Чи варто брати гроші в борг?

Чи варто брати гроші в борг?

Головне завдання МФО KLT CREDIT - зробити онлайн-кредити доступними для всіх громадян України. Мікрокредити зручно брати і легко погашати, особливо коли потрібні терміново гроші для вирішення тимчасових фінансових труднощів. Але коли краще віддавати гроші, взяті в борг? Тут є кілька варіантів відповіді, дивлячись з якого боку подивитися на ситуацію.

У народі є багато забобонів і прикмет на цей рахунок і наші предки суворо дотримувалися їх. Що ж стосується фінансової інфраструктури, то тут є свої нюанси. Якщо ви користуєтеся кредитними коштами KLT CREDIT і не знаєте, в який день краще віддавати борг, то ми відповімо просто. У будь-який зручний для Вас час, не пізніше платіжної дати, зазначеної в договорі. У свою чергу, день закінчення угоди залежить від терміну кредиту. Все дуже просто і зрозуміло.

Де краще брати кредит?

Для того щоб поліпшити своє фінансове становище і взяти гроші в борг від KLT CREDIT, необхідно зайти на офіційний сайт компанії. У потрібному вам розділі дізнайтеся, як правильно брати гроші в борг. Тут не треба подавати довідки про доходи, поручителів і заставу, необхідних в банках. Все що потрібно: комп'ютер, карта будь-якого банку України і, звичайно ж, інтернет. Не треба відвідувати фінансові установи, кредит оформляється 100% онлайн, швидко, зручно і безпечно. Перш ніж відправити заявку, подумайте, чи варто брати гроші в борг. Відмовитися від кредиту можна до моменту згоди з умовами договору. Користуючись кредитним калькулятором можна вибрати суму і термін кредиту. Залишається тільки дочекатися схвалення заявки, всього 15 хвилин, і сервіс дасть свою відповідь. Про статус заявки клієнта повідомлять смс-повідомленням на телефон, вказаний при реєстрації. Також всю додаткову інформацію можна уточнити в особистому кабінеті.

Як правильно давати гроші в борг знає МФО «КЛТ КРЕДИТ», що позиціонує себе як надійний і безпечний фінансовий сервіс. Після отримання схвального рішення, клієнту будуть перераховані гроші на картку. Якщо ви вказали картку ПриватБанку, кошти надійдуть на рахунок миттєво, якщо ж вказана карта іншого банку, десяти хвилин буде цілком достатньо. Залишається тільки перевести гроші в готівку в найближчому банкоматі.

Особливості мікрокредитування

Відчуваючи термінову необхідність в грошах, людина намагається вирішити свою проблему всіма можливими способами. Звертаючись за допомогою до рідних і близьких, розраховує, що йому зможуть дати в борг. Але ситуації бувають різні і потрібної суми, як правило, не знаходиться. Можна звернутися в банк, де вимагатимуть пакет документів, поручителів і т.д. KLT CREDIT має щире бажання допомогти своїм клієнтам отримати кредит, тому запровадив лояльні умови для отримання коштів. Тут ви дізнаєтеся, як і коли краще віддавати борги, які акції і знижки діють на даний момент і багато іншого.

Умови мікрокредитування від KLT CREDIT:

• Необхідно мати громадянство України

• Вік: від 18 до 75 років

• Швидке кредитування від 500 до 10000 грн.

• Можливість пролонгації

Кредити для новачків

Якщо клієнт вперше звертається в KLT CREDIT, в надії вирішити свої фінансові труднощі, то максимальна сума, на яку він може розраховувати - 2500 грн. За умови погашення взятого боргу, кредитний ліміт буде збільшений до десяти тисяч гривень. Давати гроші в борг - це значить довіряти людині і вірити в його платоспроможність. Саме тому рекомендуємо вказувати достовірну інформацію при реєстрації заявки. Вказуючи завідомо неправдиві дані, ви знижуєте свої шанси отримати позитивну відповідь.

На окрему увагу заслуговує програма лояльності для новачків, в рамках якої діє послуга «Знижка 50% для нових клієнтів». Таким чином, комісійні відрахування набагато нижчі, ніж було раніше. Впевненість у завтрашньому дні гарантує стабільно невисока процентна ставка і відмінна репутація сервісу. Коли можна віддавати борг? Тут все просто стежте за своїм мікрокредитом і датою його закінчення в особистому кабінеті. Можна погашати борг частинами, але тільки в період, вказаний в Договорі.

Фінансова допомога без кордонів

Постійні клієнти сервісу вже давно встигли оцінити всі переваги мікрокредитування від KLT CREDIT. Сьогодні можна брати гроші в борг не виходячи з дому, це дуже зручно. Найбільша сума кредиту становить - 10000 грн. Найближчим часом планується збільшити розмір позики до 15000 грн. З огляду на оптимальну процентну ставку і зручні умови погашення боргу, користуватися послугами сервісу, може кожен.

Не має значення, в якому місті України знаходиться клієнт, якщо потрібні кошти, ми працюємо на всій території країни. Оформлення кредиту здійснюється через інтернет, а гроші швидко надходять на карту і ніякої паперової тяганини. А ось в який день тижня краще віддавати борг клієнт вирішує сам для себе, головне, не прострочити терміни погашення боргу. Крім того, доступна дострокова виплата позики, тоді клієнт платить тільки за дні користування кредитом, не переплачуючи ні копійки.

