Терміново потрібні гроші! Куди краще звернутися для оформлення кредиту?

Терміново потрібні гроші! Куди краще звернутися для оформлення кредиту?

Сьогодні одержати кредит на вигідних умовах можна в одному з банків країни або в мікрофінансових організаціях, що надають свої послуги в режимі онлайн. Варто відзначити, що договір позики в таких фінансових установах може відрізнятися й мати як позитивні, так і негативні аспекти. Саме тому, плануючи оформлення кредиту необхідно з усією серйозністю підійти до питання й уважно вивчити актуальні кредитні пропозиції.

Кредит у банку. Основні нюанси оформлення позики

Щоб одержати у своє розпорядження будь-яку суму коштів сьогодні можна відвідати один з найближчих банків і подати заявку за допомогою фахівців. Однак щоб гарантовано одержати позитивну відповідь вам доведеться завчасно підготувати досить великий пакет документів. Крім того, що ви витратите досить багато часу на оформлення довідки про доходи так ще й при великій сумі позики вам доведеться шукати поручителів.

Умови банківського кредитування найчастіше є досить жорсткими. Справа в тому, що банківські установи всіляко намагаються застрахувати себе від несумлінних клієнтів, тому або суттєво завищують ставку, або вимагають велику кількість офіційно завірених документів. Саме із цієї причини оформлення кредиту в банку займає декілька днів і створює для позичальника цілий ряд проблем.

Звичайно, якщо вам потрібна значна сума коштів на оплату іпотеки або розвиток бізнесу, тоді можна зібрати всі папери, а також зайвий раз перевірити ще раз свою кредитну історію й знайти необхідну кількість поручителів. Однак така процедура може ускладнитися ще на самому початку через те, що у вас немає офіційного місця роботи або ви працевлаштовані недавно. Через це довідку, що підтверджує доходи вам одержати не вдасться, а без неї відповідно ви одержите відмову в банку.

Часто договір банківського кредиту є не самим вигідним для позичальника через відсутність можливості дострокового погашення без пені. Так званий «ануїтетний» кредит ви будете виплачувати рівно стільки, скільки прописано в договорі й навіть при оплаті більшої суми особливо не спростите своє кредитне навантаження.

Навіть якщо ви ретельно підготуєтеся, зберете повний пакет документів і перевірите ще раз кредитну історію, це не дасть вам стовідсоткової гарантії на позитивну відповідь від банку. Вам можуть відмовити по незначній причині. У цьому випадку вам доведеться починати спочатку, а саме звертатися в черговий банк і заново збирати пакет документів.

Мікрокредитування – оптимальний варіант одержання позики

Коли мова йде про досить значну суму коштів для купівлі житла або розвиток свого бізнесу, тоді ще можна витратити час і нерви на підготовку паперів і подачу заявки в один або кілька банків. Однак у тому випадку, якщо терміново потрібні гроші до зарплати, на оплату яких-небудь послуг або лікування, то в такій процедурі необхідність відпадає не тільки тому, що сума позики невелика, але й через те, що на її одержання в банку просто немає часу.

Коли виникає необхідність у короткостроковій позиці на невелику суму найкраще звернутися в одну з мікрофінансових організацій. Такі компанії працюю відповідно до чинного законодавства, і надають кредити на невеликий термін під відносно невисокі відсотки.

Щоб оформити мікрокредит вам навіть не обов'язково виходити з дому або відлучатися від робочого місця. Достатньо просто вибрати компанію, що надає швидка позика умови, якого для вас оптимально підходять та подати заявку в режимі онлайн. Якщо ви правильно заповните запропоновану анкету, вкажете всі необхідні дані й розрахуєте термін виплати позики тоді, швидше за все відповідь за вашою заявкою буде позитивною.

Умови договору позики в мікрофінансових організаціях є досить вигідними й абсолютно прозорими. Крім того при бажанні в більшості випадків ви зможете достроково сплатити кредит без додаткових нарахувань та пені. Однак, незважаючи на те, що мікрофінансові організації видають кредити за спрощеною схемою, до співробітництва з ними необхідно підходити із усією відповідальністю. Що не одержати негативний досвід від кредитування онлайн необхідно:

  • Перш ніж подавати заявку подумати чи потребуєте ви в даний момент у заявленій сумі.
  • Враховуючи своїх фінансові можливості, грамотно розрахувати термін кредитування, щоб надалі уникнути суттєвого навантаження на сімейний бюджет.
  • Уважно вивчити умови кредитного договору й при необхідності зв'язатися зі співробітниками компанії для уточнення інформації.
  • При виникненні труднощів зі своєчасною оплатою заборгованості не чекати коли з'являться гроші, а терміново повідомити про ситуацію, що виникла в мікрофінансову організацію.
  • Сумлінно виконувати всі умови кредитування.

Із усього вищесказаного можна зрозуміти, що оформлення кредиту на дуже значну суму краще здійснювати в банку та для одержання позитивної відповіді витратити час на оформлення повного пакету необхідних документів і пошуку поручителів. Однак, коли дуже терміново необхідна відносно невелика сума, краще звернутися в мікрофінансову компанію й одержати позику протягом декількох хвилин.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X