Вигідні позики онлайн ― знайди найвигідніші пропозиції

Вигідні позики онлайн ― знайди найвигідніші пропозиції

Онлайн-кредитування володіє масою переваг перед банківськими споживчими кредитами. Цілодобова доступність, недовгий термін кредитування, оптимальний розмір позики та миттєве отримання необхідних фінансових коштів зробили позики в режимі онлайн надзвичайно популярними серед населення. Але існує одна проблема — занадто високі відсоткові ставки. Саме це часто відлякує потенційних позичальників, які не бажають платити таку високу ціну за можливість отримати швидку фінансову підтримку. Чи можна знайти вигідні позики онлайн, і як мінімізувати переплату по кредиту?

Макропроценти при мікрокредиті

При отриманні кредиту в банку позичальник повинен довести свою платоспроможність шляхом надання довідок про дохід або передачі майна в заставу. Таким чином банк отримує гарантію своєчасної виплати наданих коштів з обумовленими відсотками.

МФО надають платні фінансові послуги на довірчій основі, не вимагаючи ніяких документальних підтверджень матеріального становища своїх клієнтів. Тому всі ризики, пов'язані з можливим неповерненням кредиту, закладаються в підвищену відсоткову ставку. Але при цьому мікропозика, як правило, береться на нетривалий час, тому великі суми переплат просто не встигнуть нарахуватись на тіло кредиту, що дозволяє вважати мікрокредитування вигідним і зручним способом вирішення незначних фінансових труднощів.

Хто винен?

Клієнти банків і МФО вкрай рідко замислюються про те, які штрафні санкції можуть застосувати кредитори в разі несвоєчасної сплати боргу. Мабуть, Вам доводилось неодноразово чути про людей, які потрапили в боргову кабалу через неможливість виплатити величезні відсотки, які були нараховані на невиплачену частину кредиту. Такі історії дійсно трапляються, але звинувачувати в цьому мікрофінансові організації щонайменше безглуздо.

Найкращі позики та найвигідніші умови не допоможуть уникнути нарахування штрафних відсотків, якщо позичальник не має можливості вчасно розрахуватися з кредитором. Якою б екстреною не була Ваша ситуація, що вимагає оформлення мікропозики, варто уважно вивчити умови, зазначені в угоді, та прорахувати свої можливості щодо повернення кредиту.

Чому ж настільки складно вибратися з боргів при наявності штрафних нарахувань? Справа в тому, що виплачувані боржником суми йдуть в першу чергу на погашення відсотків, не торкаючись основної суми кредиту. Але поки позичальник не почне погашати тіло позики, відсотки, в тому числі й штрафні, продовжують регулярно нараховуватися. Щоб не потрапити в цю надзвичайно неприємну ситуацію, слід відповідально підходити до оформлення будь-якого кредиту, не допускаючи в подальшому прострочень по виплатах.

Як вибирати кредитну компанію?

Вибираючи МФО для отримання кредитних коштів, позичальники орієнтуються на відгуки друзів і знайомих, реагують на яскраву рекламу, але вкрай рідко роблять свідомий вибір, оснований на детальному аналізі існуючих пропозицій. Але ж тільки при такому підході можна знайти найкращі мікропозики на карту, які дозволять вирішити наявні проблеми та не стануть причиною появи великих боргів. На що слід звертати увагу під час пошуку вигідних пропозицій?

- мінімальний та максимальний розмір кредиту (перший показник, який цікавить позичальників);

- термін використання кредитних коштів (важливий для оцінки своїх можливостей щодо повернення позики);

- розмір щоденної процентної ставки (допоможе розрахувати остаточну вартість кредиту);

- штрафні санкції, передбачені конкретною кредитною компанією для стягнення боргу.

Якщо перші два показники важливі для вирішення нагальних потреб, і саме на них орієнтована рекламна кампанія по залученню клієнтів, то останні фактори повинні відігравати визначальну роль в ухваленні остаточного рішення клієнта про співпрацю з організацією.

Вигода клієнта не тільки в низьких відсотках

Знайти вигідні позики на карту без урахування розміру процентної ставки нереально — тільки порівняння розміру відсотків в різних МФО допоможе Вам знайти максимально прийнятні умови кредитування. Існує безліч майданчиків, де можна знайти порівняльні показники різних кредитних організацій, тому підібрати компанію з найменшими відсотками нескладно. Онлайн-калькулятори також допомагають в розрахунку остаточної суми кредиту, яку необхідно повернути до зазначеного в угоді строку.

Але ні на одному подібному сервісі не вказані заходи, які компанія буде застосовувати щодо боржника. Але ж подібні відомості вкрай важливі для будь-якого позичальника. Якщо Ваші фінансові обставини склалися таким чином, що Ви буквально змушені звертатися за кредитом, чи можете Ви на 100% бути впевненими в своєчасному поверненні боргу? Чимало клієнтів МФО занадто легковажно ставляться до мікропозик і не враховують можливих негативних наслідків.

Якщо проаналізувати існуючі пропозиції, можна знайти МФО, які не обмежують клієнта в термінах повернення кредиту за умови погашення відсотків. В таких випадках існує можливість продовження терміну дії кредитного договору в разі неможливості повернення позики. Очевидно, що такі умови більш вигідні клієнтові, навіть якщо процентна ставка трохи вища, аніж у конкуруючих компаній.

Вибираючи найкращі онлайн позики, слід проаналізувати послуги тих компаній, які пропонують програми лояльності. У таких МФО своєчасна виплата першої позики тягне за собою підвищення максимального розміру наступних кредитів і зниження процентних ставок, що зробить мікрокредитування ще більш вигідним для позичальника.

Перед підписанням будь-якої фінансової угоди слід уважно перечитати пункти, що стосуються порушень умов кредитування. Нерідко підвищена процентна ставка є набагато меншим нещастям, аніж ті штрафні нарахування та судові переслідування, якими погрожують клієнтам окремі кредитори.

Як бачимо, пошук привабливих умов кредитування полягає не тільки в порівнянні процентних ставок. В житті може статися чимало непередбачених випадків, які потребують як отримання кредитних коштів, так і викликають неможливість їх своєчасного повернення. Необхідно заздалегідь передбачити різні варіанти розвитку подій, щоб мати можливість вчасно впоратися з будь-якими проблемами.

«КЛТ КРЕДИТ» пропонує найвигідніші умови мікрокредитування населення. Звернувшись до нас, Ви отримаєте миттєве зарахування грошових коштів для реалізації різноманітних цілей. Детальні умови — на нашій головній сторінці.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
29.12.2017
Графік роботи КЛТ КРЕДИТ у Святкові дні 2017-2018
10.12.2016
Іпотеки будуть коротші
02.01.2018
Зі Львова з любов'ю: у Верховній Раді рішуче беруться за сміття
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X