Акції, знижки та приємні бонуси для всіх

Чи можна сьогодні давати гроші в борг або позичати? Надати кредитну допомогу вашому фінансовому становищу, може, МФО «КЛТ КРЕДИТ». Дружний колектив компанії постійно працює над тим, щоб зробити сервіс більш привабливим для вас, надійним і доступним. Нещодавно стартувала акція «Пропозиція дня - всім клієнтам спеціальна ставка». Такого ви ще не бачили, сенсаційне падіння відсотків, довгоочікувані 1.15%.

Ми знаємо, коли можна давати в борг гроші, все геніально просто - в період акцій! Не пропустіть економні знижки та вигідні розіграші. Чого тільки варта суперакція «Нагодуй свій гаманець». Ця пропозиція буде особливо актуальним для тих, хто відчуває гостру нестачу коштів перед зарплатою.

Як давати гроші в борг з вигодою для клієнта знає наш сервіс. «Ламаємо відсотки», унікальна процентна ставка 1.15%. Заходьте на сайт компанії, вибирайте спеціальний розділ і стежте за акційними пропозиціями. Таких щедрих знижок ніде не знайти.

А може повторимо - вигідний другий кредит!

Кожен клієнт, який успішно закрив першу позику в KLT CREDIT, може скористатися пропозицією Програми лояльності. Її умовами передбачена знижка - мінус 25% на другий кредит. Коли давати гроші в борг і як брати позику - це працює? Більш низька комісія позики, при будь-якому терміні використання кредитних коштів. Ще більше фінансової свободи разом з надійним сервісом. В який день віддавати борг, дивіться за умовами свого договору, головне, не пізніше зазначеної дати, щоб не прострочити платіж.

Перевіряють банківську карту: навіщо це потрібно?

Проведення верифікації карти - це важлива умова кредитування в нашому сервісі. З метою перевірки безпеки автоматично блокується одна гривня. Перевірка карти підтверджує, що вона знаходиться в руках справжнього власника, а не в руках шахраїв. Як правильно дати в борг гроші, щоб вони потрапили саме нашому клієнтові? Оцінивши достовірність картки через тризначний код на ній, ми зможемо перерахувати гроші саме вам. Канали, по яких передаються дані про клієнта, мають багаторівневий захист, тому гарантується збереження персональних даних. Можете бути впевнені в тому, що всі операції з KLT CREDIT - це безпечно і надійно!

Відмовили в кредиті: що я зробив не так?

Ми постаралися зробити все можливе, щоб наша стаття була корисною для всіх клієнтів як для новачків, так і для постійних користувачів нашого сервісу. Знаючи, коли краще брати гроші в борг, ви зможете не допустити помилок. І так, найпоширеніші причини відмови:

• Порушено вікові рамки: молодше 18 або старше 75

• Відсутня постійне джерело доходу

• Потенційний клієнт не є громадянином України

• Вказали неправдиву інформацію про себе

• Немає банківської карти

Можливо, ви відправили заявку на повторний кредит, не погасивши існуючий. Справа в тому, що одночасно можна оформити тільки одну позику.

Коли віддавати гроші, взяті в борг?

Сьогодні люди перестали прислухатися до народних прикмет, які радили орієнтуватися на період місяця, в момент позичання коштів. Крім того, заборонялося повертати і брати гроші до вечора, подейкували, що так можна відігнати удачу і благополуччя. Якщо ж говорити конкретно про кредитному борзі, то позику потрібно повернути згідно з датою, зазначеною в договорі. Таким чином, розібралися, коли краще давати гроші в борг, а ось як можна погасити заборгованість:

• Використовуючи карту банку

• За допомогою банківського терміналу

• У касі банку - готівкою

• Інтернет банкінг

Наші предки вірили, що дати гроші в борг хорошій людині - це похвально і навіть благородно. KLT CREDIT розуміє, як важливо вчасно отримати фінансову підтримку і пропонує вигідні умови мікрокредитування для всіх. Нагадуємо, при достроковому погашенні - платите тільки за дні користування кредитом.

Питання і відповіді: підводимо підсумки

Всі ми вже знаємо, коли можна брати гроші в борг, а коли не можна, але головне, віддавайте перевагу перевіреним сервісам, репутація яких підтверджена відгуками постійних клієнтів. МФО «КЛТ КРЕДИТ» пропонує позику онлайн на карту, без зайвого клопоту і втрати часу. Гроші від 500 до 10000 грн. будуть зараховані максимально швидко. Радує той факт, що у нас найвищий відсоток схвальних рішень, брати гроші в борг без відмови - це просто.

• Кредитний калькулятор допоможе вибрати суму і термін кредиту

• Уважно прочитайте договір

• Після електронного підписання договору, гроші надійдуть на карту

KLT CREDIT є експертом мікрофінансування в Україні, очолюючи список лідерів, в сфері мікрокредитування, про це свідчать тисячі задоволених клієнтів з різних міст країни. Дізнавшись, як правильно позичити гроші, кожен може пройти цей алгоритм і вже зараз вирішити свої фінансові труднощі.

Переваги KLT CREDIT

Сотні порад як правильно взяти гроші в борг допоможуть вам швидко оформити кредит. Велика частина фінансових організацій обслуговує клієнтів старше 21 року, в той час як ми намагаємося допомогти людям, що досягли 18-річного віку.

• Оптимальна процентна ставка

• Термін кредиту – до 65 днів

• Застава, поручителі, довідка про доходи - не потрібні

• Швидке прийняття позитивного рішення про видачу кредиту - чи варто давати гроші в борг

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
24.11.2016
На яких умовах видаються позики на карту без відмови?
25.01.2018
Банки карають вкладників, які заробляють надто багато
02.06.2017
Вже цієї осені українці зіткнуться з підвищенням тарифів на комунальні послуги
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X