Українці витратили на Євробачення необґрунтовано велику суму грошей

Українці витратили на Євробачення необґрунтовано велику суму грошей

Українці витратили на Євробачення необґрунтовано велику суму грошейУкраїнський народ обурений організацією Євробачення-2017. Із найбільш вочевидь невиправданих розтрат можна виокремити випадок з облагороджуванням території, прилеглої до місця проведення події. Масивна недобудована споруда могла зіпсувати враження зарубіжних гостей від Євробачення в Україні. У зв'язку з цим організатори вирішили замаскувати дане будівництво. Будинок завісили спеціальним полотном білого кольору. Таке «маскування» обійшлось українському бюджету в 5 млн грн. Втім, настільки «коштовний» матеріал зіпсувався вже після першої негоди.

Гонорари розмірами в сотні тисяч гривень

В мережі Інтернет спостерігається серйозне обурення серед українців з приводу розмірів оплати послуг вітчизняних артистів, які беруть участь в організації конкурсу. Співачка Джамала за свій виступ отримає 986 тисяч гривень, що становить близько 34 тисячі євро, при тому, що новорічні розцінки артистки доходили лише до позначки в 25 тисяч євро, не вище.

Денис Козловський, представник Джамали, повідомив пресі, що ці суми поки що існують лише на папері. Гроші ще не перераховані на рахунок співачки. До того ж настільки істотний гонорар виправданий відразу трьома виступами співачки. Два номери Джамала вже презентувала глядачам раніше. Третім номером була презентація нової пісні «I believe in you», яку глядачі конкурсу почули під час гранд-фіналу пісенного конкурсу. Денис стверджує, що співачка не скористається даними грошима, адже вони підуть на оплату послуг фахівців, які допомагають Джамалі створювати номера.

Робота Андрія Джеджули коштувала українцям не набагато дешевше. Артист взяв участь в церемонії відкриття конкурсу, за що отримав оплату в розмірі 2,5 млн грн. Джеджула поспішає повідомити, що отримані кошти він розділить між музикантами, йому залишиться всього-нічого — 79-150 тисяч гривень. В той же час експерти, які оцінили відкриття Євробачення, заявили про затягнутість та нудність самої церемонії.

Основні витрати конкурсу сконцентровані саме в сфері оплати послуг українських артистів. Найдорожчим вітчизняним гостем конкурсу став Олексій Некрасов, представник відомої української співачки Злати Огневич. За його послуги держава заплатила 403 тисячі гривень, а в цілому його студія отримає 874 тисячі.

Політтехнолог Денис Богуш вважає, що Євробачення — це своєрідний майданчик, на якому українські співаки отримують можливість «набити собі ціну». Денис підкреслює, що саме такі проекти дозволяють зіркам ставати «дорожчими». Скільки зірка запросить за свій виступ зараз, приблизно стільки ж їй і будуть пропонувати в майбутньому.

Українців турбує етична сторона того, що відбувається. Захмарні гонорари артистам виплачує саме народ — за допомогою бюджетних грошей. Ці ж суми принесли б набагато більше користі, якби їх направили, наприклад, на меценатство, — пояснює Богуш.

Порівнюючи витрати на Євробачення, не можна залишати поза увагою той факт, що Швеція, яка приймала конкурс у минулому році, витратила на організацію пісенного змагання всього 9 млн євро (Україна ж — 30 млн євро).

Андре Тану відмовили

«Нажилися» на Євробаченні не тільки співаки і шоумени. Встановлювати занадто високі ціни на свої послуги наважилися і українські фахівці ремесла кравця, яким було доручено шити костюми для ведучих. Катерина Возіанова, модельєр одягу для чоловіків, повинна була пошити 8 костюмів вартістю по 75 тисячі гривень за кожен виріб.

Два костюми загальною вартістю в 140 000 грн були замовлені у компанії «Лейк студіо». Команда Олени Буриної отримала замовлення на три комплекти, у які входили шовкові сорочки, піджаки та штани з вовни, а вартість цих костюмів — точно не нижча за попередні суми.

Відомий дизайнер Андре Тан також брав участь у тендері, причому його послуги були набагато дешевшими, аніж пропозиції вищезазначених модельєрів.

З невідомих причин його послугами знехтували. Сам дизайнер заявляє, що був вкрай здивований на рахунок результатів тендеру. Модельєр пропонував пошити костюми середньою вартістю у 10 000 грн, а це, як бачимо, набагато дешевше за ті суми, які були затверджені у результаті.

Черговий розподіл коштів між «своїми»?

Експерт Андрій Золотарьов, аналізуючи організацію Євробачення, зауважує, що фінансування конкурсу було попросту розділене між окремими людьми. Золотарьов скаржиться, що українські чиновники у черговий раз проявили «клановість та кумівство», а весь процес організації — це «годівниця для своїх».

На захист виконавчої команди Євробачення стає Тарас Стецьків, який брав участь в організації шоу в 2005-му році. Він заявляє, що в більшій мірі критика лунає з вуст тих людей, яких не допустили до роботи над шоу. Тарас зауважує, що свого часу його команда також піддалась серйозній критиці. Після перевірок та підрахунків виявилось, що їм вдалось заощадити 10 млн грн із 68, які були виділені владою.

Теж не проти збагатитись? Отримайте позику, не виходячи з дому! Компанія «KLTCREDIT» надає свої послуги в режимі онлайн. Зайдіть на сайт компанії, заповніть коротку форму заявки на кредит та отримайте гроші протягом 15 хвилин після оформлення запиту!

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.7/5
От 53 голосов
2.7
5
1
53
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X