Умови одержання позики у приватної особи

Умови одержання позики у приватної особи

Якщо у вас з'явилися незаплановані витрати і терміново потрібна певна грошова сума, то КЛТ КРЕДИТ дозволяє одержати термінову позику від приватної особи. Для цього не потрібно надавати заставу або оформляти доручення. Компанія видає кредити під будь-які цілі за 15 хвилин. Заявник може розраховувати на прозорі кредитні умови і надійний сервіс. Оформлення позики проходить через інтернет, тому для одержання потрібної суми навіть не прийде виходити з дому.

Позика у приватної особи являє собою альтернативний рішення традиційному банківському кредитуванню. Якщо ви не можете оформити кредит у банку в чинність різних обставин, то підходящий варіант - візьму кредит у приватної особи. Це не вимагає тривалих перевірок, завдяки чому від часу відправлення до одержання грошей не проходить більше 15 хвилин. Якщо необхідна термінова грошова сума і при цьому в заявника зіпсована кредитна історія, то кредитування від КЛТ КРЕДИТ є єдино вигідним варіантом. Для позики потрібен мінімальний пакет документів без довідки про доходи.

Приватний кредит: переваги

Приватна позика терміново можна оформити, навіть не виходячи з дому. Це істотна економія часу, адже не буде потрібно стояти в чергах або витрачати час на дорогу. Серед переваг даного виду кредитування варто виділити:

 • Мінімальні вимоги до позичальника. З документів потрібні тільки ІПН і паспорт громадянина України.
 • Адекватна відсоткова ставка.
 • Прозорі умови надання кредиту без прихованих нарахувань і комісій.
 • Швидка відповідь і миттєве зарахування коштів.
 • Проста процедура оформлення, що вимагає всього лише наявності підключення до мережі інтернет і діючу банківську карту.
 • Приватні кредити без застави з можливістю дострокового погашення.
 • Безпека відправлення заявки і конфіденційність персональних даних забезпечується завдяки використанню спеціального захищеного SSL з'єднання.

Скористатися послугами КЛТ КРЕДИТ може кожна людина, яка являється громадянином України. Вік позичальника не повинен бути молодше 18 років і більше 75. Обов'язковою умовою оформлення кредиту є наявність банківської карти, адже при позитивній відповіді на неї буде зарахована необхідна грошова сума. На сайті можна скористатися онлайн-калькулятором, самостійно розрахувавши суму і строк погашення. Простий і зрозумілий інтерфейс дозволяє навіть починаючому користувачеві легко і швидко впоратися із цим завданням. Кредитування приватних осіб вимагає всього лише заповнити нескладну заявку на сайті.

Процедура оформлення кредиту у приватної особи

Позика приватних осіб передбачає реєстрацію на інтернет-сайті. Позичальникові потрібно безпомилково заповнити поля, указати свої дані: ПІБ, дату народження, електронну пошту. В обов'язковому порядку вводиться номер мобільного телефону і пароль від особистого кабінету. Пароль не повинен бути менше 6 символів. Успішно завершивши процедуру реєстрації, можна приступати до заповнення заявки позику від приватної особи. Для цього слід виконати наступні кроки:

 1. Заповнюємо анкету. Потрібно вказати загальну інформацію про заявника з даними про роботу і адресою реєстрації і фактичного проживання. Відзначені зірочкою поля є обов'язковими для заповнення.
 2. Додаємо банківську карту. Для цього коректно введіть її номер, що полягає з 16 цифр. Потім пройдіть швидку процедуру перевірки карти. Також потрібно буде ввести її номер разом з терміном дії (місяць і рік) і CVV кодом.
 3. Вибрати бажану грошову суму разом зі строком кредиту. За допомогою спеціального онлайн-калькулятора можна миттєво розрахувати платіж. Варто відзначити, що максимальний термін оформлення першого кредиту становить 30 днів.
 4. Указати банківську карту.
 5. Підтвердити заявку. Це відбувається шляхом уведення одноразового коду в спеціальне поле. Код приходить по смс-повідомленню, яке відправляється на указаний в анкеті мобільний номер телефону. Важливо підтвердити заявку, інакше вона не буде розглядатися.

Після обробки заявки з позичальником зв'язується співробітник компанії і уточнює деталі заявки. Після цього максимум протягом 2 хвилин ухвалюється рішення. У результаті позитивної відповіді гроші будуть миттєво перераховані на банківську карту.

Як дізнатись рішення про видачу приватного кредиту?

Кредитування приватними особами – це висока ймовірність позитивної відповіді і швидке оформлення позики. Після ухвалення рішення заявникові приходить смс-повідомлення, яке інформує про видачу грошових коштів або відмову. Щоб довідатися відповідь, також можна зайти в особистий кабінет і перевірити статус заявки. Якщо приходить позитивне рішення, то фінансові кошти будуть миттєво зараховані на карту Приватбанку. Якщо заявник указав карту іншого українського банку, то зарахування може проходити протягом 1 години.

Способи погашення приватної позики

Оплата позики може здійснюватися, як достроково, так і вроздріб. Позичальник може вибрати найбільш зручний спосіб погашення кредиту, зокрема:

 • Через карту будь-якого українського банку. Для цього потрібно зайти в Особистий кабінет на інтернет-сайті і вибрати опцію «оплатити кредит». У цьому розділі буде відображена сума, що залишилася.
 • Через термінал самообслуговування Приватбанку. Для цього потрібно вказати реквізити.
 • Через касу будь-якого банку України, скориставшись правильними реквізитами.

За допомогою интернет-банкинга. При заповненні реквізитів потрібно вказати призначення платежу. У даній графі прописується ПІБ позичальника, його ІПН і номер договору. 

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3/5
От 10 голосов
3
5
1
10
Читайте також
22.05.2017
Іпотека без першого внеску – реальний погляд
06.06.2019
Кредитний донор: що він дає позичальникові?
15.06.2017
Як оформити короткострокову позику в МФО України?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X