Потрібен споживчий кредит? «КЛТ КРЕДИТ» видасть його протягом 8 хвилин.

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Такий фінансовий продукт, як споживчий кредит користується великою популярністю вже не один десяток років. Згодом оформити його стає усе простіше, умови – м'якше й доступніше. Але чи всі позикодавці однаково гарні?

Наприклад, у банку у вас не вийде швидко одержати кредит онлайн на карту, а в приватної особи відсотки можуть перевищувати всі розумні межі. Оптимальний варіант – оформити позичку в мікрофінансовій організації. В KLT CREDIT готові запропонувати самі комфортні умови.

 Особливості такого виду позики

 Таку позичку можна запросити на будь-які потреби, наприклад, оплату навчання або курсу лікування, покупку товарів, подорож або вирішення інших термінових фінансових питань. Ви можете взяти споживчий кредит як готівкою, так і у вигляді цільового платежу. В обох випадках має бути витратити чимало сил і часу на збір документів і візити до менеджера.

Другий варіант передбачає погашення банком вашого рахунку-фактури за придбання речі або послуги без передачі грошей вам на руки. Хоч така позичка й може відрізнятися невеликою знижкою на відсотках, але про зручність мова тут не йде. Справа в тому, що так не вийде оплатити товари онлайн або купити щось із рук або в приватника. Якщо ж вам потрібний нецільовий кредит без забезпечення, кращим рішенням буде мікропозика від МФО KLT CREDIT.

 Як позичити гроші через інтернет?

 Тепер не потрібно витрачати день або більше на оформлення банківської позики, щоб знайти кошти на покупки. В KLT CREDIT ви зможете швидко, без труднощів оформити той же кредит на споживчі потреби, але без довідок, черг, поручителів, довгих перевірок.

Для цього досить подать онлайн-заявку із сайту компанії й уже через годину мати можливість розпоряджатися отриманими грошима. Уся процедура зведена до мінімуму простих кроків:

 • Реєстрація на сайті. Вона не займає багато часу, а надалі дозволяє взяти позичку буквально за 5-6 хвилин;
 • Вибір суми й терміну. Зручний калькулятор відразу покаже вам задані параметри, обсяг відсотків, а також загальну цифру до виплати;
 • Подача онлайн-заявки. Ви вказуєте дані карти, іншу інформацію, яка стосується вашого місця проживання, роботи і т.д. Віднесіть до цього кроку уважно, гранично акуратно, оскільки навіть невелика помилка може привести до того, що вам відмовлять у послузі;
 • Підтвердження всіх даних, перевірка умов, рішення кредитора. Досить додержуватися простим інструкцій, ще раз уважно ознайомитися зі строком, відсотками й загальною сумою;
 • Підписання угоди. Після схвалення ви отримаєте спеціальний цифровий код, який буде служити вашим підписом. Його потрібно ввести у відповідне поле;
 • Одержання грошей. Кошти зараховуються на рахунок дуже швидко, ви можете їх зняти відразу ж після надходження.

Весь процес займає не більш години. Ви одержуєте споживчий кредит онлайн на карту на особисті потреби без додаткових перевірок, дзвінків, черг або поручителів.

 Переваги KLT СREDIT

 У швидких позик є один недолік – досить великий відсоток, але не в усіх. В KLT CREDIT ви можете взяти кошти на вигідних умовах:

 • Ставка від 0,83%;
 • Максимальна сума – до 10 000 грн.;
 • Строк – до 65 днів;
 • Все що потрібно – це паспорт, ІПН, мобільний телефон, картка будь-якого банку України;
 • Пільговий період – 3 дня;
 • Послуга пролонгації позики.

Для всіх нових позичальників діє програма лояльності, що надає знижку на першу позику – 50%, другий – 35%, третій – 15%. Але навіть потім щотижня можна взяти позичку на 35% дешевше в один із днів.

Вам надається можливість просто й швидко отримати споживчий кредит без підтвердження доходу в будь-якому місті країни – Києву, Харкову, Одесі або Львові. При цьому від вас не потрібно ніяких додаткових гарантій, а умови – доступні й вигідні для кожного.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X