Відмова від відповідальності

1. Адміністрація сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" залишає за собою право не нести відповідальність за актуальність, повноту або якість наданої інформації на сайті kltcredit.com.ua. Вимоги про відшкодування шкоди, спричиненої використанням будь-якої інформації, в тому числі, яка є неповною або неправильною, будуть відхилені. Адміністрація сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" залишає за собою право без попередження видаляти / змінювати зміст сайту, окремих сторінок, розділів.

2. Деякі посилання на сайті kltcredit.com.ua ведуть до ресурсів, розташованих на сторонніх сайтах. Дані посилання розміщені для зручності користувачів і не означають, що адміністрація сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" схвалює зміст інших сайтів. Крім цього, адміністрація сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх контент. Ця заява відноситься до всіх посилань, представлених на сайті kltcredit.com.ua, і матеріалів всіх веб-сайтів, доступних через банери і посилання на веб-сайті.

3. Крім того, адміністрація сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" не несе відповідальності за будь-які повідомлення, опубліковані користувачами форумів.

4. Адміністрація сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" не контролює легальність або нелегальність переданої інформації на форумах, а також внутрішнього пересилання інформації у вигляді різних посилань, текстів або архівів, визначення прав власності або законності передачі, прийому або використання цієї інформації.

5. Для аналізу використання веб-сайту kltcredit.com.ua використовує "Cookies", текстові файли, які зберігаються на Вашому комп'ютері, необхідні для впізнання повторних відвідувачів, спрощення доступу та використання відвідувачем сайту kltcredit.com.ua, а також відстеження сайтом звернень відвідувачів та збору загальної інформації для поліпшення змісту. Користуючись сайтом ТОВ "КЛТ КРЕДИТ", Ви погоджуєтесь на використання cookies.

6. Адміністрація сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" має право змінювати або видаляти посилання на інформацію, графічні, звукові та інші дані, розміщені Користувачами на сайті kltcredit.com.ua, без попереднього повідомлення і пояснення причин своїх дій.

7. Будь-які торговельні марки, знаки і назви товарів, служб і організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, які згадуються, використовуються або цитуються на сторінках сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ", належать їхнім законним власникам і їх використання тут не дає Вам право на будь-яке інше використання. Ви несете відповідальність за використання цих і подібних матеріалів.

8. Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами українського законодавства.

9. Бездіяльність з боку адміністрації сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" в разі порушення Користувачем або групою користувачів даної угоди не позбавляє адміністрацію сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" права застосовувати відповідні дії на захист інтересів Сайту пізніше.

10. Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті ТОВ "КЛТ КРЕДИТ", охороняються у відповідності до українського законодавства.

11. Компонування сторінок, логотипи, графіки та малюнки, розміщені на сайті kltcredit.com.ua, захищені авторським правом.

12. Якщо відповідно до чинних законів будь-які умови будуть визнані недійсними, інші умови залишаються в повній силі.

Використовуючи сайт kltcredit.com.ua компанії ТОВ "КЛТ КРЕДИТ", Ви погоджуєтесь з "Відмовою від відповідальності" і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.

Адміністрація сайту ТОВ "КЛТ КРЕДИТ" в будь-який час має право внести зміни в Правила, які вступають в силу негайно. Продовження користування сайтом ТОВ "КЛТ КРЕДИТ", а саме kltcredit.com.ua після внесення змін означає Вашу автоматичну згоду на дотримання нових правил.

alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X