Швейцарський годинник у заставу – швидке оформлення позики

Швейцарський годинник у заставу – швидке оформлення позики

Швейцарський годинник – символ надійності, якості і добробуту. Ніякий інший аксесуар не зможе так явно підкреслити Ваш високий статус, як елітні моделі швейцарських часів. Але якщо в цей момент Ви відчуваєте потребу у великій сумі грошей, Ваше фінансове благополуччя забезпечить ломбард, видавши кредит під заставу Вашого коштовного майна.

Ломбард годин – гарантія дійсності і якості

Купуючи годинник у фірмовому бутику, Ви не зазнаєте сумнівів у їхній дійсності, адже продаж будь-якого годинного механізму відомих виробників завжди супроводжується видачею сертифіката автентичності. Здаючи в ломбард годинник, власник зобов'язан надати цей важливий документ, тому що його відсутність може серйозно вплинути на оцінну вартість.

Кожний екземпляр годиника проходить ретельну експертизу, яка допомагає оцінити автентичність виробу, ступінь зношеності механізму, точність ходу і презентабельність зовнішнього вигляду. Від цих показників залежить сума, яку Ви зможете отримати під заставу Вашого майна.

Переваги ломбарду

Крім неупередженої експертної оцінки, ломбард годиників забезпечує миттєву видачу готівки, гарантує повну конфіденційність усіх угод і схоронність Вашого майна до моменту викупу. Відсоткова ставка нараховується індивідуально, залежно від стану і моделі механізму.

Отримати гроші можна прямо в ломбарді, але, якщо Вам незручно носити із собою велику кількість готівки, усю суму кредиту або її частина можна відразу перевести на Ваш рахунок у банку. Якщо Ви все-таки бажаєте забрати готівку, для забезпечення Вашої безпеки годинний ломбард надасть Вам охоронний супровід, який доправить Вас по зазначеній адресі.

Звичайно, отримати кредит можна і у банку, але, вибравши ломбард, Ви уникнете багатьох бюрократичних дротиків, Вам не доведеться збирати безліч довідок і невизначений час очікувати рішення банку про видачу грошей. Навіть якщо Вас не лякають такі складності, подумайте про свою вигоду. Відсотки в ломбарді найчастіше набагато нижче, чим у банку, а, виплативши всю суму боргу, Ви знову станете власником елітного виробу від швейцарських майстрів.

Якщо непередбачені обставини перешкодять Вам вчасно внести всю суму, ломбард може продовжити термін кредиту без особливого збитку для Вашого бюджету. Але якщо Ваше фінансове становище не дозволяє Вам розплатитися, ломбард викупить годинник, а Ви зможете розпоряджатися отриманою сумою по власному розсуду.

Процедура оформлення застави

Ще до візиту в ломбард Ви можете довідатися попередню суму кредиту, скориставшись оцінкою годиника онлайн. Названа сума не є остаточною, повний розмір кредиту уточнюється після експертної оцінок годиника. До речі, провести експертизу можна йі у домашніх умовах, запросивши фахівця в зручний для Вас час. Багато ломбардів швейцарських годиників на своїх сайтах пропонують таку послугу, як записи відвідування на певний час. Це дозволяє уникнути довгого очікування і зробити оцінку годиника, оформлення договору і видачу готівки в спокійній обстановці, без присутності сторонніх осіб.

У ломбарді Вам належить пред'явити свій паспорт, відповідні документи на годинник, і сам виріб швейцарського виробництва. Дійсність виробу і його технічний стан перевіряється в присутності клієнта, як правило, ця процедура проводиться безкоштовно. Після експертизи проводиться узгодження суми кредиту, оговорюється розмір відсотків, що нараховуються, страхових внесків і термін повернення.

Погашення кредиту під заставу швейцарських часів можна виробляти, виплативши всю суму відразу, або розбивши її на пропорційні частини. Якщо Вас влаштовують умови видачі позички, складається договір. Відразу після його підписання необхідна сума нараховується на банківський рахунок або видається Вам на руки.

Де купити швейцарський годинник?

Якщо Ви мрієте про швейцарський годинник, немає необхідності їхати в далеку країну або віддавати за них позамежну суму. У ломбарді можна придбати ексклюзивні моделі, не виходячи за рамки свого бюджету.

Сумніватися в дійсності куплених виробів Вам не прийдеться – кожний екземпляр проходить сувору експертизу, що виключає появу в продажі підроблених часів. Якщо в руки оцінювачів попадає виріб зі зламаним механізмом, перед виставлянням на продаж годинник оглядав досвідчені фахівці, які роблять необхідний ремонт і дають тривалу гарантію на точність роботи механізму.

У свою чергу, компанія “КЛТ КРЕДИТ” запропонує умови кредитування, вигідні для кожного клієнта. Точність, оперативність, надійність – три незмінні характеристики роботи онлайн-сервісу, діяльність якого спрямована на поліпшення Вашого фінансового стану, надання матеріальної допомоги в потрібний час і в потрібному розмірі.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
08.05.2018
Наскільки реально взяти мікропозику без паспорта?
24.01.2017
Терміново потрібні гроші в борг. Де можна швидко оформити кредит?
01.11.2016
Гроші онлайн на карту цілодобово швидкий спосіб отримати до зарплати
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X