Уряд України буде контролювати витрати громадян

Уряд України буде контролювати витрати громадян

Уряд України буде контролювати витрати громадян

Про те, що Кабмін збирається ввести загальне декларування, повідомляється в меморандумі з Міжнародним валютним фондом. 43% українських сімей отримують субсидії. Якщо уряд знизить кількість українців, які отримують допомогу, то декларації будуть відігравати значну роль в даному питанні. Експерти впевнені, що контроль доходів українців допоможе розібратися в ситуації, що склалася — можна буде виявити сім'ї, які отримують прибуток не зовсім чесно.

Голова центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов висловлює свою думку: "Людей, які мають дорогі авто, будинки за містом, можна частково позбавити права на субсидії". Дізнаватися про доходи народу будуть різними методами: допити знайомих, оцінка доходів і витрат громадян. Дізнавшись про нелегальні додаткові доходи, будуть прийняті конфіденційні заходи. Віктор Скаршевський, економічний фахівець, стверджує: «Дані критерії незрозумілі. Слід розуміти, що отримувати особисті дані особи можна тільки в разі, якщо ведеться розслідування. Без будь-яких підстав здійснювати подібні дії не дозволить закон України. Але хабарництво і зловживання службовим становищем може бути наявним».

Інспекцію банківських рахунків проведуть через мережу Інтернет

Стежити за доходами і витратами українців буде ПриватБанк. Завдяки даному банку можна відстежувати покупки громадян, стан рахунку, телефон, прив'язаний до номера картки, що є важливою інформацією для уряду. Фахівці вважають, що тотальний контроль доходів і витрат громадян зачепить в першу чергу простий народ, робочих, підприємців. Найбільш «ласими» для держави стануть компанії, які щороку приховують від податкової інспекції близько $ 60 млрд. А організації, що вивозять в офшорні країни по $ 10-15 млрд, уряду чомусь нецікаві, про що зазначили експерти.

Щоб добратися до найбагатших компаній, держава готова найняти нових фахівців в центральний орган виконавчої влади. Посадові особи, які очікують надприбутку до державного бюджету, нічого не отримають, вважають експерти. А все через те, що новостворені органи по боротьбі з корупцією не викладаються на повну силу.

Заступник голови ВГО "Правозахисна організація «Спільна мета»" Святослав Дубина сказав: "Щоб теорію застосувати на практиці, необхідно створити сприятливе середовище, коли українцям буде вигідно платити податок і повертати свої кошти із-за кордону. В Україні створені всі умови для ведення тіньової економіки, активно здійснюються рейдерські захоплення, права власності не захищені. Про легалізацію доходів не може бути й мови ".

Коли отримаємо результат?

Проект закону ще не до кінця дороблений, можуть бути внесені істотні корективи, будь-які зміни, доповнення або пропозиції. Фахівці припускають, що протягом 2017 року виконавчі органи підготують і здадуть законопроект до парламенту. А контроль доходів і витрат буде проведений не раніше 2019 року.

Підводячи підсумки, Андрій Золотарьов сказав: «Уряд навряд чи зможе прийняти законопроект про декларування доходів і витрат раніше 1 січня 2019 року. Якщо навіть вийде це зробити, парламент розгляне проект не раніше лютого 2018 року. Ідея контролю доходів і витрат поки що залишається під питанням».

Якщо Ваші витрати перевищують доходи, скористайтеся нашою пропозицією. «КЛТ КРЕДИТ» задовільнить Ваше прохання про надання кредитних коштів вже сьогодні. Звертайтесь!

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X