Вартість "комуналки" – в руках місцевої влади

Вартість

Реформа децентралізації триває – прес-служба НКРЕКУ заявила про передачу ціноутворення на послуги опалення та водопостачання в руки місцевої влади. Це рішення знайшло підтримку Президента України, який сподівається на прискорений розгляд і впровадження цієї похвальної з його боку ініціативи.

Очікується, що під контроль організацій місцевого самоврядування перейде майже 74% підприємств, що забезпечують теплопостачання, а також 67% водоканалів. Затвердження запропонованих тарифів перейде від НКРЕКУ до мерів міст, що, можливо, призведе до зниження вартості цих кому. послуг.

Компетенція місцевої влади дозволить їй отримувати ліцензію на вироблення теплової енергії в обсязі, що не перевищує 170 тис. Гкал, а обсяг транспортування обмежений 145 тис. Гкал. Крім того, Верховна Рада прийняла закон, що дозволяє встановлювати вартість на застосування альтернативної енергії на місцях.

Ваші бажання неможливо виконати через фінансові труднощі? Немає нічого простішого, ніж звернутися за допомогою в нашу компанію! "КЛТ КРЕДИТ" не відмовить навіть тим, хто має прострочення по іншим кредитним зобов'язанням – наші послуги доступні кожному! Онлайн-кредитування дозволить Вам миттєво вирішити будь-які фінансові труднощі.

За матеріалами segodnya.ua

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
25.01.2017
Моментальні кредити. Де можна отримати кредит з моментальним рішенням?
16.03.2018
Як отримати кредит тимчасово безробітному?
13.11.2017
Звичайні банкомати — уже пережиток минулого!
Всі права захищені © 2015-2019 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

X
Не поспішайте залишати нас!
З нами вигідно співпрацювати — лише 15 хвилин, і гроші у вас. Ми дамо вам 50% знижки на перший кредит, 35% — на другий, 15% — на третій, а щотижня ви зможете брати участь в акції. За запрошеного друга заплатимо 100 грн.
visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X