Відсоткова ставка по кредиту від «А» до «Я»

Відсоткова ставка по кредиту від «А» до «Я»

Мрієте про покупку, зробити яку неможливо в умовах постійної нестачі грошей? Кращим вирішенням стане позика, основна мета якого – ощасливити вас. Купуйте нову машину по вигідних програмах автокредитування, житло (іпотека) або одержуйте споживчий кредит на дрібні потреби. Підприємства можуть розраховувати на кредитування бізнесу. Перш ніж ухвалювати остаточне рішення, уважно ознайомтеся з умовами надання позики і яка буде відсоткова ставка по кредиту. Ви можете оформити кредит без дзвінків і зайвих тимчасових витрат – сьогодні кожному бажаючому громадянинові, що досяг 18 років доступні онлайн ресурси, що надають позики. 

Що таке відсоткова ставка 

Перше, на що звертає людина уважність, коли потребує додаткових коштів – скільки доведеться переплатити за користування чужими грошима. Чим нижче цей показник, тим вигідніше видадуться опції банківського продукту. Відсоткова ставка по кредиту – це сума в відсотковому співвідношенні, яку повинен додатково платити боржник крім тіла кредиту за можливість користування грошовими ресурсами. 

Виникає логічне запитання: навіщо банку стягувати плату за це? Все дуже просто. Це компенсація за те, що тимчасово фінансовий інститут втрачає можливості користуватися своїми ж активами. Як варіант, замість того, щоб роздавати позички можна використовувати фонди для вкладення їх, приміром, в інвестиції, що в майбутньому обіцяє непоганий дохід. Тому тим, хто позичає, доводиться платити за це, адже ніхто не прагне втрачати стабільному прибутку.

Власники гарної кредитоспроможності часто можуть розраховувати на невисоку плату за користування банківськими грішми. Клієнтів з високим ризиком (низький рівень платоспроможності) іноді чекають неприємні моменти у вигляді підвищених ставок. 

Кредити для малого й середнього бізнесу 

Не тільки новачки, але й досвідчені бізнесмени потребують додаткових ресурсів. Українські банки пропонують спеціальні програми кредитування для підприємств. Популярні наступні напрямки: позика на збільшення обігового капіталу, на придбання техніки, нерухомості, оснащення та ін., реінвестування, позика під депозити, гарантії і т.д. 

Всі програми можуть відрізнятися деякими умовами й відсотками. Ставки по позиках на поповнення оборотних активів і покупку оснащення стартують від 17%. Якщо банк – учасник партнерської програми з певними виготовлювачами оснащення або техніки, то розмір річної ставки – від 10% і залежить від величини первісного внеску. При короткостроковому кредиторському договорі й власному внеску більш 50% кредитна ставка може суттєво знизитися.  

Ринок банківських послуг в Україні переповнений різними пропозиціями для малого й середнього бізнесу, але при детальному їхньому розгляді не всі вони привабливі. Кредит, відсоткова ставка по якому завищена, не завжди можуть собі дозволити підприємці. Незважаючи на якусь стабільність у вартості кредитного продукту в країні, яка за останні місяці суттєво не змінилася, бізнесмени не поспішають позичати.

Який відсоток вважається ефективним 

Громадянам пропонується маса варіантів кредитування, у яких можна заплутатися. Кожний норовить додати у свої програми якесь нововведення й додаткові опції, при цьому відсотки можуть суттєво відрізнятися. Щоб легше було визначитися, де ж краще взяти гроші в кредит – було й створене вираження «ефективна відсоткова ставка». 

Це сукупність віх платежів, що присутніх у договорі, що й керуються тарифами в єдиному показнику (річна ставка). Це значить, що саме такий відсоток буде оплачувати позичальник з урахуванням комісій, додаткових платежів, строку і т.д. Щоб розрахувати коефіцієнт самостійно – потрібно зробити деякі непрості, але цілком реальні кроки. 

В онлайн режимі користувачам доступна безліч інтернет-сторінок, де наведені приклади розрахунків на основі спеціально розробленої формули. До того ж світова павутина дозволяє безкоштовно читати новинні фінансові портали, форуми й блоги.  Звідти можна довідатися багато корисного й цікавого: актуальні кредитні пропозиції, різні нововведення й переваги тієї або іншої банківської послуги. Підписуйтеся на розсилання й надайте собі можливість одержувати оновлені дані й інформативні статті.  

Короткострокове й довгострокове кредитування 

Короткострокова позика видається на період до 12 місяців. Він доречний, коли споживачеві потрібні гроші на покупку, наприклад побутової техніки, смартфона або інших не занадто дорогих благ. Ставки по короткострокових кредитах у таких випадках звичайно високі. Банкам не вигідно надавати позику на короткий проміжок часу, і щоб це компенсувати збільшується плата боржника. За таких умов мало хто прагне позичати, тому кредитори пропонують набір бонусів: мінімальний пакет документів при оформленні, розгляд прохання в максимально стислий термін, не потрібна довідка з місця роботи. Не виходячи з дому, скориставшись комп'ютером, або гуляючи в торговому центрі, можна укласти угоду. 

Довгострокові позики користуються популярністю серед тих, кому необхідна величезна сума на покупку нерухомості, дорогого інвентарю, здійснення ремонту. Головна умова довгостроковості – договір укладається більш ніж на один рік. Це й автокредити, і комунальне кредитування, і державне будівництво і т.д. У кожному окремому випадку різними будуть терміни, розміри виплат, відсоткові ставки по довгострокових кредитах. Останні відрізняються більш низьким рівнем. Правда кредит дається далеко не всім. На ухвалення рішення впливає багато факторів, за часом це може зайняти не один день.  

Депозити та відсотки   

Маєте вільні заощадження? Покладіть їх на депозит і одержуйте стабільний дохід. Відсотки нараховуються залежно від виду внеску, строку, розміру, валюти. Щоб вибрати ефективні депозитні пропозиції, конкретизуйте всі опції: у якій валюті зберігаються кошти, яким образом можна буде поповнювати суму, як часто будуть здійснюватися виплати і т.д. Депозитні внески – вигідне вкладення коштів при гарних умовах і високих відсотках. 

«КЛТ КРЕДИТ» пропонує здійснити свої мрії, на які ніколи не вистачає грошей. Порадуйте себе й близьких. Оформити кредит дуже просто: заповнюйте заявку на сайті, і протягом 15 хвилин одержуйте гроші на карту. Витрачайте їх на свій розсуд уже сьогодні. «КЛТ КРЕДИТ» – ваш надійний фінансовий партнер, співробітництво з яким подарує приємні емоції й фінансову волю.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X