Сім звичок, які допоможуть стати багатим. Рекомендації від мільйонерів

Сім звичок, які допоможуть стати багатим. Рекомендації від мільйонерів

Бажання стати заможною людиною передбачає зміну свого внутрішнього ставлення до певних речей, розвиток правильних навичок. Це ті маніпуляції, які Ви виконуєте щодня, не задумуючись. Однак саме завдяки їм можна досягти поставлених цілей.

Автори книги "Багатство не чекає", бізнесмени і магнати Д.Осборн і П. Морріс, діляться секретами «нагромадження» величезних статків і виховання в собі корисних звичок. Тут перерахований ряд тих навичок, які, за словами бізнесменів, дозволять кожній людині стати багатою та жити в достатку.

Завжди нагадуйте собі про свої плани

Завжди необхідно мати конкретний образ того, що Ви хочете отримати в найближчій перспективі й далекому майбутньому, стверджують бізнесмени. Ви малюєте "картину" свого життя, чітко уявляючи, що в результаті бажаєте отримати. Не можна передбачити всі події в житті, оскільки воно змінюється постійно й може спровокувати будь-які несподівані ситуації, тому слід регулярно згадувати про свої плани та в разі потреби коригувати їх.

Наприклад, Д. Осборн присвячує один день в тижні походу в кафе, де за чашкою кави оцінює свої плани, аналізує позитивні й негативні результати, фіксує поліпшення та вносить поправки.

Будьте особистим експертом для себе

Навіть якщо Ви є суперфахівцем у своїй сфері, це не означає, що Ви здатні передбачати події з високою точністю. Чимало фахівців у області економіки та фінансів постійно роблять прогнози, які не виконуються взагалі.

Найсвіжіший приклад: величезна кількість фахівців на основі особистих прогнозів пророкувала мало не 100-відсоткову перемогу Х. Клінтон на президентських виборах у США. Наскільки помилковими виявились їхні прогнози?

Не варто захоплюватись припущеннями, мовляв: «що може статися завтра?». Акцентуйте увагу на тому, як відіб'ється Ваше рішення на бізнесі та інвестуванні сьогодні, які привілеї Ви отримаєте. Робіть вкладення в ті галузі, які здатні принести прибуток, навіть якщо ситуація буде гіршою, ніж зараз. Обов'язково підготуйте страхувальний план Б, який стане в нагоді, якщо раптом виникнуть ускладнення.

У кожного своя дорога

Розраховуйте тільки на свої знання. Не можна отримати величезні статки з тисячі джерел одночасно. Будьте фахівцем в певній сфері та вдосконалюйтесь у ній. Наприклад, для авторів зазначеної вище книги цією сферою стала нерухомість. Обидва отримують по 15% річних. Якщо порівнювати цей показник з диверсифікованими активами, то він може дати менший прибуток. Але слід пам'ятати, що відмінним знавцем своєї справи можна бути тільки в декількох областях. Інакше доведеться користуватися послугами фінансових консультантів.

Прагніть до нових знань

Безперечно, використання успішних, уже перевірених часом і результатами методів та способів діяльності — вірне рішення. Але це не означає, що потрібно відкидати все нове. Час не стоїть на місці, публікуються нові книги та статті з тих тем, які викликають у Вас інтерес. У Всесвітній мережі є безліч асоціацій фахівців, завдяки спілкуванню з якими Ви зможете дізнатися щось нове та цікаве у своїй галузі.

Автори книги вважають, що знання визначають Ваш фінансовий успіх. Це головна причина, чому бізнесмени прагнуть вчитися завжди.

Мету можна поділити на декілька стадій

Прагнете отримати щось істотне: стати відомим вченим, досягти якихось висот у власному бізнесі? Є ймовірність, що Ви можете відчути невпевненість у собі й вирішити, що це все марно. Автори книги рекомендують одну велику мету розбити на кілька складових.

Отримання багатства — це не випадок, а трудомісткий процес. Для кожної стадії необхідно встановити свої терміни, які будуть наближати Вас до заповітної мети. І не забувайте про перший пункт: завжди відзначайте свої успіхи.

Гроші повинні працювати на Вас

Завжди переживаєш приємне відчуття, коли дохід стабілізується. Але якщо витрати починають рости, це стає перешкодою для омріяного багатства. Бізнесмени пропонують зменшити витрати, а заощаджені гроші вкладати в інвестиції. В один прекрасний день зекономлені й інвестовані фінанси дадуть Вам істотний дохід.

Не відволікайтесь на дрібниці

Якщо Ви будете відволікатися на несуттєві дрібниці, Вас просто «не вистачить» на досягнення значущої мети. Зацикленість на окремих дріб'язках, невеликих життєвих або робочих проблемах заважає рухатись вперед.

Д. Осборн і П. Морріс рекомендують провести таку процедуру: прикрийте очі та уявіть все те, що необхідно зробити й що турбує Вас. Потім приберіть все зайве й направте свої дії в потрібному напрямку, а саме — в напрямку до поставленої мети. Для цього будуть потрібні певні зусилля й час, але в кінцевому підсумку Ви перестанете витрачати ресурси на те, що не дає результату.

Але якщо Вам потрібні гроші уже зараз — звертайтесь у «КЛТ КРЕДИТ». Тут Вам нададуть екстрено необхідну мікропозику за лічені хвилини. Скажіть «ні» довідкам, поручителям, заставам та прихованим платежам!

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
10.02.2017
Де взяти позику терміново без відмови на карту
27.12.2016
Миттєва мікропозика швидко на карту
13.09.2017
Чи потрібен перерахунок зарплат? Новий закон уже поданий на розгляд
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X