невідкладних фінансових труднощів. Кредитні продукти на максимально вигідних умовах і з мінімальними відсотковими ставками від «КЛТ КРЕДИТ» дозволяють купляти необхідні речі без збитку для бюджету.

Із мікропозиками від «КЛТ КРЕДИТ» бажане стає дійсним!

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.5/5
От 10 голосов
3.5
5
1
10
Читайте також
14.11.2016
Де швидко взяти гроші, спосіб отримати кредит якщо банки відмовляють
15.05.2018
Де і як купити мото в кредит в Україні?
20.11.2018
Розрахунок кредиту, кредитний калькулятор – надійний помічник
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X