Оформлення інтернет кредиту для пенсіонерів

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Ситуації в житті бувають різні, часом може терміново знадобитися конкретна сума грошей. Добре, якщо привід для витрат приємний: весілля, ювілей, а, може, у вас раптово з'явилася можливість відпочити за кордоном по палаючій путівці? Але бувають випадки, коли причина термінової потреби грошей не викликає позитивних емоцій: раптова хвороба, аварія, або ще гірше. Але при будь-якому розкладі такі ситуації можуть підстерігати на кожному кроці, і, навіть якщо вас вони зараз не стосуються, не зайвим буде довідатися, як діяти в складних обставинах.

Найшвидшим способом отримати необхідні гроші є оформлення кредиту, адже деякі жителі України тепер можуть похвастатися наявністю заощаджень. Та й у родичів та знайомих приблизно та ж картина. Ситуація ускладнюється, якщо потрібно взяти кредит пенсіонеру. Навіть працездатних людей відлякує перспектива звернення до банківських установ. Усім відомо, скільки часу в них займають процедури, особливо якщо банки належать до державних структур. Якщо ви є мешканцем великого міста, то знаєте, яка кількість людей ходить по різних організаціях і наскільки довгі можуть створюватися черги. Це вже не говорячи про кількість документів, які необхідно зібрати для рішення будь-якого питання, адже паперово-бюрократична система в нашій країні дуже повільно піддається змінам у кращу сторону.

Так, де можна взяти кредит непрацюючому пенсіонеру? Банківські організації дуже часто відмовляють навіть працездатній частині населення при наявності необхідної кількості документів. Але ж кредити пенсіонерам часто бувають потрібні не для якихось позахмарних потреб, а, наприклад, щоб купити щось із побутової техніки, або для покупки гарного подарунка для дітей або онуків.

Мікрофінансові організації

З розвитком попиту з'являються і пропозиції. Дана ситуація – не виняток. Щоб більше не задаватися питанням «Де взяти кредит пенсіонеру?», можна сміло звертатися в мікрофінансові організації (МФО). Більшість із них надають мікропозики на суму від 500 до 10000 гривень, якої цілком може вистачити на необхідні потреби.

Функції МФО хоч і мають певна подібність із банками, але, все-таки, це зовсім інші організації, що працюють по певних принципах. Розглянемо як працює компанія «КЛТ КРЕДИТ»:

 • Кредитна історія. При зверненні за мікрокредитом, його може отримати будь-яка людина, при цьому його благонадійність і попередні кредитні історії не зазнають такої ретельної перевірці. Навіть якщо в минулому й були якісь порушення виплат, то, чесно виконавши умови погашення мікрокредиту, можна поліпшити свою КІ, що обов'язково допоможе, якщо в майбутньому ви будете звертатися в банківські або інші фінансові установи.
 • Вік. Отримати кредит можна починаючи з настання повноліття і до 75-літнього віку, таким чином, кредит для пенсіонерів – це реальність.
 • Різні довідки. Для одержання кредиту пенсіонеру, немає необхідності надавати довідки про доходи, не потрібні поручителі, для тих, хто працює на пенсії, не потрібно брати довідку з місця роботи.
 • Які документи знадобляться? У більшості випадків для оформлення мікрокредитів обов'язковою умовою є лише наявність паспорта та ідентифікаційний номер (ІПН).

Вивчивши принципи роботи компанії, ми бачимо, що умови одержання кредиту пенсіонерам істотно спростилися.

Як ми працюємо?

 • Після подачі заявки на одержання мікропозики, максимальний час її розгляду та оформлення – 7-15 хвилин.
 • Термін користування коштами може бути в межах від одного тижня до двох місяців. Це середні показники, більш детальну інформацію про надання пенсіонерам кредиту ви можете отримати в консультантів.
 • Повернення кредитних коштів може відбуватися достроково, або контракт можна продовжити.
 • Сховані комісійні та страхувальні виплати відсутні. Про суму вашого платежу та нарахованих відсотках ви завжди можете довідатися за допомогою калькулятора на нашому сайті.

Яким способом оформити мікрокредит?

З метою полегшення процедури оформлення та збільшення клієнтської аудиторії, компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує онлайн кредит пенсіонерам на карту. Онлайн-Кредити останнім часом стали найпоширенішим сервісом. Для того щоб скористатися спрощеною системою видачі, необхідно зовсім небагато: наявність комп'ютера або іншого девайса з доступом до інтернету, і банківської пластикової карти, на яку будуть перераховуватися кошти. Якщо карти у вас не має, подбайте про її одержання перед тим, як подавати заявку.

Щоб оформити кредит пенсіонерам на карту онлайн, необхідно зробити всього кілька кроків. До речі, якщо ви, у силу свого віку, не вмієте користуватися комп'ютером, це можуть зробити ваші діти або онуки. Вам досить буде лише знаходитися поруч, і читати надану інформацію.

Отже, для одержання кредиту онлайн пенсіонерам на карту потрібно:

 • Вивчити пропозиції мікрофінансових організацій (доступні кредитні суми, відсоткові ставки, комісії, терміни погашення і т.д.), і вибрати компанію, найбільш задовольняючу вашим вимогам.
 • Скориставшись калькулятором на сайті, прорахувати суму необхідних вам коштів.
 • Заповнити заявку на оформлення онлайн кредиту на карту пенсіонерам і очікувати відповіді менеджера.
 • Підписати договір без необхідності залишати будинок.
 • Дістати кредитні кошти на пластикову карту.
 • Сходити до найближчого банкомата і зняти готівку.

Як бачимо, ніяких складностей для того, щоб отримати кредити онлайн на карту пенсіонерам не виникає. Усі ваші персональні дані будуть надійно зберігатися в нашій базі, і ви можете не побоюватися їхнього розголошення.

Звертайтеся до нас у будь-який зручний час, ми працюємо цілодобово та щодня, без вихідних.

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X