Кредит на весілля - варіанти отримання цільового кредиту

Кредит на весілля - варіанти отримання цільового кредиту

Гроші у позику стали настільки поширені, що зустрічаються практично повсюдно. Зі спрощенням процедури оформлення кредитів звичка «жити в кредит» міцно ввійшла в життя багатьох. На які тільки потреби не пропонують кредити мікрофінансові організації: від автомобілів і нерухомості до дрібної побутової техніки. Популярними є й цільові кредити, спрямовані на вирішення конкретної проблеми. Серед молодих людей популярність набирає цільовий кредит на весілля.

Користуючись споживчими кредитами та купуючи товари на виплат, покупець забезпечує собі можливість діставати кошти в рахунок майбутніх своїх доходів. Це раціонально: сплачувати трохи більше за можливість одержати бажане раніше нагромадження повної суми. А в наш нестабільний економічний час, коли ціни збільшуються буквально «на очах здивованої публіки», рішення оформити кредит може бути продиктоване ще й бажанням «обігнати» інфляцію. Однак не варто покладатися на недалекоглядність банків і організацій, що займаються мікрофінансуванням: не маючи фінансової вигоди, вони не витримають конкуренції на ринку послуг. Однак нас цікавить, чим може бути вигідний кредит для споживача.

Переваги оформлення кредиту для споживача

Оформляючи кредит готівкою, ми в такий спосіб купуємо гроші. Фактично плата за користування кредитом є ціною товару. Вартість на цей «товар»є різною в різних фінансових структур. Вигода покупця є в користі придбаного ним товару, незалежно від того, якими б високими не були відсотки.

У випадку з фізичним товаром все просто: побутова техніка полегшить домашню працю й допоможе створити затишок, комп'ютерна – дозволить насолодитися сучасними технологіями як у повсякденному житті, так і на роботі. У цих випадках треба об»єктивно розрахувати свої фінансові можливості по виплаті кредиту, що дозволить Вам відразу після ухвалення рішення насолоджуватися придбаною вигодою.

Фізичні особи, які беруть кредити готівкою «до зарплати», самі ж заганяють себе у фінансове ярмо. Витрата кредитних коштів на своє існування навряд чи принесе Вам відчутну користь. Скоріше, приведе до того, що наступну зарплату доведеться витрачати не тільки на продовольчі товари, але й на погашення вже витрачених кредитних коштів.

Так що перш ніж прийняти рішення про оформлення кредиту, варто серйозно обміркувати над доцільністю такого кроку. Вигода від досягнутої мети повинна бути очевидна й незаперечна.

Чим вигідні кредити на весілля?

Насамперед, кредити на весілля приваблюють можливістю перетворення в реальність заповітної мрії. Це в радянський час при стабільності курсу вітчизняної валюти громадяни могли роками відкладати гроші на значні витрати у майбутньому. А в наш час накопичення та зберігання заощаджень вдома сполучене з ризиком їх знецінювання. Відкриття депозиту в банку відштовхує потенційною неможливістю їх одержання через раптове банкрутство установи (що на практиці – не рідкість). До того ж, знати наперед про те, коли у Вашому житті відбудеться настільки знаменна подія, щоб встигнути гідно до нього підготуватися, можливо хіба що провісникам.

Рішення про створення сім»ї – подія не проста доленосна, але й дуже хвилююча для двох закоханих. Звичайно, вони хочуть, щоб свято з такої важливої нагоди перевершило по своїх враженнях інші сімейні торжества. У будь-якому випадку, по розміру витрат весільна церемонія – безперечний лідер, в порівнянні з іншими важливими святкуваннями.

Навіть якщо молодята віддають перевагу замість гучних застіль обмежитися весільною подорожжю, його вартість навряд чи можна буде покрити середньою зарплатою навіть двох осіб. Весільні обручки – неодмінний атрибут одруження – є суттєвою весільною витратою. Та і яка дівчина відмовиться вбратися якщо не в пишну весільну, то хоча б у дорогу вечірню сукню? Відстрочувати ж сімейного щастя, в надії накопичити необхідну суму коштів за пару-трійку місяців, може привести до затягування одруження на довгі роки.

Прийнявши рішення взяти кредит на весілля, Ви позбавите себе від принизливої процедури позичати гроші в родичів та знайомих. А раптом Ви не зможете повернути позичені гроші в зазначений термін? І як бути з тим, що повернута через певний період сума частково знеціниться через інфляцію? Не варто випробовувати на міцність стосунки з близькими й друзями. До того ж, починати сімейне життя з боргів украй неприємно.

Таким чином, кредити на весілля дозволяють і стосунки із близькими зберегти, і свято організувати на гідному рівні. Треба тільки не помилитися з вибором кредитної організації.

