Швидкі гроші в борг. МФО як альтернатива виграшна

Швидкі гроші в борг. МФО як альтернатива виграшна

Як терміново отримати гроші в борг і на вигідних умовах? Коли кошти потрібні швидко, звертатися в банк — далеко не найкращий задум. Процедура оформлення кредиту затягнеться надовго, а результат угоди може обернутись для Вас відмовою у видачі позики. У таких випадках на допомогу українцям приходять ломбарди, МФО та приватні кредитори.

Отримання кредиту від приватної особи — популярна альтернатива банківським послугам, якою користується чимало сучасних українців. Але які ж особливості у даного виду кредитування, та наскільки безпечні такі угоди для простого українця?

Чи дійсно швидко?

Отримати гроші в борг швидко за допомогою співпраці із приватним кредитором складно. Витративши чимало часу на пошук людини, готової надати позику, Ви зіткнетеся зі ще однією перешкодою — оформленням паперів. Чимало кредиторів запропонують Вам написати розписку, а деякі — навіть скласти спеціальний договір про передання грошей. Обидва документи будуть засвідчуватись підписом нотаріуса, а це — додаткові витрати дорогоцінного часу.

Звісно, дана процедура виявиться швидшою, аніж оформлення позики в банку. Але, наприклад, МФО нараховують кошти ще швидше — зазвичай протягом години з моменту прийняття Вашої заявки. Тому міф про те, що приватне кредитування — найшвидший спосіб отримання грошей в борг, міфом і являється насправді.

Будьте уважні: шахрайство

Серед українців побутує думка, що надання приватних позик, оголошення про які ми щодня бачимо в Інтернеті — чистої води обман. На жаль, спростувати дані переконання можна лише частково. Все частіше необізнані українці потрапляють в руки справжніх злодіїв і позбавляються власних грошей. Наприклад, деякі «приватники» вимагають від клієнта своєрідну передоплату за позикою, але, отримавши кошти, безслідно зникають.

Інший варіант обману: шахрай просить позичальника відкрити новий електронний гаманець або пластикову карту. Потім запевняє, що переведе кошти саме на цей рахунок, але тільки після того, як Ви нібито активуєте його. Для активації необхідно поповнити рахунок на певну суму грошей. Як тільки Ви повідомите реквізити гаманця / карти шахраю, Ваші гроші будуть вкрадені.

Кредитор може запропонувати Вам захистити угоду, підписавши певну розписку / нотаріальну угоду / угоду застави. В документі зазначається сума, яку Ви берете в борг, можливо, відсотки та інші аспекти. Після того як підписаний Вами папір потрапить в руки недобросовісного кредитора, він не виплатить обіцяну суму, а зажадає її від Вас. У цей момент Ви стаєте боржником, на підтвердження чого Вам висувається письмовий доказ з Вашим же підписом.

Тому, якщо Ви хочете отримати швидкі гроші в борг, не варто ризикувати, адже, потрапивши в руки до шахраїв, можете втратити багато часу даремно. Перед початком співпраці з приватною особою перевірте її за різними чорними списками, які доступні кожному громадянину в режимі онлайн. Введіть її контактні дані та детально ознайомтеся з отриманою інформацією.

Де знайти кредитора?

Не боїтеся ризику та намагаєтесь знайти приватну особу, яка б надала Вам позику? Скористайтеся допомогою:

- оголошень, розміщених в газетах або на онлайн-дошках;

- спеціалізованих Інтернет-форумів;

- перевірених особистих зв'язків.

Ви також можете подати власне оголошення про потребу взяти певну суму грошей в кредит у приватної особи.

Умови співпраці

Ті люди, які не намагаються Вас обдурити, а дійсно заробляють на видачі позик, можуть висувати найрізноманітніші вимоги. Чимало кредиторів із метою захистити себе вимагають від Вас інформацію про доходи для підтвердження платоспроможності. В такому випадку говорити про швидку позику та економію часу не доводиться. На противагу, мікрофінансові організації видають кредити без вимоги від позичальника будь-якої інформації про доходи, а процес оформлення заявки не займає більше 15 хвилин.

Візьміть до уваги: оформляючи приватну позику, Ви прирікаєте себе на істотну переплату відсотків, адже найчастіше вони нараховуються щомісяця та розраховуються на основі початкової суми боргу, а не її залишку. Скориставшись послугами МФО, Ви зможете істотно заощадити на відсотках, які нараховуються не щомісяця, а щодня. Вибирайте компанії, які надають можливість дострокового погашення позики, і тим самим істотно економте на виплаті відсотків.

В основному приватні кредитори укладають угоди, в яких зазначається тільки підсумкова сума боргу із урахуванням всіх відсотків. Тоді, якщо Ви вирішите віддати борг, наприклад, через тиждень, а не через обумовлені півроку, кредитор може вимагати від Вас всю суму, із урахуванням відсотків за всі 6 місяців. Для цих дій у нього будуть законні підстави. Термін, на який можна отримати приватний кредит, обчислюється декількома місяцями. Взяти кошти в борг на декілька років за допомогою даного способу практично неможливо.

Нескладно помітити, що подібне кредитування таїть в собі безліч прихованих небезпек. Де взяти швидко гроші в борг без ризиків? Гідною заміною приватним кредитам є послуги МФО. Отримати кредитні кошти в даній організації можна лише в декілька клаців мишки. Вам навіть не прийдеться полишати меж власної квартири. Зазвичай угоди оформляються в режимі онлайн.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» видає позики всім українцям, які досягли повноліття, не вимагаючи довідок про доходи та надання поручителів. Слідкуйте за акціями й вигідними пропозиціями від кредитора та отримуйте істотні знижки за відсотками!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X