Хочете купити товари в кредит через інтернет? З «КЛТ КРЕДИТ» це просто і вигідно!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Купівельна активність у мережі громадян України продовжує зростати. Наш ринок електронних продажів вважається одним із самих, що динамічно розвиваються в Європі. Зрозуміло, це привело й попиту на товари в кредит через інтернет. Зараз не виходячи з дому можна купити новітній мобільний телефон під керуванням Android або iOS, ПК, ТВ або ігровий ноутбук. При цьому покупку можна здійснити в будь-якому місті, навіть в Києві, Запоріжжі, Харкові або Одесі. Це дуже зручно, ширше асортименти, заощаджує час, та і ціна на товари зі складів помітно уступає роздрібним магазинам.

Але чи завжди є в наявності досить грошей, щоб придбати який-небудь із цих продуктів. Навіть через інтернет вартість деяких товарів залишається досить високою. Виходом може стати рішення оформити кредит онлайн або споживчу версію в банку. Але кращий варіант – це взяти позику в МФО KLT СREDIT.

Як придбати потрібну річ в розстрочку?

Зараз в Україні є безліч варіантів що-небудь купити, не маючи на це достатньо грошей. Наприклад, кредит на техніку можуть видати практично в будь-якому банку. Але є ряд незручностей, які властиві цьому способу:

  • Складно буде знайти організацію, яка буде готова дати гроші без первісного внеску й без довідки про доходи;
  • Процедура може розтягтися на кілька днів або навіть тиждень. Особливо довго оформляються великі суми. Наприклад, вам потрібно купити ігровий комп'ютер у кредит, який коштує близько 25 000 грн. Прийдеться не один день просиджувати в черзі за тієї або іншим папером, а потім на приймання до менеджера;
  • Якщо у вас не ідеальна історія позичальника, репутація неплатника, вам практично гарантовано відмовлять. Та ж доля чекає й тих, хто не зможе підтвердити свої доходи або факт працевлаштування;
  • Якщо прагнете зробити покупку в інтернет-магазині, приміром, ноут, приготуйтеся розщедритися. Навіть якщо мова йде про акцію й позиці без відсотків, переплату покупець однаково одержить. Вона буде представлена у вигляді комісії за доставку, разового збору за оформлення і т.д. (залежить від політики кредитора).

Якщо ж ви прагнете обійтися без складностей – оформляйте техніку в кредит онлайн в KLT СREDIT.

Як купити будь-який товар через інтернет за годину?

Завдяки особливим умовам надання позик від компанії KLT CREDIT, ви дійсно можете протягом 60 хвилин знайти кошти, щоб оплатити річ, що сподобалась. При цьому умови й порядок гранично простий.

Хто може одержати позичку?

Така послуга доступна всім громадянам країни, у яких вже є паспорт. Ще одна умова – досягнення 18-літнього віку. Крім цього, знадобиться телефон і платіжна картка кожного з банків України з позитивним балансом хоча б 1 гривня. Більше нічого не потрібно, у тому числі поручителі, довідки або дзвінки на роботу й з роботи.

Як подати заявку?

Для цього досить перейти на сайт МФО й за допомогою дуже наочного калькулятора виставити суму й строк, на який ви берете кошти. Після натискання кнопки вас автоматично переведуть на форму для заповнення. Все супроводжується докладними текстовими інструкціями, тому внести дані не складе завдання.

Вам потрібно вказати свою персональну інформацію, контакти, відомості про роботу і т.д., а також реквізити картки. Після короткої процедури верифікації ваш запит може бути відправлений. Рішення приходить дуже швидко – максимум через 20 хвилин. Залишається тільки поставити цифровий підпис-код на угоді й можна чекати переведення (теж досить швидко).

Як можна розпорядитися отриманими фінансами?

Ви можете тепер оплатити свої покупки в інтернеті або звичайному магазині. Особливо зручно користуватися таким методом, якщо терміново потрібно придбати товар, який коштує дуже дешево. Як правило, недорогі вигідні пропозиції довго не затримуються на прилавках і до зарплати або іншого вступу можуть просто не долежати.

Крім того, що з KLT CREDIT ви зможете придбати товари в кредит за лічені хвилини, цими ж коштами можна розрахуватися й по рахунках, за покупки в супермаркеті або оплатити термінові витрати.

Чому варто вибрати саме KLT CREDIT?

Ця компанія готова запропонувати своїм клієнта відмінні умови співробітництва. Їхньої переваги:

  • Цілодобова доступність;
  • Чесні умови. Ще до заповнення заявки ви будете знати про розмір переплати по позичці;
  • Програма лояльності;
  • Можливість оформити, не виходячи з дому або не залишаючи робочого місця. Незалежно від цілей: техніка в кредит, рахунки за лікування, терміновий ремонт або штрафи – все можна зробити з будь-якої точки, де є вихід в інтернет;
  • Швидкість оформлення – не більше 15 хвилин;
  • Без додаткових паперів, підтвердження доходів і інших гарантій. Навіть при простроченні в банку однаково є чималий шанс схвалення

Завдяки KLT СREDIT ви зможете побрати ноутбук, планшет, смартфон або телевізор у кредит на простих і вигідних умовах, а головне – швидко. Дозвольте собі все, що побажаєте вже зараз.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X