Як взяти кредит на весілля

Щоб мати уяву про загальну суму весільних витрат, треба, насамперед, визначитися:

- зі списком гостей, яким будуть відправлені запрошення;

- з обручками та вбранням для молодят;

- з кількістю страв весільного бенкету;

- з орендою машин і приміщень для святкування;

- з витратами на тамаду, прикраси для машин і банкетного залу;

- з організацією фото- і відео зйомки церемонії.

Підвівши підсумок запланованих витрат і порівнявши їх з наявними ресурсами двох родин, багато молодят скажуть: «Я хочу взяти кредит на весілля!». І будуть по-своєму праві: вартість за користування кредитними коштами ніщо в порівнянні з яскравими враженнями «винуватців» торжества і їх гостей. А збережені фото- і відеоматеріали довгі роки будуть викликати приємні спогади й приносити радість навіть підростаючому поколінню.

Враховуючи різноманітність пропозицій від великих банків і мікрофінансових структур, важливо уважно вивчити умови кредитування, перед тем як вирішити, де взяти кредит на весілля, щоб не потрапити в скрутний стан. Більшість із таких пропозицій зводиться до оформлення кредиту в сумі до 50 000 гривень, з можливістю його погашення за період від 1-го до 3-х років. Різниця умов криється в зокрема в розмірах процентних і комісійних ставок.

Якщо ж сума в 50 000 гривень для Вас занадто значна, і Ви побоюєтеся брати її під відсоток, то варто розглянути варіант кредиту на частину весільних витрат. Зазвичай, після закінчення торжества значна частина суми кредиту погашається молодятами за рахунок подарованих на весіллі грошей.

Кредит на весілля: де взяти й що для цього треба

Якщо Ви звикли довіряти солідним структурам з багаторічним стажем, можете звернутися в один з авторитетних банків свого міста. Багато банків якщо й не видають цільовий (саме на весілля) кредит, то в них можна оформити простий споживчий кредит або ж кредит на особисту картку.

Оформлення кредитної карти займе мінімальну кількість часу. Приміром, у Приватбанку Ви одержите карту «Універсальна» не більш ніж за півгодини. У кредитних карт є як переваги, так і недоліки. Безперечна перевага полягає в пільговому періоді: частіше строком до 55 днів, але буває й до 3-х місяців. Це період, коли за користування кредитними коштами Ви або не платите взагалі, або виплачуєте буквально копійчану суму. Недоліком використання «кредитки» на весільні витрати буде обмеження в сумі, якої може просто не вистачити на заплановані заходи.

У будь-якій організації, що займається мікрофінансуванням, Ви зможете швидко одержати гроші готівкою. Щоб взяти кредит на весілля, Вам потрібні наступні документи:

- паспорт;

- довідку про привласнений ідентифікаційний код (або картку платника податків);

Вартість кредиту буде залежати й від його кінцевої суми, але в середньому це від 11 до 25% річних. При укладанні договору слід звернути увагу, чи передбачається дострокове погашення кредиту. У деяких організаціях таке погашення й зовсім штрафується.

Чи Можна оформити кредит на весілля без довідок і поручителів

Багато компаній і навіть банківські установи використовують так званий онлайн-банкінг – здійснення грошових операцій через Інтернет у режимі реального часу. Існує величезна різноманітність подібних сервісів, наприклад, Ви можете скористатися послугами компанії «КЛТ КРЕДИТ». Для цього Вам достатньо зайти на її сайт і заповнити заявку в електронному вигляді. Обробка Вашої заявки відбудеться протягом буквально 10-20 хвилин. Зарахування коштів відбувається на карту будь-якого банку країни. Швидкість зарахування залежить від режиму роботи банку. Так, у випадку із зазначенням Вами реквізитів карти Приватбанку, компанія гарантує миттєве зарахування кредитних коштів на карту. На карти інших банків кошти можуть бути зараховані протягом години після обробки заявки й ухвалення позитивного рішення.

Використання онлайн-сервісів підійде й для оформлення кредиту на весілля, якщо банки відмовляють у видачі необхідної суми. Таке може відбутися в тому випадку, якщо Ви:

- маєте погану кредитну історію або не маєте її взагалі;

- маєте непогашений кредит;

- не можете підтвердити свої доходи офіційною довідкою або стаж роботи на останньому місці не перевищує 6 місяців.

Виходячи із практики спілкування з позичальниками, банки встановлюють і інші причини для відмови у видачі кредиту. Як не дивно, це може бути невеликий розмір запитуваної Вами суми. Справа у відсутності економічного інтересу великого банку до видачі кредиту, який може бути погашений протягом декількох місяців. Однак це вигідно невеликим організаціям, які займаються мікрокредитуванням. А для Вас такий варіант буде вигідний як по способу оформлення ( як говориться, не встаючи з дивана), так і по швидкості погашення завдяки невеликим відсотковим ставкам.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 53 голосов
4.1
5
1
53
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X